Skocz do zawartości
Broda_Wikinga

E-Papieroski

Polecane posty

Siema. Chyba nie ma takiego tematu jeszcze to postanowiłem założyć, bo sobię e-pale już kilka lat. Obecnie na stanie mam 4 modele (2 Trendy V-ego, 1 Volimizer + E-mod i 1 noname). Nie rzuciłem palenia analogów (choć raz paliłem przez tydzień tylko e) ale pale mniej przez to. Obecnie palę Liqueen granat Trendy methol i Hangsen cole. Polecam.

Paliłem te e-p. Zanim w ogóle dobrałem smak (mega szybko mi się nudziły) to minęło 3 miesiące. Zostało mi po tym wszystkim z 25 różnych smaków, które poszły w kosz. Albo rzucać faje jak prawdziwy mężczyzna, albo jarać zwykłe. Te e-p to o dupę rozbić. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Później skręcałem faje z gotowych smakowych tytoni - to polecam. 

Paliłem te e-p. Zanim w ogóle dobrałem smak (mega szybko mi się nudziły) to minęło 3 miesiące. Zostało mi po tym wszystkim z 25 różnych smaków, które poszły w kosz. Albo rzucać faje jak prawdziwy mężczyzna, albo jarać zwykłe. Te e-p to o dupę rozbić. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Później skręcałem faje z gotowych smakowych tytoni - to polecam. 

Oj rozbawiłeś mnie mocno :D "jak prawdziwy mężczyzna" hehe, Mężczyzna umie poskromić swoje słabości i wytrwać w postanowieniu kosztem wcześniejszych przyzwyczajeń. Moim zdaniem teksty Twoje ww. to wygodnictwo, a "bo nie smakuje" a "to tamto sramto" więc nic "męskiego".

Ale mniejsza nie będę Cię tu uświadamiał bo po prostu nie zrozumiałeś mnie - ja nie chce rzucać palenia (skąd wogóle to Ci przyszło do głowy) tylko sobie najzwyczajniej w świecie wapuje dla smaku :)

A ja pomimo wszystko (oprócz samych e-papierosków jako urządzenia, lepiej zainwestować stówkę ;) polecam 

http://magic-blow.pl/

Nie zjedźcie mnie, nie kupowałem nic więcej niż produkty na owej stronie także w stacjonarce, nie jestem debilem by przepłacać za coś innego 4 krotnie :D

Aaa pale zerówki :D czyli nic nikotyny :D tak dla kultury dymka, jak kiedyś fajki vel cygara ;)

Ja dziś kupiłem na esmokingworld clearomizer dolnogrzałkowy provog za 9 zł + e-peta ze stacjonarki magic blow za 30 zł żeby mieć baterie i ładowarke. Liquid z chinskiego centrum handlowego "liqua" wanilia 18mg 30 ml (wielka butla) za 6 zł. 

Sprawuje sie przewykurwiście. Nic nie bulgocze nie siorbie chmury wielkie i smaczne. Polecam. I w taki sposób mam za około 40 zł e-palenia na spokojnie miesiąc. Na normalne szlugi wydał bym 10x tyle bo kopce jak lokomotywa.

Dodatkowo mam magicblowowego górnogrzałkowca w rezerwie jakby provog się zużył. 

A warto takie kombinacje i eksperymenty robić jak masz cały zajebisty clearomizer za 9 zł ? 

Tutaj taki zestawik znalazłem http://www.esmokingworld.com/pl/zespoly-grzewcze-e-papierosow/921-zestaw-do-wykonania-grzalek-rta-aspire-triton-5901986314073.html

"Dla osób, które lubią wziąć sprawy w swoje ręce"

Gość zawiodlemsie

Ja zaopatrywałem się w sklepie altercigar.XX jeśli chodzi o druty oporowe i sznurki. Gangia chodzi o to, że np. nawijając więcej drutu masz większe chmury :)

Ciekawe ciekawe :D 
Ja żeby było więcej dymu kiedyś zrobiłem taki patent - obciąłem wtyczke od ładowarki do telefonu i podłączałem bezczelnie kable do grzałki :D 5 V jak waliło w grzałe to aż syczała jeszcze 5 sekund po odłączeniu :D

Ale to już taki patent wariacki z którego korzystałem gdy mi się bateria zjebała i nudziło mi sie obrzydliwie. Fuszerka jakich mało haha

A właśnie próbował ktoś naprawiać takie baterie ? Bo mam volisha eleganckiego ale jakieś zwarcie się zrobiło i świeci sie cały czas.

Gość zawiodlemsie

Naprawiałem, nożem delikatnie oderwij denko i zobacz co się dzieje. Delikatnie bo są do niego przylutowane kable które możesz oderwać, "górę" też można wyjąć z obudowy, również delikatnie bo są do niej przylutowane kable, strzelam, że w górnej części nastąpiło zwarcie i naprawa będzie prosta.

Gość cropper

Ja polecam dobry sprzęt który daje dobre chmury. Nie pale analogów juz 3 miesiace i żyje mi się z tym dużo lepiej. Nawet ograniczyłem notoryczne wapowanie liquidów a ściągnięcie chmury z zwykłego papierosa sprawia że zbiera mnie na rzyganie. Jest to oczywiście nałóg i pierdolenie że zbiera sie woda w płucach i po miesiącu człowiek zaczyna kaszleć przez e- fajke jest spowodowane po prostu słabym sprzętem. Ja dymki puszczam z atomizera areo tank z dwoma 1,8Ohma grzałkami a moda mam Kboxa z regulacą 8-40W. Jest to bardzo tani zestaw bo jedynie 300zł jak znajdzie sie tani sklep. Oczywiście mowa o olejkach 6mg nikotyny. Bardzo polecam i nie wyobrażam sobie jarania papierosów do końca życia i e-dymki stopniowo same sprawiają że mniej mnie do tego ciągnie. Pozdrawiam e- dymiarzy. Elo 

Gość zawiodlemsie

Ja słyszałem wiele rzeczy o wielu rzeczach....

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA