Skocz do zawartości
Gość

Forum zostało zaktualizowane do wersji 3.4.7 - prośba do użytkowników

Polecane posty

Gość
Proszę o zgłaszanie wszelkich błędów - szczególnie w tłumaczeniu.

Do przetłumaczenia na pewno mamy:

- NEWSY,

- CZAT.

Pozdrawiam,

Alienoslaw

Ja mam pytanie z innej beczki, po aktualizacji forum zaczęło mi się okropnie długo ładować i strasznie mulić kompa ... Temperatura na procku wzrasta bez opamiętania ... Macie podobnie ?

Gość

Radzę wyczyścić dane przeglądarki - mogą się jeszcze kłócić cookie i pliki tymczasow. Stoi to na czymś innym, po prostu stare może się gryźć z nowym.

@Mojo Włącz nasze forum, wejdź w menadżer zadań (CTRL+ALT+DELETE) i daj screen'a z zakładki procesy.

@Garnek To nie jest temat do rozważania, kto ma być Chat Guardem, a kto nie.

Nie ma możliwości, żeby forum zamulało Wam komputery. Radzę wyczyścić wszelkie cookie i pliki tymczasowe z nami związane.

Proszę bardzo screen :

Uusm.jpg

Na gorze FF odpalone 11 zakladek w tym youtube - bez forum

Na dole FF odpalone 5 zakladek wszystkie z forum.

NIGDY tak nie mialem, procesor wrecz pali sie, a wiatrak wrzeszczy na cale mieszkanie co widac po obrotach i zucyciu w men zadan. Czyszczenie wszystkiego mozliwego w przegladarce mi nie pomoglo.

Gość

Odpal tylko forum i jeszcze raz pokaż procesy.

No to mówię....

Na pierwszym FF dla porównania odpaliłem 11 zakladek losowych. Na drugim FF odpalilem SAMO forum. Taki wynik jak na obrazku wyżej.

Gość

Ok, to teraz spróbuj na przeglądarce Google Chrome albo Opera.

Edit: U mnie na Firefox, zżera 130 ramu na 5 zakładkach forum. Nie wiem, co jest u Ciebie powodem, ale na pewno nie forum.

Wstaw odpowiednie logi na: http://forum.dobreprogramy.pl/bezpiecze%C5%84stwo-f15/dla pewności. Pytanie z innej beczki: Czyścisz regularnie komputer?

Więc tak, przeprowadziłem pare testów dzisiaj. Wychodzi na to, że to wina czatu. Jeśli mam czat odpalony dłużej jak 1h to komputer zaczyna sie gotować. Samo czyste odpalenie forum zajmuje mi 130MB ramu na 3 zakladkach. Problem "rośnie" z czasem siedzenia tutaj,

Komputer bardzo regularnie skanuje i czyszcze. używam antywirusa i firewalla. Staram się dbać o swoje bezpieczeństwo.

Mogę otwierać setki zakładek forum bez czatu i wiatraka nawet nie słychać na procku ;) Odpalę tylko czat i posiedzę na nim ponad 30 min - to komputer zaczyna odlatywać i temp na procku podchodzi pod 90 ....

Czym to może być spowodowane ?

Czat skacze przy każdej wysłanej wiadomości przez użytkownika w dodatku nadal mam problem z emotikonami widać tylko nie które, pliki cookie wyczyściłem.

Gość

Ok. Podjąłem pewnie kroki w tym kierunku. Potestujcie trochę CZAT i dajcie znać, czy są jakieś zmiany w funkcjonalności.

Przypatruję się sprawie skoków ostatnich wiadomości - rzeczywiście są bardzo uciążliwe.

Alienosław, zdecydowanie polepszyło się działanie u mnie! Za co dzięki! Komp mi się już nie grzieje wcale ;)

Można wiedzieć co poprawiłes? Albo co było przyczyną?

Gość

Zmieniłem parę opcji - możliwe, że moje zmiany nie miały wpływu na Twoją poprawę. Może Ci samo się naprawiło? Kto wie... Ważne, że działa :)

Strona główna -> po prawej "najnowsze posty" i np jak klikne w najnowszy post w dziale kolekcjonera, to przenosi mnie nie do najnowszego posta, tylko do tematu kolekcjonera do przedostatniej strony. Da sie to naprawic, zeby dzialalo tak jak ma dzialac ? :P

Kolejna niedzialajaca funkcja :

Na samej gorzej poprawej jak klikam powiadomienia i np :

Powiadomienia

->

(klikam to i otwiera sie nowe okno z tekstem:)
->

Mojo,

markuscokejacker (http://forum.dopalam...rkuscokejacker/) właśnie napisał odpowiedź w temacie, który obserwujesz zatytułowanym '2-MMC'.

----------------------------------------------------------------------
po tym jeswt dopaminowy clear head stimulation? ktogos kto nieoczekuje mefedronowego wypierdolu tylko cocaine like high zadowoli 175mg w nos? gram na szesc krech
----------------------------------------------------------------------

Temat znajduje się tutaj:
http://forum.dopalam...view=getnewpost

Jeśli w panelu użytkownika wybrałeś natychmiastową notyfikację o nowych odpowiedziach w tematach, będziesz otrzymywał informacje o każdej nowej odpowiedzi w obserwowanych tematach. W przeciwnym razie tylko jeden e-mail jest wysyłany dla każdego obserwowanego tematu. Wynika to z limitu e-maili wysyłanych na twoją skrzynkę odbiorczą.

Wyłączenie obserwacji:
W każdej chwili możesz wyłączyć obserwację poprzez zalogowanie się do panelu użytkownika i kliknięcie na odnośnik 'Obserwowane tematy' znajdujący się w sekcji 'Forum'.

I tu jest problem. Tu gdzie jest ten link -> temat znajduje sie tutaj : forum.dopalamy.com/index.php?showtopic=&view=getnewpost - to zawsze w kazdym powiadomieniu mam ten sam link. Nie da sie zrobic tak, zeby  faktycznie przenosilo do tego tematu z ktorego jest powiadomienie? Uciazliwe to OKROPNIE.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA