Skocz do zawartości

Polecane posty

Teraz, krak1984 napisał:

Mamy zajawkę z ziomkiem na wymyśleniu jak najlepszego sprzętu do wapowania, chcemy stworzyć coś co będzie zajebiste :E

My kiedyś robiliśmy połączenie nektara z bongiem i alfą... Eh to dalej jedyny kryształek którego bym nie odmówiła, ale niestety pomimo prób jest poza moim zasięgiem:> 

ale  poczytaj na tym drugim forum, może złapiecie inspiracje:D

i na dhgate.xxx jest baaaardzo dużo szkła, które również może być natchnieniem do konstrukcji;)

Zacny sprzęcior. Też zawsze stawiam na ergonomię :E
Zerknąłem w album i mam niestety tylko jedną upośledzoną wersję upamiętnioną na fotce.  Na szybko, bez dostępu do wymaganych materiałów.

r9427fo.thumb.jpg.12514e36faf12e6ec26d6a

Edytowano przez Wojt

Gość

Krak'u jestem nowicjuszem w dziedzinie narkołyków, miałem okazję poznać alfe paląc ze srebra. To z jakiego sprzętu wapujesz pozytywnie mnie zachecilo do stworzenia podobnego sprzętu:-)

Jak stworze to przesle fote:-)

Siemanko Hern, też na początku wapowałem z foli, ale kilka znajomych z forum polecili mi zrobić żarówkę, no i tak już zostało do tej pory :) Jeśli będziesz miał jakieś pytania, wal śmiało chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w dziedzinie wapo i sprzętu :E  

PoZdro ;)

Krak Na Smak :E 

Gość

Krak'u podzięki za wsparcie i forme przewodnika drogą narkołykowych doświadczeń :-)

Gość zawiodlemsie

Ja też robiłem różne modele, fiolki, żarówki, kleiłem nawet pistoletem na klej ustniki i doprowadzacze powietrza, magia :E Ale kiedyś w necie było sporo szklanych waporyzerów a teraz nigdzie nie ma, nawet żeby pokazać, nie wiem czemu :/ 

Gość

Dobrze że mamy w głowach pomysły na stworzenie własnych sprzętów

Gość

Edison byłby z ciebie dumny :cwany:

Gość zawiodlemsie

Za dużo sypiecie, potem się przypala temat i idzie na marnacje. 

Gość coyctel4

Fajny offtopic tutaj zrobiliscie, nawet moderatorzy. Proponuje zalozyc temat o zarowkach oraz DIY sprzetach (zrob to sam) :)

Po wydaniu 50zł na palnik zakupieniu 20 zwykłych lufek z przyczyny niemożnosci kupienia rurek bromowo kwarcowych i zniszczeniu 12 z nich, prezentuje wam 8 z nich ktore odniosly dostateczny sukces aby dalo sie z nich korzystać:

20170802_090340.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA