Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
necrokarol

Najmocniejszy, najbardziej ekonomiczny kanna

Polecane posty

Elo zakładam pierwszy temacik, bo kumpel potrzebuje kanna, a ja się mniej znam na tym. Mianowicie potrzeba jakiegoś mega mocnego, długo działającego, najlepiej takiego na które wolno rośnie tolerka, takiego żeby jak najwięcej maczany zrobić z 1g i po prostu rozpier********go kanna, wcześniej było grane AM-2201(oraz 5f-PB-22 i AB-FUBINACA) ale pora chyba na coś nowego, pozdro :)

Gość Demos

Z tego co mi wiadomo, ładnie siada produkt MMB-CHIMINACA. ponoć jest srogo ostra jak na maczankę 1:20

Z tego co mi wiadomo, ładnie siada produkt MMB-CHIMINACA. ponoć jest srogo ostra jak na maczankę 1:20

Ta zabawka może mu się spodobać :D i gdzie to cudo obecnie dostane?

:guns:   5F - AB - P I N A C A    :guns:

╠╣A╠╣Aha....

╔═ 

Ps. Poleca.K.O.nkret.

╚═══════════════════════╝

®

Ta zabawka może mu się spodobać :D i gdzie to cudo obecnie dostane?

Dostaniesz u Pojedyńczego, lub Wilka, ogólnie nie polecam kannabinoid strasznie aktywny i bardzo szybko budujący tolerancję.

Chminaca byłaby lepszym rozwiązaniem, jak chcesz mocy robisz kadzidło 1:15, nie wiem tylko jak z jakością wilkowej bo dopiero czekam na przesyłkę Dx

Gość zawiodlemsie
Z [h]:

"MAB - to M oznacza metyl, i tak jest, MAB-CHMINACA to po prostu CHMINACA z dodanym jednym metylem (ładny krzyż wychodzi). Ogólnie kanna z tą grupą (nie chcę mi się szukać jej nazwy) i takim dodatkiem metylowym są toksyczne. Coś czytałem kiedyś, że kanna z takim układem potrafią coś wątrobie zrobić i nerkom. "

"Związek ten wydaje się mieć znacznie większę powinowactwo do receptorów niż wiele obecnych syntetycznych kanabinoidów, dlatego naukowcy powinni wziąć to pod uwagę przy planowaniu swoich eksperymentów. Przeprowadzać badania testowe, bardzo starannie z minimalną ilością materiału na podłożach komórkowych.

50ug-0,5mg? "

MDMB-Chminaca

to jest najmocniejsze kanna gratis 0.50/8g

mnie tak porobił że przez 5 godzin leżałem i kficzałem Dosłownie (widziałem kosmos ) !!!!

dziwne że bez bełtów się obeszło teraz nawet jak bym miał gdzie kupić/nie kupiłbym za Japonie

PoZdrAwIAm

Ja też uważam że MDMB jest dużo lepsze, ale sam widzisz po MDMB jest grubo ale da sie to jeszcze ogarnąć a przy 5f to juz mdlenia praktycznie same i nieprzyjemne w huj fazy dlatego stwierdziłem że są mocniejsze. Mocniejsze nie znaczy lepsze w tym przypadku.

MDMB zajebiste też do mixów jest, jak miałem tolere ostrą juz na jakieś kanna to po dodaniu 1mg tego do wiaderka od razu było dobrze.

Panowie i Panie czy MMB-CHMINACA to jest to samo co MMB-CHIMINACA ? i czy na sorcie MMB-CHMINACA od wilka jak zrobie 1;20 to bedzie dobrze klepac ?

Gość nabijajwiadro

To jest to samo, komus sie nazwa trzepla i zapisal inaczej.

Mmb polecam 1÷15

Od demona daje rade.

Rob na 15 .

Według mnie te wszystkie mmb chowa sie do kana od predatora 5f-mdmb-nm bardzo mocny i nie przewidywalny kana ciekawi mnie coza czort go wogole wpuscil do obiegu tu jestbuch za duzo i tracisz kontrole nad soba przychodza nawet mysli samobujcze ale dzięki temu kana zrozumialem ze juz dosyc cpania czegokolwiek ;)

Tak jak pisalem wyzej . Tylko dla zombiakow.

Powyzsza wypowiedz sama mowi za siebie... mysli samobojcze... Ehhh.
W moich przypadkach bylo tak ze czlowiek traci kontrole nad soba... 2 osoby lezaly na ziemi i sie wykrecaly nie wiedzieli co sie z nimi dzieje....

To ja nie wiem o co chodzi... Jak mozna polecac ten kanna przeciez to porazka.... Do tego glod po tym jest niesamowity na dodatkowa dawke.... uzaleznia w chuj.
faktycznie najmocniejszy i najekonomicznieszy ale ...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA