Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PsychodelicLover

Witamy na forum, czyli powiedz "CZEŚĆ" forumowej społeczności

Recommended Posts

Witam rodaków, na majku Croco, co nie nacieszył się koko. I to nie żart. Przygodę z legalnymi kolekcjami zacząłem dosyć późno, bo wiosną tego roku. Wiosną zainteresowałem się głónie solami, raz też zapodałem coś z meiszanek, ale nie przypadło mi do gustu, natura dla mnie 100 razy lepsza. Kolekcjonowałem diamond dust i inne tego typu, ale koko miałem tylko raz 2 fiolki, potem były problemy z dostępem (do dziś nie mogę odżałować, bo gustuję w środkach euforykopodobnych). Mam nadzieję że nie tylko będę czerpał z tego forum ale też wniosę coś od siebie. Kutwa sie rozpisałem a tu i tak na bank nikt tego nie czyta :P

witam.

mam 30 lat od 16 let kolekcjonuje produkty ze wszystkich polek,sole i pudry (injekcja)

od tego roku sole kolekcjoner.tv,i dopalacze.com,

interesuje sie produktami RC.

elo elo wszystkim

forum dopalamy przeglądam od dłuzszego czasu ale dzis postanowiłem ze sie zaloguje słucham trance , troche Reggae i polskiego rapu ma 18 lat

na razie to tyle ode mnie pozdro

Witam wszystkich.Jestem nowym użytkownikiem lecz przefiltrowałem sporo wątków tego forum .Czas troszkę się udzielić :PP Za sobą nie mam dużego doświadczenia ale myślę że to tylko kwestia czasu. Bless !

Siemka wszystkim na forum jestem bo ja wiem około miesiaca :D

ale dopiero teraz nadeszła ochota na przywitanie sie z wami :).

Bardzo lubie palić a że pale co nielegalne to inna bajka .

Także wszystkich witam .

Witajcie !

Na forum jestem nowy ale nie w temacie klaserów pełnych motyli, znaczków i tym podobnych. Przygodę zacząłem z nielegalnym oprogramowaniem od zieleni przez biel aż po braz. Od około roku ściągam legalne filmy i aplikacje i jestem pod wrażeniem jak w pełni legalnie można sobie umilać czas. Mam nadzieję, że wniosę coś do społeczności tego jakże potrzebnego forum.

Pozdrawiam !!!

PS

Też myślicie o przeprowadzce do czeskiego Cieszyna? =]

Guest flash

Witajcie !

Na forum jestem nowy ale nie w temacie klaserów pełnych motyli, znaczków i tym podobnych. Przygodę zacząłem z nielegalnym oprogramowaniem od zieleni przez biel aż po braz. Od około roku ściągam legalne filmy i aplikacje i jestem pod wrażeniem jak w pełni legalnie można sobie umilać czas. Mam nadzieję, że wniosę coś do społeczności tego jakże potrzebnego forum.

Pozdrawiam !!!

PS

Też myślicie o przeprowadzce do czeskiego Cieszyna? =]

Ze swojej strony witam, Czesi już niestety robią awanturę o dopki więc zobaczymy.

W sumie ja też się nigdy nie przywitałem, więc powitać ćpuńską brać serdecznie ;)

Dzieńdobry. Nazywam się 69plateau i tak jak Wy jestem ćpunem %-) %-) %-) Na tym forum jeszcze w zasadzie nic nie napisałem, no ale macie ode mnie wielgachny opis DOI (został skopiowany z pewnego forum na H). Możecie mnie właśnie z wcześniej wymienionego forum kojarzyć, a jak nie, to dopiero poznacie. :tulimy:

Generalnie dopiero ten temat zauważyłam - więc witam się z małym poślizgiem.

Doświadczenie raczej mam małe - w czasach świetności dopalaczy wolałam jednak to co naturalne... ale porządek wszędzie zrobili z czasem, przynajmniej u nas.

RC mnie nie ciągnie, ale pewien rodzaj upalaczy owszem stąd też moja obecność na forum.

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i pomożecie w testowaniu :P.

Jako że do tej pory tego nie zrobiłem witam całą ćpuńską społeczność:tulimy: Jak każdy lubię sobie od czasu do czasu coś zarzucić:cwany:

Czasem jet to trochę częściej niż zwykle ale życie i tak jest do dupy więc nie ma co sobie żałować. Pozdro dla wszystkich.

Witam serdecznie wszystkich

Mam 35 lat i mieszkam sobie w niedużych Puławach. Po krótkotrwałym zachwycie obecnością sklepów kolekcjoner.nl i DOPVLACZE z ofertą również kolekcjoner.nl plus dopalacze.com postanowiłem wrócić do tematu ubarwiania życia eskapadami w świat modyfikowanej świadomości. Uwielbiam dobrą muzykę z rejonów szerokopojętej elektroniki ( techno, dnb, electro, trance, goa itp. ), dobrego rocka i różnych dziwnych klimatów. Z doświadczeń "rozrywkowych": od 20 lat droga prowadzi w towarzystwie MJ, kwasu, grzybów, władka, bromodragonfly, czasem E ( aczkolwiek zawsze ciągnęło mnie w stronę halu, mniej w stronę eufor i speed ). W okresie obecności stacjonarek miałem okazję spróbować: Żabki, Masakrator, Kamikadze, Gumijagoda, Funny Bunny, duże ilości Exclusive CoColino ( ulubione ), Fresh, Magic Apple, Konkret, Kosior ( ulubiony ), Tajfun, Hardcore Fantastic, Mocarz, Hash ( zajebisty ), i okazyjnie inne dodatki.

Właśnie oczekuję próbnej przesyłki po dłuższej przerwie. Jako, że nie mam dostępu i jestem "czysty" od wakacji 2010 oczekuję, że żabka***, greenwayspeedway, don klepacz i dodatkowo 1g petardy zaspokoją moje oczekiwania. Jeśli od zeszłego roku skład i działanie się zmieniły może ktoś zasugeruje jakieś alternatywne sposoby kolekcjonowania np. żabek ? Czy powinienem być raczej uważny jeśli chodzi o greenwayaspeedwaya i petardę ? Pytam gdyż miałem bez mała 9 miesięcy przerwy i absolutnej abstynencji nie licząc okazyjnego piwa dwóch.

Poza tym pozdrawiam ciepło eksperymentatorów w dekoracjach świątecznych i zapalonych akwarystów !

Witam wszystkich.

Dołączyłem do Waszego interesującego grona już jakiś czas temu, więc żeby nie wyjść na jeszcze większego chama, niż już pewnie wyszedłem, najwyższa pora się przywitać ;) Skolekcjonowałem do tej pory już parę pozycji, a dzisiaj po dłuższej przerwie dotarła do mnie fajna paczuszka, którą właśnie odpowiednio przywitałem ^^ i w ten oto sposób wpadła mi do głowy myśl, że muszę się z Wami zintegrować Dx A za chwile w odpowiednim poście zamieszczę opinię z powitania Dx

Witam wszystkich!

Co by tu sobie o sobie napisać... od praktycznie początku tego forum tylko i wyłącznie czytałem posty sprawdzałem opinie głownie o mieszankach a teraz w zamian za cenne uwagi będę chciał także podzielić się swoimi przemyśleniami. Zabawa z orginałem jakieś 15lat czyli początek w wieku 13 :P do tej pory jakoś żyję mam w miarę dobrą prace skończone studia nic tylko korzystać z tego co natura i nie tylko dała.

Doświadczenie:

MJ,Extasy,i większość dostepnych maczanek w Polsce.

Co lubię: dobry chill mocny początek fazki i zapomniana euforia po exie (moja zbyt wielka miłość i z racji wyniszczania porzucona).

To tyle POZDRAWIAM wszystkich.

Witam serdecznie. Chłopina z nad morza, 21 lat. Z przyklejoną metką przez "Gibon I Bleta" jako marny reklamowicz :) (wrzucę te foto specjalnie dla Ciebie przy recenzji :D)

Witam wszystkich na tym forum :) a w zasadzie to witam po raz drugi, bo do poprzedniego konta zapomniałem hasła <oops> :) Nie jestem zbyt doświadczonym kolekcjonerem (choć przed zlikwidowaniem stacjonarek spróbowałem większości dośtępnych mieszanek ziołowych) poza tym zdarzyły się fungeezy i funny bunny :) Był też raz z acodinem. Główne doświadczenie opiera się na mj. Forum czytam już od dawna, wiem mniej więcej o co chodzi, więc postaram się modom nie narobić zbyt dużo pracy.

Pozdrawiam

baqbaq