Skocz do zawartości
Platwus

Opadajaca powieka po prochach( stimy, eufo etc )

Polecane posty

Heja krotka piłka. Macie coś podobnego?

I zauważyliście jakieś zmiany na brzuchu? Opuchniecia, zasinienia ? Jak rozpoznac wrzody? Czym groza po ___ ?

Gość kto

Powieka moze opadać z powodu braku magnezu.Co do reszty to się nie wypowiem ale nie wyglada to za ciekawie...

Wrzucasz na pusty żołądek? jak tak to odpowiedź masz już pewnie w głowie.

Dalej - magnez raz, dwa! wapno niedobór też odpowiada za m.in. Skurcze mięśni.

Dalej nie wiem, polecam lekarza pierwszego kontaktu najlepiej zarejestruj się jeszcze dzisiaj.

Pozdrawiam,

Zawisza.

Drganie powieki oraz duszności można wyeliminować po maratonach ze stymulantami i euforykami. Aspargin oraz filomag po lekkim posiłku (na przykład jaja na miękko). Powtórzyć 3 dni z rzędu (wystarczy do 1 posiłku po 1 tabletce wymienionych specyfików). Jeśli chodzi o sinienie brzucha, to prędzej podejrzewam jakieś niedotlenienie. Wszystko zależy od dawek i rodzaju środków oraz częstotliwości ich nadużywania. Zmniejsz dawki.

Z tego co się orientuje jeśli chodzi o powieki, że same tak jakby ci "mrugają" to spowodowane tylko i wyłącznie magnezem. Przytrafiło mi się coś takiego. Dwa vitamin shoty z magnezem rozwiązały sprawe.

Również mam problem z opadającą powieką, ale myślę, że to fizjologiczne objawy rozdwojenia jaźni %-)

two-face.jpg

A nieco poważniej - nie kupujcie gotowych witamin czy suplementów jeśli nie musicie. Dużo magnezu jest w dzikiej róży, w daktylach czy w szpinaku. Potas znajdziesz w grejpfrutach czy suszonych owocach (morele itp.).

a nie masz tak od zawsze , ja sie urodziłem z jedną niżej  ,tak jakby opadającą :E   

puchnięcie żołądka mi sie kojaży z głodującymi   dziećmi  z afryki   :E  także moze jeśc trzeba

wrzodów chyba niee rozpoznasz tak o , ale czeste zgagi itp są objawami  coś  w stylu nadkwasoty  żołądka ,

podobne objawy mają .

Aha i jak pękną to raczej po człowieku  utopoisz sie we krwi  własnej , moja babcia tak umarła  i lekarze mówili że nawet jakby  nastychmiast karetka przyjechała  umarła by  : (

Moja znajoma miała zawsze po fecie szokujący objaw, czyli ekstremalny zez. To było naprawdę niezwykłe.

,

Lek ASPAEGIN jest znakomity, ale uwaga, w aptekach jest lek o nieomal identycnej nazwie, tak że bardzo łatwo jest się pomylic. Jest to lek zupełnie bezwartosciowy, o balastowych składnikach. Dlatego warto zwrocic uwagę na skład. W prawdziwym Aspargin sę dwie postacie asparginy: w postaci związku magnezu i w postaci chyba związku potasu.

Coś w tym jest. Osoba z farmacji tłumaczyła mi, że jak się bierze potas i magnes jednocześnie, to się lepiej wchłania. Ja mam genetyczne skłonności do niskiego potasu, więc "Asparaginian Extra Uniphar Magnez Potas, tabletki, 50 szt." był dla mnie najlepszy, a przetestowałem setki różnych :) Polecam :P 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA