Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
necrokarol

Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna

Polecane posty

Zombie mam po maczankach chcą podbić rynek :D Ogólnie każde KANNA jest ekonomiczne bo nie kosztuje tyle co maczana 
tylko ok 25 zł lol, ja daawno temu za za 80 zł Amke kupywałem i dało rade 1:30 teraz za 25 zł można takie zrobić :D
a jak chcesz jeszcze bardziej ekonomicznie weś kilka kanabinoidów np EG, BB , Chiminace i jakiś news co ci się spodobał 
i tyle :) wtedy spokojnie z 2-3 g zrobisz z 10g wiecej niż miało wyjść np : 4g x 15g = 60g noi dodaj 10 bedzie 70 :) i napewno moc sie nie zmieni :) 

8 godzin temu, bNq napisał:

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

Rozpierdala banie organizm psychike a w najgorszym przypadku sie powykrecaja. Siwierzak jak to stestuje to napewno sie wykreci i nie ma co sie oszukiwać. Wszystkl jest dla ludzi ale te kana to juz przesada bo nawet najbardziej wytrwaly kanozerca moze przy tym odpasc 

Po dluzszym stosowaniu - zmetnienie oka szklistego ktore prowadzi do jaskry , problemy jelitowe, Nadmierna potliwosc, wypacanie w nocy, opetanie, niechec do wszystkiego

Mialem przypadek w Sobote szczur dostal buszka na gali polsat boxing night... Zle sie to skonczylo- wyprowadzili go, zarzygal polowe palarni. Stezenie 1:38 i wziął tylko buszka . Nie bucha a buszka.  To prosze sobie wyobrazic :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA