Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krizm

Alladyn, pierwsze latanie

Polecane posty

Jest to moj pierwszy TR wiec prosze wybaczcie mi bledy stylistyczne jak i chaos.

Na jakosc podrozy zapewno zlozylo sie wiele czynnikow, ale o tym w trakcie, na wstepie powiem skad chec spotkania z Alanem, otoz z poszukiwania czegos wiecej niz pusta serotonionowa  euforia ktorej do tej pory uswiadczalem(tak myslalem do tej pory).

S&S nalezyty, cisza, spokoj w domu, jedynym dyskomfortem moze byc wysoka temperatura.

Kartonik 150ug wrzucony, po pol godzinie czulem lekki body load w postaci drobnego dyskomfortu w okolicach brzucha, zaczynalo sie robic cieplo i lekko. 

Po niecalych dwoch godzinach jak czulem ze cos tam wchodzi to puscilem sobie https://www.youtube.com/watch?v=S0owOc4-keUi spotkala mnie pierwsza niespodzianka, znalazlem album https://www.youtube.com/watch?v=wCrNeHagJL0 ktorego wczesniej nie slyszalem(poza oryginalami kawalkow, album jest zlozony z remiksow)

W momencie kiedy odkrywalem ten (ja pierdole!) jakze magiczny zestaw utworow zadzwonil kumpel, mowiac ze zaraz u mnie bedzie. Pieknie! mysle sobie, bedzie wesolo, nie bylo zle bo bania byla jak najbardziej do ogarniecia, az na tyle ze myslalem ze to koniec. 

Pogadalismy z kumplem i zawinal sie po kilku godzinach. Po 4 i pol godzinie od wrzucenia pierwszego kartonika poszedl drugi. Potem bylo juz dosyc mocno.

Oevy zaczynaly sie od delikatnej poswiaty jakby plytki drugowanej(ukladu scalonego) a konczyly na lesie wlosow na moim reku, nie wspominajac o ksztaltach i kolorach tanczacych na suficie, cos nie do opisania.

Po jakis 2 godzinach od wrzucenia drugiego kartonu zauwazylem ze bardzo pociaga mnie do patrzenia sobie w oczy przed lustrem, jakby rozwarta zrenica otwierala moje wnetrze. i tutaj druga niespodzianka - Stalem tak przed lustem patrzac na siebie, jak obrastam wlosami i fraktalami, natomiast spogladajac sobie gleboko w oczy mialem wrazenie jest jest nas Trzech!(WTF?) Ja- ten rzeczywisty, ja ten po drugiej stronie lustra, kolorowy, oblany fraktalami no i ten trzeci ktos, tak jakby z zalamania rzeczywistosci/jazni, ta trzecia osoba byla jakby przestroga ktora zaznaczala dla mnie wyrazna granice zabrania, taki jakby klaun pokazujacy mnostwo zajebistych zabawek a zarazem mowiacy nie baw sie nimi bo sobie zrobisz kuku. I w tym momencie czulem jak bym juz kiedys tam byl, wlasnie na tej granicy zabrania i to co widzialem w moich oczach wyraznie mi o tym przypominalo przestrzegajac mnie przed tym, choc nie dalo poznac szczegolow, a ja sam-nie przypominam sobie bym kiedykolwiek po czymkolwiek byl w takim stanie(nie ma takiej opcji). 

Wracajac od lustra stwierdzilem ze nie ma co tam patrzec i lepiej poslucham muzyki. Oev-y byly dosyc mocne, natomaist przy sluchaniu muzyki Cev-y byly mega mocne, wrecz orgazmiczne i tutaj kolejna niespodzianka, za kazdym razem jak mnie ponosilo wracalem raz dwa do pokoju bo jednak przed czyms sam siebie przestrzegalem w lustrze.

Swiat wrocil do normy po jakis 11h od wrzucenia pierwszego kartonu, alo co widzialem i slyszalem to moje.

Alladyn pokazal swoje mozliwosci, az nadto, wydaje mi sie ze jeszcze jeden kartonik i byloby za mocno, tak bylo pieknie, kolorowo, niesamowicie gleboko, ale, skad to wrazenie sprzed lustra ze jest nas 3 i zaglujemy miedzy soba swiadomoscia? Dlaczego zabranie, ktore powoli wystepowalo momentami, bylo przyjemne, ale tylko fizycznie, a psychicznie wrecz przeciwnie?  i najwieksza  niespodzianka: Skad znalem ten stan(na krawedzi zabrania), balem sie tego, jakbym juz tam byl i zle to wspominal, ale kur** jak i po czym??? bo ja sam nie wiem...

Fajny TR. Też niedługo będę podróżować z Alladynem:)

Lepiej by było gdybyś od razu 2 papiery zarzucił. Ten drugi papier mógł zadziałać w 10-20% swoich możliwości tylko.

Większa dawka oznacza lepszą zabawę (do pewnej granicy ^^^) i dłuższy efekt działania substancji <3

Muzyka zawsze zajebiście nakręca tripa:)

Polecam Chemicals Brothers albumy: Hey Boy Hey Girl,Galvanize i The Further.

Dobre na tripa:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA