Skocz do zawartości
SKO

"SKO - DOPALACZE HEHECOZAMIXTEJP"

Polecane posty

Siema,cześć,czołem forumowej społeczności,efektem nudy,słowem wstępu,postanowiłem nagrać mini-mixtape na kradzionych podkładach o tematyce forum,sygnowanym forum,wydanym tylko dla forum,wiadomo - będzie można zamówić egzemplarze fizyczne i tak dalej.

Wstępnie chciałbym skończyć płytę do grudnia,nie ukrywam że chciałbym dokończyć ten projekt wcześniej.

W związku z zamiarem wydania takiej płyty,mam kilka pytań.

Pierwsze - Który z mc chce się dograć? WYMAGANIA - Sprzęt conajmniej średni ( nie majk od skype) oraz żeby nie wypadał z bitu. Widziałem rejperów na forum to se który może zwrote dokleić

Drugie - kto wstępnie chce płyteczke? Możliwe że zorganizuję konkurs na jeden egzemplarz jak skromne fundusze pozwolą

Trzecie - Jakie klimaty numerów chcecie? Tylko imprezowe czy może wykręcone odjechane rozkminy również?

Czwarte - TYTUŁY NUMERÓW JAKIE CHCIELIBYŚCIE MIEĆ NA PŁYTCE?

NIECH DRAGI BĘDĄ Z WAMI !

Playlista na dzień dzisiejszy :

1. Wale se szczury (Intro)

2. TO JEST KOKS?!?!

3. Wale Pente z mefedronem

4. Jestem jednorożcem

5. ???

6. ???

7. Legendy z czatolandu

8. ???

9. ???

10. ???

11. #Free Rejek

12. Gdzie so moje dragi?(Outro)

Pamiętajcie!

Ten mixtejp tworzę dla Was,więc twórzcie go ze mną! Peace!

P.S Będę prosić adminów o edycję gdy wybiorę tytuły,playlista będzie dłuższa lub krótsza,chuj wie,zobaczymy

Gość zawiodlemsie

Płytę zaklepuje, z autografem!

"TO JEST KOKS?!?!"

Masz moje błogosławieństwo :D Płytkę zamawiam! Trzeba jakoś z administracją dogadać jak to zrobić z wysyłką. Pewnie poprosimy jednego admina o pomoc ;) Żeby wszystkie dane osobowe były maksymalnie bezpieczne. Już nie mogę się doczekać ... :D

1. Jak się ustawimy według planu, to można pokombinować i z chęcią bym się dograł Dx
2. Proste że chce i nie tylko płytkę  :wub:
3. Sam dobrze wiesz jakie bity konsumuję, wiec jeden musi być chociaż old school, może do 11? !!:D<3
4. Nr 5 Ćpuński alfabet i tutaj feat z kozak bitem do zajebania na pełnym wyjebaniu psajko. 

SKO aka Skoczek, bo skacze po bitach jak Baks. Bez Ciebie człowieku bym już dawno pojebał zainteresowanie nagrywkami, dzieki za napędzanie zajawki! :tulimy:

Jedna dla Menedżera :E . Częstochowskie rymy mam nadzieję odpadają ;> .

P.s. Pasowałby jakiś Reggae kawałek.

I hasztag : Rucham wszystkie kobiety. Niewinny :E

Gość

Jak Garnek MMC będzie na majku to też biorę :E i Proch na rękach aka ZS też wypadałoby :E

Dwanaście dlatego że doliczam intro i outro,a po drugie klimatu będzie tyle że się nie znudzi,od Psajko,psycho,kanna po szybkie kawałki na dropsy i stymulanty,nie martw się Garnko!

Słyszałem że chcecie żebym dziś wieczorem wrzucił wam jakieś fragmenty tekstów? ;>

P.S  - jako utwór 9 proszę o wpisanie tytułu "Fabryka Koksu" A utwór numer 10 to "Tryptamina" .

Proszę o złączenie z poprzednim postem

W sumie może być Mocarz był dobrym tematem mediów, więc w utworze myślę że będzie bardzo dobrze :)

Utwory ujrzą światło dzienne na forum dopiero po zakończeniu całej płyty czy dasz coś by zaspokoić głód w postaci 1 czy 2 utworów ?

Feta nad głowa, Fe - Fe Feta nad głową, kreśl kartą swoją, kre - kre kreśl kartą swoją :E ...

... Wszędzie się czuję dobrze, ale nie na dopalator...

tym dym dym tym dym dym Dopalator :E

SKO jak wiesz nas alfiarzy mało nie jest :D ciężkie czasy nastały to jakoś nas podbuduj kawałkiem o królowej :E zdrowie :sniff:

No i oczywiście biorę płytę :E

A no tak nie może zabraknąć kawałka o naszym forumowym cfeluuuu

EJ Dobra,Chłopacy,kobiety,ćpuny,ćpunki i narkomani którzy chcą mi się dograć na płytę/wspomóc ***/sypnąć hajsem/napisać coś miłego/wykonać prace graficzne z tytułowym napisem proszeni są na priv czekam do końca tygodnia :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się