Skocz do zawartości
Laikike1

Sunglasses (bazarr.nl) opinie

Polecane posty

Witam . Proszę o opinie na temat nowej maczany z bazaru Sunglasses . Podobno to " NOWA MOCNA FORMULA " ;) Czekam na pake i chce sie dowiedziec czego moge sie spodziewać :) Prosze o opinie .

Nie wiem jak nowa formuła, ale te okularki co mieli wcześniej robiły straszny rozpierdziel w głowie.Proponuję zacząć od małego maszka, żeby sobie nie zrobić krzywdy.

czekam na paczke , zobaczymy co to za nowosc :D ale jak mieli ur jeszcze w sprzedazy to mi sie zdaje ze najlepsze byl haed shot na 100% na ur robiony . teraz hujowy ten head shot jest. Zobaczymy tego synglaseesa :D

Chyba na am-ce robione tak mi powiedziano :D ja buszka wziąłem małego i padłem na ziemie dostałem drgawek i oczopląsu i straciłem przytomność :D

Nie mam tolerki, ale moc jest masakryczna, nie polecam dla amatorów :D

Edit: jeszcze musze dodać że masakruje oczy strasznie, całe przekrwione

Tak jak wyzej,moc przejebana, wziolem malutką szczypte,moze okolo 5mg, dodalem tytoniu i zajaralem lufe, taka ilosc mnie dobrze poskladala :E

Gość Demos

Dobra bania, tylko szybko tolerka rośnie i jest lipton :P

uznajcie to za głupie pytanie ale z tego typu dopami nie miałem kontaktu. Prawidlowo jest normalnie po ludzku ubić lufke tego w takiej postaci jak dostałem czy bawic sie w jakieś maczany? :pfe:

Zależy od dawki, ja sobie nie wyobrażałem że można takie małe buchy brać :D pale sporo MJ wiec bucha normalnego na początku wziąłem i się stało to co pare postów wyżej napisałem :D ale potem już było spoko dało się funkcjonować, tylko te oczyyy .....

Dosłownie minimini buch na początek i powinno być git :D

Chociaż powiem że kumpel też bez tolerki sam tube zjarał i normalnie funkcjonował, tak że od człowieka zależy sporo :D

Zależy od dawki, ja sobie nie wyobrażałem że można takie małe buchy brać :D pale sporo MJ wiec bucha normalnego na początku wziąłem i się stało to co pare postów wyżej napisałem :D ale potem już było spoko dało się funkcjonować, tylko te oczyyy .....

Dosłownie minimini buch na początek i powinno być git :D

Chociaż powiem że kumpel też bez tolerki sam tube zjarał i normalnie funkcjonował, tak że od człowieka zależy sporo :D

A mógłbyś napisac jak jest z czasem działania? :D

Mam wrażenie, że w ogóle nie rośnie tolerka na ten specyfik. Testuję po jedym buchu od ponad tygodnia a i tak za każdym razem na 30 minut jestem zupełnie wyłączony z rzeczywistości :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA