Skocz do zawartości
A.K.

Sprawdzone ośrodki leczenia uzależnień

Polecane posty

wszystkie krótkoterminowe terapie są gówno warte, jeśli naprawdę zależy komuś na wyjściu z tego polecam Zapowiednik w Opaleniu, znajomy był i wyszedł na prostą, no chyba, że chodzi tylko o krótki urlop w zabawie :E

o krótki urlop z zabawą z refundacją nfz (psychiatryk wałbrzych (zabierz kanabinola w proszku, z 5g apvp (hit na ubiegłorocznym turnusie jesiennym) oraz jakąś trypte/nbome dla pancer psycho junkies).

Polecam ten ośrodek wypoczynkowy.

Jak masz łeb na karku to miło spędzisz czas/poruchasz/wyłudzisz dobre prychotropy i opuścisz ten przybytek z garścią sałaty na powrót z urlopu.

Martwica mózgu shamana

no poleciałem przyznaje :D szybko i bardzo się wkręciłem :D alfy miałem nie tykać a zdobyłem MDPV i Bogu dziękuje że się w to nie bawiłem za czasów stacjonarek bo wtedy to takie zabaweczki musiały być..

no ale do rzeczy-wymigałem się od ośrodka jak na razie :D

ale kto wie czy los kiedyś mnie tam nie zaprowadzi jeszcze :D

Polecam osrodki w Bielsku Biala Wapiennice , osrodek Katolicki czas terapi trwa 4 Etapy na kazdym etapie musisz byc ok 2/4 miesiace .

Czas trwania terapi najmniej to 14 miesiecy a najwiecej 24 . 

Warszawa Stare budy  bardzo dobry osrodek nie katolicki , czas trwania terapi troche szybciej 12 miesiecy max 14 . 

p s zwiedzilem je wszystkie :) 

MONAR NIE JEST KROTKO TERMINOWYM , ZRESZTA WSZEDZIE BEDA CI MOWIC ZE TO TERAPIA KROTKO TERMINOWA . 

A tak naprawde kazda trwa min 1 rok i to wszystko zalezy od ciebie w ile ja skonczysz :) 

jade do monaru na ślunsk... :)

jebać system, psy i wymiar sprawiedliwości. Ot tyle. Ponoć trafił mi sie jeden z gorszych... A w psychiatryku juz mnie nie chcą. 16mg doc 'a i istny rozpierdol. Trzymajcie kciuki. 10 cio letni ciąg stop. Obym przeżył :)

To widzę ładnie nawywijałeś, trzymam kciuki, przeżyjesz na pewno, ale wrócisz odmieniony :E, jak będzie możliwość zdaj nam jakąś relację z przebiegu leczenia i mniej więcej jak to wygląda 

Brain, nie spodziewalbym sie.

czytajac Twoje wypowiedzi odnosilem wrazenie, ze dobrze sie bawisz. Nieraz napisales cos, co mnie zainteresowalo. Widac, ze z niejednego pieca chleb jadles. :)

powodzenia w tym innym wymiarze :D

dasz rade!

Gość

szkoda ze z 2 shamanow na forum akurat ten normalny w miare no coz zlego licho nie bierze. trzym sie

Witajcie jestem w pwychiatryku w opolu monar nie taki zly jak go maluja ale udalo mi sie zakrecic 900mg dxm i jestem w szpitalu. Leczenie przebiega prawidlowo. Pozdrawia psychoaktywna patologia.

no ale po co tam jeszcze brac  ?? Jedziesz sie leczyc a nie cpac !

necro polecam szpital psych im sokołowskiego w wałbrzychu tylko plecak dobrze spakój. Akurat jesienny turnus zazwyczaj jest ciekawy. W tamtym roku na oddziale królowało 2fa i apvp niewspominając mj i tytoniu na bb22...

Ale po co komus takie inforamcje jakies cpanie tam jest widze ze chyba chcesz z własnej woli tam pojechac to po huj chcesz jechac do osrodka planując ze bedziesz tam cpal ttroche sensu w tym nie ma , no nie wiem chyba zle nie pisze co ?

o krótki urlop z zabawą z refundacją nfz (psychiatryk wałbrzych (zabierz kanabinola w proszku, z 5g apvp (hit na ubiegłorocznym turnusie jesiennym) oraz jakąś trypte/nbome dla pancer psycho junkies).

Polecam ten ośrodek wypoczynkowy.

Jak masz łeb na karku to miło spędzisz czas/poruchasz/wyłudzisz dobre prychotropy i opuścisz ten przybytek z garścią sałaty na powrót z urlopu.

Martwica mózgu shamana

jak ty wgl mozesz komus  pisac zeby zabrał kanna i pvp do osrodka , to sie mija z celem ... nie wiem nierozumiem was

Bo w takim osrodku sporo osob cpa lata i pali druga polowa sie rucha a reszta zapierdala :P

no tak ale myslalem ze jakos powazniej bendą ludzie podchodzic do tego tematu , ale dobra ja sie wtrącam bo wyjde zaraz na jakiegos stróża prawa albo nie wiem co...

I tu wlasnie chodzi o to wiekszość tych co ćpa w osrodkach i sie opierdala to małolaty co nie maja 18 i maja nakaz sądowy i jeszcze nie sa swiadomi do czego moze

doprowadzić uzależnienie (lecz czasami w trakcie leczenia zmieniaja zdanie), a Ci co tam zapierdalają i sumiennie pracują nad sobą to naprawde duzo stracili w życiu

przez cpanie , zrozumieli swoj błąd i są z własnej woli , a nie z przymusu i tak sie rodzą pewnego rodzaju konflikty , wiem co mowie bo bylem przez pewien okres w

ośrodku nie bende pisal gdzie , ile czasu , jaką mialem motywacje i co mi to dało ale jakby co moge z kims porozmawiac o tym na priv .

Aha i wlasnie chcialem dodac na koniec ze jakiekolwiek posty w tym temacie nawiązujące do tego co ktos bierze (zażywa jakies srodki psychoaktywne)

w osrodku , doradzanie co moze wziasc , albo co bierze w tej chwili jak napisal to brain powinny byc karane warnem albo czyms takiem , ale to jest oczywiscie tylko moja propozycja ktora pewnie bedzie nieakceptowana. 

Pozdro dla wszystkich i zycze powodzenia Dx

Byłem w psychiatryku w Wojewódzkim szpitalu Łodzkim (Zgierz),byłem tam 10 dni ze wzlgedu na maczanki wuja kolka ( 10 dni to okres po którym NFZ zwraca szpitalowi kase na leczenie danego pacjenta).Obok był oddział otwarty gdzie pacjenci mogli wychodzic na dwór.Przychodzi w ramach oddzwiedzinn na nasz ośrodek zamkniety (było to obok ,my z odziału zamkniętego moglismy wychodzic o 21 nba telewizor do oddziału otwartego),wtedy dawało sie kwit pacjentom z tego oddziału żeby zrobiły zakupy.(Chodzi o Tamtum Rosa) połowa pajcnetów była powyginana w każdą strone świata).Nie był problem załatwic rózne specyfiki,,nie chce mówic o tym że Salowi handlowli rózymi rzeczami u nas na odziale)

Więc moim zdaniem takie oddziału Psychiatrczny gdzie sie trafia to Pic na wode,fotomontaż.Jeszcze Łatwiej o rózne śordki niz na wolności.Zero Dyscpliny,Zero Kontroli Jednym słowem robisz co chcesz.Jeden Typek zniknał od nas ( Oddział zamkniety) znikął na 48h na zejsciu,wkręcił lekarzom że był w domu bo matka jest ci ezko chora.Pytałem sie gdzie był on na to że ze był dobry krysztasł ( najlepszy dosepny z kalkulatora) i że musiał to zrobic.

Tak więc Odradzam Psychytryki bo tam sie robi co chce,Handel na porządku dziennym oczywiscie róznymi specyfikami oraz fajkami itp.

Gość payner

hmm ja gdzies w polowie to wszystko widze :D

jak bylem na zamknietym, to ziomek obok walil jakies proszki, poprosilem go ktoregos dnia by mi dal ale juz mu sie konczyly.

Z prywatnych ośrodków, mogę polecić Wam ośrodek w Iwoniczu, terapia trwa 6 tygodni, ale efekty są. Wiadomo trzeba mieć chęci i zaparcie w sobie, ale pomoc terapeutów jest niezbędna. Możecie zadzwonić na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się więcej o szczegółach terapii. Ja jestem bardzo zadowolony że wybrałem ten ośrodek, nie piję 2 miesiąc, może to nie jest niewiadomo  jak długi okres czasu, ale rodzina jest póki co ze mnie dumna, a to dodaje mi siły :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się