Skocz do zawartości
oguras

Przyjazny Użytkownik

Polecane posty

Witam!

Mam krótką propozycję. Gdyby można było w formie ankiety głosować raz do roku na (nazwa robocza) Najbardziej Przyjaznego Użytkownika. Chodzi o ocenę kultury oraz wypadkową zachowań na forum i czacie. Czy jest pomocny, merytoryczny, cierpliwy itp. Nagroda najlepiej symboliczna. Była by motywacja do takich zachowań. A może głupi pomysł? Dx

Pozdr

Można by zrobić 'User Awards' ludzie głosowali by w kategoriach :

- Najbardziej pomocny użytkownik

- Najzabawniejszy użytkownik

- Najmilszy użytkownik

- Najbardziej oczytany użytkownik

- Użytkoćpak roku

+ Jakieś głosowanie na najlepszą osobę z Obsługi forum/chatu? :)

Samo zaistnienie na ścianie wyróżnionych może być nagrodą.

Pozdrawiam :)

Gość zolwik na spidzie

Przepraszam za offtop, ale popieram pomysł Ogurasa

Ogólnie pomysł spoko ale niedopracowany. Do bycia miłym, przyjaznym czy pomocnym nie powinna skłaniać nagroda. To powinno wychodzić z człowieka tak po prostu, z dobrych chęci, a nie chęci zwycięstwa ze względu na nagrodę... W przeciwnym wypadku będzie to zwykła rywalizacja. Wyścig szczurów o pierwsze miejsce w celach materialnych bądź na zyskaniu popularności. Więc co to za przyjazny użytkownik, który pomaga nam i jest miły bo chce dostać za to nagrodę ? Idealne przeciwieństwo owej koncepcji. Dlatego powiedziałem, że pomysł jest dobry, ale niestety niedopracowany.

Takie działania co jak co, ale wg. mnie mogłyby wpłynąć na plus i może wkońcu użytkownicy zaczeli by się starać by być pomocnymi, elokwentnymi, skłonnymi pisać dobre posty...

Jestem Za

Pisałem przecież, że nazwa robocza, a nagroda symboliczna. Tytuł powinien być przyznawany raz do roku, więc wyścig szczurów raczej wykluczony. Nikt tyle czasu nie będzie grał i właśnie dlatego takie wyróżnienie dostanie osoba zachowująca się naturalnie, a oceni to społeczność forum w drodze głosowania. Zostanie dostrzeżonym to nie jakaś internetowa klikanina na szybko, ale żmudna robota miesiąc po miesiącu. Może problem leży w detalach - nazwijmy to np. Wzorowy Ćpun, określmy dokładnie cechy i warunki byle by to motywowało do pozytywnych zachowań...

Ej ja jestem wytrwały, to dla osiągnięcia czegokolwiek jestem gotów poświęcić temu dlugieeee lata :D a tak poważnie, to nie lepiej odrazu mi wszystkie ordery przyznać i nie mieć zaglostek komu je przyznać? :)

Można by zrobić 'User Awards' ludzie głosowali by w kategoriach :

- Najbardziej pomocny użytkownik

- Najzabawniejszy użytkownik

- Najmilszy użytkownik

- Najbardziej oczytany użytkownik

- Użytkoćpak roku

+ Jakieś głosowanie na najlepszą osobę z Obsługi forum/chatu? Dx

Samo zaistnienie na ścianie wyróżnionych może być nagrodą.

Pozdrawiam Dx

Podobaja mi się tytuły o które można rywalizować, które zaproponował SKO.

Ogólny pomysł też świetny. Propozycja wprowadzenia padła miesiać temu i chyba wszystko zdechło. A szkoda ....

- Użytkoćpak roku   2 główne miejsca Rej i Zawisza gratulujemy wygranej zanim konkurs sie zaczoł :E     
Ale pomysł Mojo ogornie mi sie podoba by  zrobic to w taki sposob :) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• REKLAMA