Skocz do zawartości
Cichy Bob

Co polecacie... - czyli pytania i odpowiedzi

Polecane posty

Mi tam najbardziej hexen podbija libido. Przy reszcie obecnych RC które miałem okazję testować,  niestety,  nawet odrobinę nie podskoczyło, a jak podskoczyło to słabo.

Nie licząc mixu hexa z 4cmc glass od alterow - wtedy byłem jak zwierz :wsciekly:

Siema! :niewinny:

Mam takie pytanie. Jakie obecnie substancje pobudzające dostępne u vendorów najlepiej działają brane oralnie? Albo chociaż nie tracą dużo względem tej drogi podania? Jednym słowem nie mogę nosa drażnić a bym sobie jakiegoś stima czy stim/eufo spróbował. Od razu mówię, że 3 i 4 cmc odpadają.

Ma ktoś jakiś pomysł? :niewinny:

Pozdrawiam.

Edytowano przez formi

18 minut temu, formi napisał:

Siema! :niewinny:

Mam takie pytanie. Jakie obecnie substancje pobudzające dostępne u vendorów najlepiej działają brane oralnie? Albo chociaż nie tracą dużo względem tej drogi podania? Jednym słowem nie mogę nosa drażnić a bym sobie jakiegoś stima czy stim/eufo spróbował. Od razu mówię, że 3 i 4 cmc odpadają.

Ma ktoś jakiś pomysł? :niewinny:

Pozdrawiam.

Podałeś za mało informacji bo mogę tak polecić 3-FPM, ale może być dla Ciebie za słaby :niewinny:

Hmm :niewinny:

Chciałbym coś pomiędzy stymulacją, a euforią. Nie chciałbym takiej "dzikiej bani" jak po 3 i 4 cmc, ale też działanie hexenu jest dla mnie trochę za mało radosne, a za bardzo pobudzające.

Ogólnie też, by substancja nie była aż tak żrącą, by dało się wyjść do ludzi, ale jednak by czuć kopa energii i euforii :niewinny:

Im mniej schizogenne tym lepiej.

Wiem, że wymagam cudu, ale szukam choć czegoś podobnego, bo ideału nie znajdę :niewinny:

1 godzinę temu, formi napisał:

Hmm :niewinny:

Chciałbym coś pomiędzy stymulacją, a euforią. Nie chciałbym takiej "dzikiej bani" jak po 3 i 4 cmc, ale też działanie hexenu jest dla mnie trochę za mało radosne, a za bardzo pobudzające.

Ogólnie też, by substancja nie była aż tak żrącą, by dało się wyjść do ludzi, ale jednak by czuć kopa energii i euforii :niewinny:

Im mniej schizogenne tym lepiej.

Wiem, że wymagam cudu, ale szukam choć czegoś podobnego, bo ideału nie znajdę :niewinny:

3-FPM zwłaszcza na początku u bestów był właśnie taki-dla mnie prawdziwe cudo bez kardio zwał jak hex-en, niektórzy podzielali moją opinię a dla niektórych za słabe. Nie widać w optymalnych dawkach, że coś się brało i jest rozmowność, oczywiście nie tak jak b-k, ale u mnie była przyjemna :P Jedyne co mi przyszło na myśl bo fenidaty są za mało radosne a tutaj jest nawet troszkę serotoniny, tylko mixować nie polecam za bardzo.

To chyba sobie po prostu póki co odpuszczę stimy/eufo, póki się coś ciekawszego nie pojawi. W sumie stymulacja z dużej ilości Yerba Mate mi bardzo odpowiada, tylko roboty z tym jest, potrzeba czasu by to wszystko wysiorbać :D Tylko brakuje w niej tego, że euforii nie daje. Ale cóż :niewinny:Muszę poszukać jakiejś najmocniejszej. Będzie i kop i w sumie na zdrowo. A może i to 3-FPM spróbuję. Wiesz jakie dawkowanie p.o tego jest? Można rozpuszczać w wodzie/soku? Szukałem gdzie indziej i różni się to od 3-FPH? Bo nigdzie nie widzę info o 3-FPM tylko o 3-FPH, chociaż widzę, że jest u jednego znanego vendora. 

Edytowano przez formi

19 minut temu, formi napisał:

To chyba sobie po prostu póki co odpuszczę stimy/eufo, póki się coś ciekawszego nie pojawi. W sumie stymulacja z dużej ilości Yerba Mate mi bardzo odpowiada, tylko roboty z tym jest, potrzeba czasu by to wszystko wysiorbać :D Tylko brakuje w niej tego, że euforii nie daje. Ale cóż :niewinny:Muszę poszukać jakiejś najmocniejszej. Będzie i kop i w sumie na zdrowo. A może i to 3-FPM spróbuję. Wiesz jakie dawkowanie p.o tego jest? Można rozpuszczać w wodzie/soku? Szukałem gdzie indziej i różni się to od 3-FPH? Bo nigdzie nie widzę info o 3-FPM tylko o 3-FPH, chociaż widzę, że jest u jednego znanego vendora. 

3-FPH/FPM To jest to samo. Mój proszek bez problemu się rozpuszcza w soku. Ja bym zaczął test od 50mg oral :P 

To super :niewinny: Chyba się skuszę jak nie będę mógł się zdecydować co jeszcze dodać do koszyka :niewinny: Dziękuję, że mi pomogłeś.

Edytowano przez formi

19 minut temu, bum83 napisał:

Jakie tabletki na recepte polecacie np po zabawie z Heniem i Alko. Chodzi o sen i żeby na drugi dzień  ogarniać 

Zaraz będzie pierdolenie i płacz na mój post....ale jeśli używasz tych zabawek okazjonalnie to pół tabsa eti i śpisz jak mała księżniczka.

Jak jesteś rasowym ćpunem badaczem to Ci napiszę jak wszyscy inni "nie wpierdalaj się w benzo..." a resztę sobie doczytaj.

Na receptę to najlżejsza Hydroxyzyna, a o wiele, wiele mocniejsze benzodiazepiny. Alprazolam, Klonazepam, Diazepam i reszta wesołej rodzinki.

Nie bierz tego bro :niewinny:

A może jest jakiś stim do palenia lub vapowania? Byle tylko nos oszczędzać!

Edytowano przez formi

Jakiś ketonik prócz 3cmc i 4cmc w spoko cenie który daje "wystrzał" i nie siada na serce za bardzo (3cmc jest ok ale chciałbym spróbować innego ketona)

Cześć, poszukuje różnych rc które w skrócie - byłoby zajebiste do poleżenia w łóżeczku po ciężkim dniu, żeby było milutko, muzyka fajnie wchodziła i euforia (mam na myśli taką tyci tyci, nie żebym zaraz się śmiał z byle czego, po prostu dobry humor). 

Drogi podania to nochal i "do mordy", z góry dziękuję za pomoc :niewinny: 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA