PsychodelicLover

Witamy na forum, czyli powiedz "CZEŚĆ" forumowej społeczności

273 postów w tym temacie

No to moze i ja się przywitam. Witam Was wszystkich, od paru miesięcy regularnie czytam forum (głównie służy mi do czerpania informacji na temat działania danej substancji :D). Po nabraniu doświadczeń w badaniach naukowych w końcu postanowiłam się tutaj zarejestrować, aby również dzielić się efektami i spostrzeżeniami moich badań naukowych. :chong: 

Jeśli chodzi o mnie to w ramach rekraacyjnych gustuje w dysocjantach, jednak na codzień Speed podany sniffem :chong::chong::chong:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc, witam się. Jestem dość doświadczony w zakresie rc- wynalazkow, forum też znam nie od wczoraj, jednakże konto zalozylam dopiero dzisiaj. gustuje glownie w empatogenach /euforykach [tesknie za 4cmc] i stymulantach, okazjonalnie jakies psychodelicje.. mam nadzieje, ze zostane tu na dluzej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Santa szkoli się na ratownika i jest wolontariuszem SIN, będzie szerzyć dobrą nowinę mając wiedzę i doświadczenia bardziej adekwatne ode mnie. Alleluja!

Jurek

Edytowane przez Wojt
NIE CYTUJ POSTA POD POSTEM!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, wcześniej byłem tylko biernym userem tego forum. Długi czas byłem przeciwny formie wymiany tych informacji w myśl zasady "im mniej wiedzą tym lepiej" ale jednak się przełamałem i jestem :) OLBRZYMIE SIEMANO wszystkim wyjadaczom, przegranym i zacierającym ręce :D Swoje potyczki z tym sportem zacząłem chwilkę przed delegalem, pierwotnie nieświadomie(na topie była alfa i mmc), oczywiście jako konsument ale porzuciłem to niedawno, gdy pewnej grubej impry z rysiem przekroczyłem próg 3g Behemota na godzinke przy czym skoczył tylko metabolizm i temperatura. Leciałem z tym dopóki działało a w obecnej chwili zazdroszczę nieraz znajomym, że robią się rajzą a ja sztunią nie mogę. Nie pomagają przerwy :(   Dopalamy zostało moją kopalnią wiedzy. Waliłem głównie snif, czasem oral ale samar bardzo bolał.  Na chwilę obecną czekam na sezon (nakurwiam na hondzie 929) i co drugi dzień odwiedzam siłownię.  Pozdrowionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 929 bajka, lat temu kilka też latałem na starej gaźnikowej zx6r. Teraz hmm w sumie lepiej że nie mam nic ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, 929 bajka, lat temu kilka też latałem na starej gaźnikowej zx6r. Teraz hmm w sumie lepiej że nie mam nic ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemcza !
jak w temacie CZEŚĆ wszystkim. W "tematyce" od samego początku,kumpel wołomińskiej Fety sublokator holenderskiej Marysi czciciel Pna Mefa a po powrocie do POLSZY czlonek forum.

tyle w prologu !
Pozdro dla wszystkich

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrej doby wszystkim. Pasjonuję się kolekcjonowaniem od paru ładnych lat, forum przeglądam też od pewnego czasu i będąc zdumiony wiedzą obecnych tu pasjonatów postanowiłem dołączyć do tego zacnego grona. Nie będę się za często udzielał, bo moja wiedza jest minimalna, więc wolę czytać i milczeć niż mówić i wprowadzać w błąd.  

Nulla dies sine linea.

Miłego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, krysztalowy napisał:

bo moja wiedza jest minimalna, więc wolę czytać i milczeć niż mówić i wprowadzać w błąd.  

Nulla dies sine linea.

Spokojnie, malymi krokami nabierzesz doświadczenia i z czasem sam będziesz mogl wysnuwac swoje przemyslenia i porady. 

"Adulescentia est tempus discendi, sed nulla aetas sera est ad discendum" 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz