Skocz do zawartości

Polecane posty

Przychodzi @pauciak do drewutni ,a tam patrick swayze montue glniana  bluby i uwierzl w ducha,trza na polske zrzucic terazw chuj cicea bo ja zacziesz to sprzedawac to mongoly beda thc w to bily hehe a oto moja

O 17.12.2016o11:37, pauciak napisał:

@Gandzior. @peejay @Bobik. warto bylo czekacD na takie piękne bombki ;D

@keep it pale pacz teraz jak skill rośnie :E;) 

970lUla.jpg

No no @pauciak, przyznam że jestem pod nie małym wrażeniem, postęp ogromny :) To co widzę na zdjęciu jest dowodem na to, że trening czyni mistrza ;)

Ja póki co opieram się na rodzimym produkcie, na prędce zrobionym. Polam Piła 100W :lol:

imgzarow.jpg.fd5df7e8fd7fb9d63a35b23c3bb

Warto zerknąć tutaj:

<<ciach>>

przesyłka  może trochę idzie, ale ceny bongosów nawet 3 razy tańsze niż w PL. Ja mam to:

<<ciach>>

i do octowych substancji nadaje się idealnie i kosztowało z przesyłką ponad 3 razy mniej niż w PL

Edytowano przez pablo
REGULAMIN. nie podajemy pełnych linków do sklepów.

zastanawiam się ostatnio, czy niee można by wapować z takiego malutkiego bonga - budowę ma jak trzeba, tylko jak to złapać, żeby się przy dopalaniu nie poparzyć gorącym szkłem hmmm

O 2.01.2017o19:50, Nastia_Suworow napisał:

Warto zerknąć tutaj:

<<ciach>>

chińskie hurtowe allegro: dh brama lub wyjście na lotnisko .com 

przesyłka  może trochę idzie, ale ceny bongosów nawet 3 razy tańsze niż w PL. Ja mam to:

<<ciach>>

• IMG_2657.jpg.37d3dcc0c6dfa4b758a55474e85

i do octowych substancji nadaje się idealnie i kosztowało z przesyłką ponad 3 razy mniej niż w PL;-e

O 1/30/2017o18:26, pauciak napisał:

ilo leciało mniej wiecej? bo rozwazam od kilku dni zakup tylko ze w wersji elektrycznej ;-e

Zostań moim najlepszym kolegą :tulimy:zawsze o tym komplecie marzyłam:wub:

wzięłam najtańszą opcję - zamówienie poszło 21 grudnia (płatność), przewidywany czas dostawy był od 6 stycznia do 23 stycznia, a przyszło 28 grudnia do domku, ale to chyba był fart.

Mojemu byłemu szło koło 2 tygodni natomiast bongos 2 miesiące.... bongos przyszedł jak alfica się w zasadzie skończyła <hihihi> może zależy od sklepu-_-

f6l5eHS.jpg

A ja z takiej do weedu którą można zobaczyć na 1 stronie tematu przerobiłęm na meth pipa, wystarczyło gwoździem delikatnie powiększyć otwór zbijając odrobinkę szkła, wtedy już da sięsypać od góry w chuj tematu i trzaskać przepiękne buszki.

Kuwa ktos mi posta usunal? Pauciak cos chyba zapomniales o mnie, odpisz na pw w koncu. 

Ps. Niezla ta walizeczka ale jakos do alficy glupio by bylo uzywac:p nie ma to jak ogladac krople w zarowce:p

O 2.03.2017o23:44, krak1984 napisał:

DSC_0519.JPG.0516a6b59fa0261a699593be879

Próbowałam coś takiego zrobić jak miałam poryciucha. Na innym forum jest bardzo długi wątek o żarówkach i można z niego wyciągnąć podobny patent, ale wymiękłam przy pójściu do sklepu po elementy;)

Szacun:) 

O 30.01.2017o21:43, pauciak napisał:

OK ;-e :sniff:

jakby sie  poszczerscilo i tylko tydzien by szo :rolleyes: to druga taka walizke z hexenem jeszcze potrzeba xD

z takiego cuda to tylko poryciucha:D:D 

PS odpowiadaj na privy;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA