Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie!

Czy orientujecie się może gdzie można kupić fajkę szklaną - Meth Pipe. Tylko oczywiście na terenie naszego kraju a nie chuj wie skąd :D żebym nie płacił 20zł za szkło a 120 za wysyłke haha ;)

Z góry dzięki za odp.

Poszukaj w specjalnych sklepach z tego typu przyrządami. Często tam gdzie można kupić bongo pojawia się inny szklany asortyment - methpipe można już w Polsce kupić.

Sklepy Wujo i Buszek - znajdź w swoim mieście i to wszystko. Gdyby tam nie było, bogaty wybór lufek i akcesoriów szklanych znajdziesz w Papierośnicy.

Szukam, szukam i nic... Czy może ktoś mi dać link do sklepu w którym kupię normalną rurę z kulą na końcu do palenia mety jak bóg przykazał? Zwykła przezroczystą a nie w jakieś chuj wi jakie wzory i kształty? Bede bardzo wdzięczny.

Dobra trochę świeżych informacji potrzeba, wie ktoś gdzie takie cudo można w Polsce kupić??  Sklepy online oczywiście bo u mnie w mieście brak.. Ewentualne jakaś dobranoc duszka mogłaby u siebie w smarcie kupić mi i się dogadamy he? 

Potwierdzam jeden z wpisow, w sklepach sieci trafika dostępne i nawet nie za kilkanaście złotych a za jedyne 3 szkło takie sobie ale za tą cene ...

A jakis sklep online ?? Bo u mnie w okolicy pucha z takim sklepami :D

Albo jak u was taka niska cena to kto mi kupi i wysle kilka sztuk ?:d

Kazdy tylko dopisuje u mnie po tyle i tyle a kuzwa chetnego do zakupu mi brak :/ toz przeslalbym te pieniadze ludzie zlitujcie sie :P z dwie sztuki chociaz mi przeslijcie :P

Ale zrozum ,że w polsce nie ma meth-pipe... to o czym te debile piszom to zwykła lufka do weed`u z bombką... nie dosc ze ma to zbyt wielki otwor na gorze bombki przez co spierdalajom kosmiczne ilosci dymu to jeszcze nie jest prosta tyko zakrencona...

jak bede kiedy odbierac paczki z paczkomatu to wstompie do 2-3 traffik , jak bedom i bede mial cos hajsu przy sobie to Ci moge kupić... moze juz maja na stanie bo z rok temu potrzebowalem to kupic dla samej tej szklanej rurki do hot railsowania to nie mieli... kiedys jak kupowałem to płaciłem za nie coś koło 5-6zł

Nie ma, jak to nie ma jak jest, bylem w Warszawie 45 minut, i idzie takie znaleźć od kopa w sklepach takich jak tabakiery, więc mi tu nie pierdolcie że takich rzeczy nie ma, bo nie byłem dalej niż w Belgii, oraz Niemczech a meth pipe kupiłem właśnie w WAWIE.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA