necrokarol

Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna

22 postów w tym temacie

Elo zakładam pierwszy temacik, bo kumpel potrzebuje kanna, a ja się mniej znam na tym. Mianowicie potrzeba jakiegoś mega mocnego, długo działającego, najlepiej takiego na które wolno rośnie tolerka, takiego żeby jak najwięcej maczany zrobić z 1g i po prostu rozpier********go kanna, wcześniej było grane AM-2201(oraz 5f-PB-22 i AB-FUBINACA) ale pora chyba na coś nowego, pozdro :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mi wiadomo, ładnie siada produkt MMB-CHIMINACA. ponoć jest srogo ostra jak na maczankę 1:20

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co mi wiadomo, ładnie siada produkt MMB-CHIMINACA. ponoć jest srogo ostra jak na maczankę 1:20

Ta zabawka może mu się spodobać :D i gdzie to cudo obecnie dostane?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:guns:   5F - AB - P I N A C A    :guns:

╠╣A╠╣Aha....

╔═ 

Ps. Poleca.K.O.nkret.

╚═══════════════════════╝

®

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta zabawka może mu się spodobać :D i gdzie to cudo obecnie dostane?

Dostaniesz u Pojedyńczego, lub Wilka, ogólnie nie polecam kannabinoid strasznie aktywny i bardzo szybko budujący tolerancję.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co powiecie o AB-CHMINACA bo jest w piątek kozak promo u wilka :D

Edytowane przez A.K.
dubel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chminaca byłaby lepszym rozwiązaniem, jak chcesz mocy robisz kadzidło 1:15, nie wiem tylko jak z jakością wilkowej bo dopiero czekam na przesyłkę Dx

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i 10g za 139zł !! Zachęcające promo :) Potem dopiero MMB-CHIMINACA i 5F-AB-PINACA :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z [h]:

"MAB - to M oznacza metyl, i tak jest, MAB-CHMINACA to po prostu CHMINACA z dodanym jednym metylem (ładny krzyż wychodzi). Ogólnie kanna z tą grupą (nie chcę mi się szukać jej nazwy) i takim dodatkiem metylowym są toksyczne. Coś czytałem kiedyś, że kanna z takim układem potrafią coś wątrobie zrobić i nerkom. "

"Związek ten wydaje się mieć znacznie większę powinowactwo do receptorów niż wiele obecnych syntetycznych kanabinoidów, dlatego naukowcy powinni wziąć to pod uwagę przy planowaniu swoich eksperymentów. Przeprowadzać badania testowe, bardzo starannie z minimalną ilością materiału na podłożach komórkowych.

50ug-0,5mg? "

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MDMB-Chminaca

to jest najmocniejsze kanna gratis 0.50/8g

mnie tak porobił że przez 5 godzin leżałem i kficzałem Dosłownie (widziałem kosmos ) !!!!

dziwne że bez bełtów się obeszło teraz nawet jak bym miał gdzie kupić/nie kupiłbym za Japonie

PoZdrAwIAm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5f-amb i fub są mocniejsze od mdmb ale mdmb jest przyjemniejsze jeżeli się nie przesadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Co ty Stary Ani 5f ani fub Nie Są lepsze w mocy od mdmb. po 5f niemoglem nic jesc i bełtowałem zieloną substancją prawdopodobnie był to kwas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też uważam że MDMB jest dużo lepsze, ale sam widzisz po MDMB jest grubo ale da sie to jeszcze ogarnąć a przy 5f to juz mdlenia praktycznie same i nieprzyjemne w huj fazy dlatego stwierdziłem że są mocniejsze. Mocniejsze nie znaczy lepsze w tym przypadku.

MDMB zajebiste też do mixów jest, jak miałem tolere ostrą juz na jakieś kanna to po dodaniu 1mg tego do wiaderka od razu było dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie i Panie czy MMB-CHMINACA to jest to samo co MMB-CHIMINACA ? i czy na sorcie MMB-CHMINACA od wilka jak zrobie 1;20 to bedzie dobrze klepac ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest to samo, komus sie nazwa trzepla i zapisal inaczej.

Mmb polecam 1÷15

Od demona daje rade.

Rob na 15 .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie te wszystkie mmb chowa sie do kana od predatora 5f-mdmb-nm bardzo mocny i nie przewidywalny kana ciekawi mnie coza czort go wogole wpuscil do obiegu tu jestbuch za duzo i tracisz kontrole nad soba przychodza nawet mysli samobujcze ale dzięki temu kana zrozumialem ze juz dosyc cpania czegokolwiek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zombie mam po maczankach chcą podbić rynek :D Ogólnie każde KANNA jest ekonomiczne bo nie kosztuje tyle co maczana 
tylko ok 25 zł lol, ja daawno temu za za 80 zł Amke kupywałem i dało rade 1:30 teraz za 25 zł można takie zrobić :D
a jak chcesz jeszcze bardziej ekonomicznie weś kilka kanabinoidów np EG, BB , Chiminace i jakiś news co ci się spodobał 
i tyle :) wtedy spokojnie z 2-3 g zrobisz z 10g wiecej niż miało wyjść np : 4g x 15g = 60g noi dodaj 10 bedzie 70 :) i napewno moc sie nie zmieni :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, bNq napisał:

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

Rozpierdala banie organizm psychike a w najgorszym przypadku sie powykrecaja. Siwierzak jak to stestuje to napewno sie wykreci i nie ma co sie oszukiwać. Wszystkl jest dla ludzi ale te kana to juz przesada bo nawet najbardziej wytrwaly kanozerca moze przy tym odpasc 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach