Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

A.K.

Sprawdzone ośrodki leczenia uzależnień

Recommended Posts

To widzę ładnie nawywijałeś, trzymam kciuki, przeżyjesz na pewno, ale wrócisz odmieniony :E, jak będzie możliwość zdaj nam jakąś relację z przebiegu leczenia i mniej więcej jak to wygląda 

Brain, nie spodziewalbym sie.

czytajac Twoje wypowiedzi odnosilem wrazenie, ze dobrze sie bawisz. Nieraz napisales cos, co mnie zainteresowalo. Widac, ze z niejednego pieca chleb jadles. :)

powodzenia w tym innym wymiarze :D

dasz rade!

Guest

szkoda ze z 2 shamanow na forum akurat ten normalny w miare no coz zlego licho nie bierze. trzym sie

Witajcie jestem w pwychiatryku w opolu monar nie taki zly jak go maluja ale udalo mi sie zakrecic 900mg dxm i jestem w szpitalu. Leczenie przebiega prawidlowo. Pozdrawia psychoaktywna patologia.

no ale po co tam jeszcze brac  ?? Jedziesz sie leczyc a nie cpac !

necro polecam szpital psych im sokołowskiego w wałbrzychu tylko plecak dobrze spakój. Akurat jesienny turnus zazwyczaj jest ciekawy. W tamtym roku na oddziale królowało 2fa i apvp niewspominając mj i tytoniu na bb22...

Ale po co komus takie inforamcje jakies cpanie tam jest widze ze chyba chcesz z własnej woli tam pojechac to po huj chcesz jechac do osrodka planując ze bedziesz tam cpal ttroche sensu w tym nie ma , no nie wiem chyba zle nie pisze co ?

o krótki urlop z zabawą z refundacją nfz (psychiatryk wałbrzych (zabierz kanabinola w proszku, z 5g apvp (hit na ubiegłorocznym turnusie jesiennym) oraz jakąś trypte/nbome dla pancer psycho junkies).

Polecam ten ośrodek wypoczynkowy.

Jak masz łeb na karku to miło spędzisz czas/poruchasz/wyłudzisz dobre prychotropy i opuścisz ten przybytek z garścią sałaty na powrót z urlopu.

Martwica mózgu shamana

jak ty wgl mozesz komus  pisac zeby zabrał kanna i pvp do osrodka , to sie mija z celem ... nie wiem nierozumiem was

Bo w takim osrodku sporo osob cpa lata i pali druga polowa sie rucha a reszta zapierdala :P

no tak ale myslalem ze jakos powazniej bendą ludzie podchodzic do tego tematu , ale dobra ja sie wtrącam bo wyjde zaraz na jakiegos stróża prawa albo nie wiem co...

I tu wlasnie chodzi o to wiekszość tych co ćpa w osrodkach i sie opierdala to małolaty co nie maja 18 i maja nakaz sądowy i jeszcze nie sa swiadomi do czego moze

doprowadzić uzależnienie (lecz czasami w trakcie leczenia zmieniaja zdanie), a Ci co tam zapierdalają i sumiennie pracują nad sobą to naprawde duzo stracili w życiu

przez cpanie , zrozumieli swoj błąd i są z własnej woli , a nie z przymusu i tak sie rodzą pewnego rodzaju konflikty , wiem co mowie bo bylem przez pewien okres w

ośrodku nie bende pisal gdzie , ile czasu , jaką mialem motywacje i co mi to dało ale jakby co moge z kims porozmawiac o tym na priv .

Aha i wlasnie chcialem dodac na koniec ze jakiekolwiek posty w tym temacie nawiązujące do tego co ktos bierze (zażywa jakies srodki psychoaktywne)

w osrodku , doradzanie co moze wziasc , albo co bierze w tej chwili jak napisal to brain powinny byc karane warnem albo czyms takiem , ale to jest oczywiscie tylko moja propozycja ktora pewnie bedzie nieakceptowana. 

Pozdro dla wszystkich i zycze powodzenia Dx

Byłem w psychiatryku w Wojewódzkim szpitalu Łodzkim (Zgierz),byłem tam 10 dni ze wzlgedu na maczanki wuja kolka ( 10 dni to okres po którym NFZ zwraca szpitalowi kase na leczenie danego pacjenta).Obok był oddział otwarty gdzie pacjenci mogli wychodzic na dwór.Przychodzi w ramach oddzwiedzinn na nasz ośrodek zamkniety (było to obok ,my z odziału zamkniętego moglismy wychodzic o 21 nba telewizor do oddziału otwartego),wtedy dawało sie kwit pacjentom z tego oddziału żeby zrobiły zakupy.(Chodzi o Tamtum Rosa) połowa pajcnetów była powyginana w każdą strone świata).Nie był problem załatwic rózne specyfiki,,nie chce mówic o tym że Salowi handlowli rózymi rzeczami u nas na odziale)

Więc moim zdaniem takie oddziału Psychiatrczny gdzie sie trafia to Pic na wode,fotomontaż.Jeszcze Łatwiej o rózne śordki niz na wolności.Zero Dyscpliny,Zero Kontroli Jednym słowem robisz co chcesz.Jeden Typek zniknał od nas ( Oddział zamkniety) znikął na 48h na zejsciu,wkręcił lekarzom że był w domu bo matka jest ci ezko chora.Pytałem sie gdzie był on na to że ze był dobry krysztasł ( najlepszy dosepny z kalkulatora) i że musiał to zrobic.

Tak więc Odradzam Psychytryki bo tam sie robi co chce,Handel na porządku dziennym oczywiscie róznymi specyfikami oraz fajkami itp.

Guest payner

hmm ja gdzies w polowie to wszystko widze :D

jak bylem na zamknietym, to ziomek obok walil jakies proszki, poprosilem go ktoregos dnia by mi dal ale juz mu sie konczyly.

Z prywatnych ośrodków, mogę polecić Wam ośrodek w Iwoniczu, terapia trwa 6 tygodni, ale efekty są. Wiadomo trzeba mieć chęci i zaparcie w sobie, ale pomoc terapeutów jest niezbędna. Możecie zadzwonić na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się więcej o szczegółach terapii. Ja jestem bardzo zadowolony że wybrałem ten ośrodek, nie piję 2 miesiąc, może to nie jest niewiadomo  jak długi okres czasu, ale rodzina jest póki co ze mnie dumna, a to dodaje mi siły :)

podejście nr 2 do monaru na śląsku. Z dotychczasowych obserwacji moge stwierdzić co następuje ;

-fajne dziołchy

- abstynencja seksualna

-możliwość podjęcia pracy pod koniec 12 -sto miesięcznej terapi

- możliwośc mieszkania na hostelu 4 miesiące po zakończonej terapi

- będe miał tel z internetem po 9ciu miesiącach (zdam relacje)

-przepustki (24 lub 48h)

-akuratniesz w tym sezonie sporo ciekawych (i równych) współtowarzyszy

-praca leczy

-nieraz ciężka i obrzydliwa praca

- nie można pić piwa i palić zioła (sic!)

ogólnie da sie przeżyć. Mam nadzieje że przetrwam te 12 miesięcy i wyniose z tego czasu coś poźytecznego dla siebie. Narazie 2 miesiące bez spida i jest ok.

Pozdrawia psychoaktywna patologia.

Do października i z fartem.

Wasz szaman

Moim zdaniem Monary są przereklamowane - w każdym jedynie się męczyłem. W Rożnowicach np. terapeuci mierzyli wszystkich jedną miarką - traktując pacjentów jako niededukowanych idiotów, którzy i tak będą w życiu nieszczęśliwi. Dzień w dzień wpajali nam, że mamy przestać marzyc, bo i tak skończymy jako, co najwyżej, magazynierzy tyrający za najniższą krajową. Zupełnie jakbym był w fabryce robotów mającej wypluć ze swoich trybików idealnych, niewychylających się szaraczków.     
Dużo bardziej pomógł mi ośrodek ZOZ'owski "Nowy Dworek". Cenię przede wszystkim terapeutów z fili "Joker". Nie było tam świecenia latarkami po oczach i śmiesznych akcji SOM'u, który i tak w większości ośrodków jest "zukładowany" (Kto był w MONARZE, tej zrozumie o co chodzi.). Założenie było proste: jeśli chcesz chcesz ćpać dalej i tak będziesz choćby 24 h na dobę pilnowała Cię nawet cała armia z całym asortymentem: kipiszy, testów, itd, itd. Terapeuci stawiali przede wszystkim na rozwój i robili wszystko co mogli żeby pomóc Ci torować ścieżkę, którą sobie wyznaczyłeś. Chciałeś dalej się edukować pomagali Ci ogarnąć zaoczne szkoły. Chciałeś pracować na kuchni sponsorowali Ci badania sanitarno-epidemiologiczne. Miałeś do czegoś polot, mówili: twórz. Ja miałem dla przykładu możliwość prowadzenia kółka teatralnego i DKFu. Całkowicie z własnej inicjatywy. Moja terapeutka indywidualna podsunęła mi tylko pomysł jak mógłbym rozwijać swoje pasje i dać upust sile twórczej. Pisałem scenariusze, miałem pod sobą aktorów i razem z nimi wystawiałem przedstawienia dla innych fili i ośrodków. Byłem tak kurewsko szczęśliwy, że ani na chwilę nie pomyślałem o tym żeby dać sobie w kabel. 
Bo każdy ma jakoś aktywność, która daje mu szczęście - chodziło tylko o to żeby ją znaleźć. Dawało to o wiele lepsze wyniki niż gestapowskie metody MONARU, który jest niedorzecznym reliktem PRLu skierowanym do dawnych narkomanów z czasów Kotańskiego.
Także tego: Nowy Dworek! Polecam każdemu.  ^^  

Był ktoś z was może w ośrodku krótkoterminowym w Toruniu na szosie bydgoskiej ? Kilka osób mi poleca ale chciał bym jakieś bardziej szczegółowe informacje - na co się przygotować, na co uważać, jak to tam wygląda, jakie jest podejście terapeutów, czas wolny ? 

Na chwile obecną wiem tyle że terapia trwa 3 miesiące i polega na systemie BSFT( wydobywanie z pacjenta mocnych stron ), będę tam 22 osobnikiem wrzuconym na tak zwaną dokładkę (materac w korytarzu....) ponieważ lista oczekujących jest dłuuuga a ja nie mam tyle czasu i muszę już się ratować. Wybieram się tam za 5 dni. 

Jestem po dwumiesięcznej terapii w Beskidach w prywatnym ośrodku gdzie był meeeega lajt - drogie wczasy. Wytrzymałem tylko kilka dni po wyjściu z tego ośrodka. 

Jeżeli ktoś szuka wczasów to mogę polecić ten ośrodek w którym byłem, lecz niestety skuteczność niewielka - mam kontakt z tymi ludźmi, większość płynie dalej...

Jeżeli ktoś może mi coś powiedzieć o tym ośrodku w Toruniu to bardzo bym prosił o prywatną wiadomość. Pozdrawiam.

Sorry za post pod postem, ale czy naprawdę nie ma tutaj nikogo kto był w tym ośrodku w Toruniu ? Proszę o jakieś info, mam tam iść za 2 dni.

Wpadne może bedzie raźniej uhuehue

Nie bylem tam, a mialem byc.

Nie dotarłem, ale podobno dosc fajnie i sympatyczne dziolchy :)

Nie będziesz mial na co narzekać opisuj jak wrażenia, a jak wrócisz ogólne wrażenie moze się przydać w niedalekiej, dalekiej przyszlosci :)

No dziołchy to akurat widziałem, bo byłem się tam zapisać akurat jak śniadanie mieli to kilka czarnulek tam widziałem przez okno Dx

Smuci mnie to trochę że mam tam na materacu w korytarzu spać, ale trudno - lepsze to niż więzienie. 

Ciekaw jestem jak to tam z przepustkami wygląda, bo to moje miasto, w dodatku podczas pobytu wypadają święta i moje urodzinki.

Ja przebywałem w psychiatryku w Łodzi 2 razy. Zawsze świrowałem jak traciłem prace by sie wbić na oddział zamkniety i handlować fajkami. Zawsze jak zarobiłem dosyć wychodziłem na własne rządanie bogatszy o kilka stówek :) Mozna?? Mozna....   :) Pozdro 

Ogolnie dla nieletnich polecam monar Ozorków kolo Łodzi terapia trwa 12 miesiecy jak bylem szczylem skonczylem tam 1 moduł terapi dobry osrodek dysyplina,rozmowy terapeutyczne,rozmowy grupowe tzw."społeczności" jak ktos chce ti napewno z tego wyjdzie po ośrodku,krótkoterminowy monar polecam pod Warszawa Budy Zosine terapia trwa 6miesiecy duzo zwierzat dokladniej psow bylem tam 3 miesiace ale nie wytrzymalem ale bardzo duzo ludzi wychodzi z problemu po tych osrodkach,ogolnie polecam te ośrodki i pozdrawiam wszystkich chetnych

Ja polecić mogę Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnienia od Narkotyków I Alkoholu Willa Arkadia w Poznaniu. Specjalizuą się w leczeniu wszelkiego rodzaju uzależnień, a także anoreksji i bulimii oraz hazardu, uzależnienia od smarfona, komputera i internetu.Obecnie wprowadzili również do oferty leczenie uzależnienia od dopalaczy.