Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

necrokarol

Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna

Recommended Posts

Elo zakładam pierwszy temacik, bo kumpel potrzebuje kanna, a ja się mniej znam na tym. Mianowicie potrzeba jakiegoś mega mocnego, długo działającego, najlepiej takiego na które wolno rośnie tolerka, takiego żeby jak najwięcej maczany zrobić z 1g i po prostu rozpier********go kanna, wcześniej było grane AM-2201(oraz 5f-PB-22 i AB-FUBINACA) ale pora chyba na coś nowego, pozdro :)

Guest Demos

Z tego co mi wiadomo, ładnie siada produkt MMB-CHIMINACA. ponoć jest srogo ostra jak na maczankę 1:20

:guns:   5F - AB - P I N A C A    :guns:

╠╣A╠╣Aha....

╔═ 

Ps. Poleca.K.O.nkret.

╚═══════════════════════╝

®

Ta zabawka może mu się spodobać :D i gdzie to cudo obecnie dostane?

Dostaniesz u Pojedyńczego, lub Wilka, ogólnie nie polecam kannabinoid strasznie aktywny i bardzo szybko budujący tolerancję.

Guest zawiodlemsie
Z [h]:

"MAB - to M oznacza metyl, i tak jest, MAB-CHMINACA to po prostu CHMINACA z dodanym jednym metylem (ładny krzyż wychodzi). Ogólnie kanna z tą grupą (nie chcę mi się szukać jej nazwy) i takim dodatkiem metylowym są toksyczne. Coś czytałem kiedyś, że kanna z takim układem potrafią coś wątrobie zrobić i nerkom. "

"Związek ten wydaje się mieć znacznie większę powinowactwo do receptorów niż wiele obecnych syntetycznych kanabinoidów, dlatego naukowcy powinni wziąć to pod uwagę przy planowaniu swoich eksperymentów. Przeprowadzać badania testowe, bardzo starannie z minimalną ilością materiału na podłożach komórkowych.

50ug-0,5mg? "

MDMB-Chminaca

to jest najmocniejsze kanna gratis 0.50/8g

mnie tak porobił że przez 5 godzin leżałem i kficzałem Dosłownie (widziałem kosmos ) !!!!

dziwne że bez bełtów się obeszło teraz nawet jak bym miał gdzie kupić/nie kupiłbym za Japonie

PoZdrAwIAm

Ja też uważam że MDMB jest dużo lepsze, ale sam widzisz po MDMB jest grubo ale da sie to jeszcze ogarnąć a przy 5f to juz mdlenia praktycznie same i nieprzyjemne w huj fazy dlatego stwierdziłem że są mocniejsze. Mocniejsze nie znaczy lepsze w tym przypadku.

MDMB zajebiste też do mixów jest, jak miałem tolere ostrą juz na jakieś kanna to po dodaniu 1mg tego do wiaderka od razu było dobrze.

Panowie i Panie czy MMB-CHMINACA to jest to samo co MMB-CHIMINACA ? i czy na sorcie MMB-CHMINACA od wilka jak zrobie 1;20 to bedzie dobrze klepac ?

Guest nabijajwiadro

To jest to samo, komus sie nazwa trzepla i zapisal inaczej.

Mmb polecam 1÷15

Od demona daje rade.

Rob na 15 .

Według mnie te wszystkie mmb chowa sie do kana od predatora 5f-mdmb-nm bardzo mocny i nie przewidywalny kana ciekawi mnie coza czort go wogole wpuscil do obiegu tu jestbuch za duzo i tracisz kontrole nad soba przychodza nawet mysli samobujcze ale dzięki temu kana zrozumialem ze juz dosyc cpania czegokolwiek ;)

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

Zombie mam po maczankach chcą podbić rynek :D Ogólnie każde KANNA jest ekonomiczne bo nie kosztuje tyle co maczana 
tylko ok 25 zł lol, ja daawno temu za za 80 zł Amke kupywałem i dało rade 1:30 teraz za 25 zł można takie zrobić :D
a jak chcesz jeszcze bardziej ekonomicznie weś kilka kanabinoidów np EG, BB , Chiminace i jakiś news co ci się spodobał 
i tyle :) wtedy spokojnie z 2-3 g zrobisz z 10g wiecej niż miało wyjść np : 4g x 15g = 60g noi dodaj 10 bedzie 70 :) i napewno moc sie nie zmieni :) 

8 godzin temu, bNq napisał:

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

Rozpierdala banie organizm psychike a w najgorszym przypadku sie powykrecaja. Siwierzak jak to stestuje to napewno sie wykreci i nie ma co sie oszukiwać. Wszystkl jest dla ludzi ale te kana to juz przesada bo nawet najbardziej wytrwaly kanozerca moze przy tym odpasc 

Po dluzszym stosowaniu - zmetnienie oka szklistego ktore prowadzi do jaskry , problemy jelitowe, Nadmierna potliwosc, wypacanie w nocy, opetanie, niechec do wszystkiego

Mialem przypadek w Sobote szczur dostal buszka na gali polsat boxing night... Zle sie to skonczylo- wyprowadzili go, zarzygal polowe palarni. Stezenie 1:38 i wziął tylko buszka . Nie bucha a buszka.  To prosze sobie wyobrazic :)