Skocz do zawartości
Broda_Wikinga

E-Papieroski

Polecane posty

Gość

ja odradzam liquid coffe paradise.hardkor na densingu taki lipny

Aktualnie wapuje z Vision vapros i-box 70 TC a do tego atomek Smok RSST-C. Maksymalnie wyciaga 70w do tego regulacja temperatury. Dzięki temu rzucilem analogi, wiec kazdemu kto ma dość fajek polecam kupic sobie boxa  ^^ Jedyny minus to ze grzalki sam musze krecic, ale przyzwyczailem się juz, lecz chętnie tego Smoka bym sprzedal lub wymienil. ^^

Paliłem 2, czasem 3 paczki dziennie i tak przez 7 lat. Od dawna chciałem się przerzucić na e, ale wapowałem "długopisy" i nigdy nie potrafiłem się tym napalić. Jednak mimo swojego skąpstwa postanowiłem kupić sobie dobry sprzęt, wydałem 600 zł  (box 100W) i nie zapaliłem śmierdziucha już 3 miesiące.

Spostrzeżenia: dopiero jak rzucicie smrody, zdacie sobie sprawe jak wszystko WALI w całym domu, jak przez ten cały czas JEBAŁO od was z gęby, z ubrań, z włosów i nie wiadomo jeszcze z czego<_<. Poprawiła mi sie kondycja, mieszkam na 4 piętrze bez windy jak paliłem, to już 3 piętro byłem zasapany, zasmarkany (bo zatoki od fajek zatkane), a teraz to z marszu atakuje 4 piętro lekko jak ptaszek, serducho w normie, ciśnienie w normie (jak miałem 145/95 to teraz mam 130/83).Poprawiły się funkcje myślowe, nawet sobie nie zdawałem sprawy jak otworzy mi sie umysł po rzuceniu analogów, cały czas podsmradzałem czadem swój mózg. Ostatnio tak z tydzień temu kupiłem sobie paczke fajek tak z ciekawości i wypaliłem może ze 5 a reszte rozdałem bo nie mogłem sie napalić wcale, teraz to wogóle nie mogę się niczym napalić tak jak e.

Początki jednak były ciężkie ze 2 tygodnie pogorszonego nastroju, chęci zapalenia smroda itd. Ale suma sumarum nie zauważam żadnych minusów, i mimo że mam dostęp do ruskich fajek po 6 zl z banderolą wogóle mnie nie ciągnie do smrodów

I z czego aktualnie vapujecie? Moim głównym sprzętem jest smok x cube II 160W (po aktualizacji 180 ^^) oraz atomizer tej samej firmy o nazwie TF-RTA G4 gdzie mam założone cztery claptony, do tego własny liquid i niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. :)

Wpadł ktoś z Was może na recepturę by stworzyć liquid z dodatkiem jakiegoś stymu? ;D

cyt z hypka:
Dla tych wszystkich, którzy są ciekawi używania kannabinoidów w e-papierosie, mogę potwierdzić, że to na prawdę działa!
Będę aktualizował ten wątek od czasu do czasu w trosce o wyczerpujące opracowanie tematu.

Najnowsze kannabinoidy są zdecydowanie najlepsze do tych celów, ponieważ są one aktywne w dawkach ok. 1mg, jednakże każdy kannabinoid jaki próbowałem, z powodzeniem ujawniał pozytywne efekty stosowania tej metody.

Potrzebne przedmioty:
- Podstawowe umiejętności matematyczne
- Waga
- Glikol propylenowy
- Urządzenie do ogrzewania (najlepiej z regulacją temperatury, lecz zwykły piec wystarczy)
- Przyrząd do mieszania
- Gliceryna *opcjonalne
- Aromaty do e-papierosa *opcjonalne

Procedura:
- Zważ odpowiednią ilość kannabinoidu używając swojej wagi, a następnie napełnij zlewkę ilością glikolu propylenowego odpowiadającą żądanemu stężeniu (np. 200mg kannabinoidu + 10ml PG (Glikolu propylenowego) = roztwór 20mg/ml). Osiągnięcie stężeń wyższych niż 20mg/ml jest prawie niemożliwe dla większości kannabinoidów. Niżej zrobiłem listę z konnabinoidami, które zrobiłem w ten sposób i jakie stężenia udało mi się uzyskać.
- Dodaj proszek kannabinoidu do cieczy. Umieść zlewkę na ogrzewanej powierzchni i delikatnie mieszaj.
- Trzymaj zlewkę na ogrzewanej powierzchni tak długo, aż roztwór będzie całkowicie klarowny. (Roztwór może delikatnie przybierać inny kolor)
- Pozostaw mieszaninę do całkowitego ostygnięcia. Jeżeli coś zaczyna się wytrącać, może to znaczyć, że twój roztwór jest nasycony, lub nie wykorzystałeś dostatecznie dużo ciepła. Powtórz podgrzewanie wykorzystując więcej ciepła. (Jeżeli na prawdę roztwór nie daje Ci spokoju, włóż zlewkę do kuchenki mikrofalowej i czekaj aż PG (Glikol propylenowy) zacznie wrzeć. To MOŻE degradować kannabinoid, ale to niepotwierdzone.
- Dodaj gliceryny lub aromatu (nie dodawaj obu) do roztworu w stosunku 1:20 gliceryny do glikolu propylenowego. Spowoduje to, że dym będzie łagodniejszy. Wymieszaj. UWAGA: Dodanie zbyt dużo gliceryny może spowodować wytrącanie.

Osobiście, proponuje używanie baterii 1100mAh z tanim clearomizerem. Zakup droższego urządzenia prawdopodobnie nie da Ci lepszych wyników. JEDNAK nie mam doświadczenia z bateriami o zmiennym napięciu.

Kannabinoidy - Stężenie
AKB48 - 30mg/ml
5FAKB48 - 30mg/ml
PB-22 - 10mg/ml (Prawdopodobna jest zawiesina. Ten kannabinoid nie lubi być rozpuszczany.)
AB-PINACA - 20mg/ml
ADB-PINACA - 20mg/ml
ADBICA - 20mg/ml
STS-135 - 20mg/ml
2NE1 - 10mg/ml
EAM-2201 - 15mg/ml
A-834,735 - 15mg/ml
AB-FUBINACA - 10mg/ml (20mg/ml osiągnięte dzięki metodzie mikrofalowej)

Zawiesiny (wtedy, gdy widzisz kryształy w cieczy) działają w pewnym stopniu, jednak spodziewam się, że ich żywotność jest bardziej zależna od temperatury spalania kannabinoidu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA