86 postów w tym temacie

jakoś tam gdzie byłem na 40 oisób 2 miały nakaz , a  nikt nie mógł wychodzić , ci co sie chciewli dobrowolnie wyleczyć z przepustek nie wracali  , albo wracali i odpadali na testach narko , . Mieliśmy kontakt  z innymi  ośr  i to samo sie działo , ludzie do lekarza jechali rowerami i  nie wracali  bo zachlali . A nie mieli problemów z alko , tylko dobrowolnie chcieli sie wyleczyć  z narkotyków. :E

Jeśli  ktoś   wierzy  uzależnionemu   na słowo i puszcza go na miasto dając wolną cręke  bo sie poddał dobrowolnie leczeniu  . To dla mnie jest idiotą xD.

P.S Masz odpowiedz dlaczego  przerobiłeś tyle ośrodków . Ty byłeś w sanatorium a nie na odwyku  :lol:

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem w Graczach koło Opola ostro tam było społeczności po 6 godzin przeterminowane żarcie ostre ryciegłowy ale byłem 4 miesiące w Krakowie i nie było źle bardzo dobre warunki kozackie jedzenie jak zmiana nie spali. 

Monar  to taka szkoła życia dla ludzi odrealnionych żeby nauczyć ich postaw życia dużo pracy fizycznej terapię ale jak chcesz dobrych warunkach polecam krk 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście mogę polecić terapię Eden ... Znalazłam się tam z polecenia i nie żałuję. Dużo zależy od tego czy na prawdę chcesz się zmienić ... Byłam już na prawdę na dnie i myslam,że już się nie podniosę. Polecam z czystym sercem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukam osrodka leczacego uzaleznienia od hazardu alko i fety znacie cos godnego polecenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja byłem we wsparciu w Koszalinie. Lecza alkoholikow, narkomanow i tych od lekow. Spoko ośrodek. Terapeuci podchodza jak do człowieka a nie patrza z góry. No i chyba sa skuteczni, bo sam juz nie biore od 4 miesięcy. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłem w wólce przybojewskiej na leczeniu (obok warszawy) i w kamieniu rymanskim (zachodniopomorskie), na wolce małolaci, w kamieniu gitarka, jak chcecie wiedziec wiecej to pytajcie, 4 miechy bylem razem to cos tam wiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłem w Dębowcu obok Częstochowy fajny ośrodek caly dzień zapierdzielasz praca rano rozgrzewka i bieganie 5 posilkow dziennie jesz ile chcesz tylko troche mecza te społeczności żałuję ze zrezygnowałem ale szykuje się na inny tylko bliżej rodziny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę nad ośrodkiem Want niedaleko mnie, na Kaszubach. Okolica spokojna, ale nie jest to też na końcu świata, widoki ładne. Jak już kilka osób wcześniej napisało plan dnia w takich ośrodkach nieco pomaga się ogarnąć. Tutaj plan mi się podoba, jest nieco sportu, jakieś artystyczne rzeczy. Tylko nieco to kosztuje, więc zastanawiam się, czy warto wydać zaoszczędzone pieniądze.

Edytowane przez pablo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz