PsychodelicLover

Witamy na forum, czyli powiedz "CZEŚĆ" forumowej społeczności

273 postów w tym temacie

Witam, czytam forum już od dłuższego czasu, teraz postanowiłem się zarejestrować, jednak nigdzie nie znalazłem tematu do przywitania się, tak więc jako pierwszy zakładam temat do przywitań - to tutaj nowo zarejestrowani użytkownicy będą mogli się przywitać z resztą społeczności forum.

A więc Howgh!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny pomysł na temat, pomoże się zintegrować :D

Także.... Witam wszystkich, buszek za Was :D Nie wiem w sumie co więcej napisać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak żeby nie zakładać nowego tematu... 2 lata temu tj. w roku pańskim anno domini 2008 istniało forum o takiej samej domenie, także przekierowywane ze strony dopalacze.com jednak w odróżnieniu od tego forum, tamto starsze było bezpośrednio podległe pod dopalacze.com, miało także zupełnie inną szatę graficzną. Pamięta je ktoś jeszcze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzien dobry.

Jestem nowa. Jesli chodzi o moje doswiadczenie kolekcjonerskie to jest one jakies ale narazie zadna rewelacja.

Tak sie ulozylo ze przez wakacje chyba sie wiele pod tym wzgledem nie zmieni dlatego postanowilam sie tu zalogowac i powiekszyc swoja wiedze teoretyczna czytajac opinie bardziej doswiadczonych kolegow. : >

Narazie mam w planie sobie grzecznie czytac.

Nie przywiazuje uwagi do polskich znakow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:brawo: siemanko

buziaki dla wszystkich, bardzo się cieszę i jest mi niezmiernie miło być tu z Wami wśród tak szerokiej gamy osobowości, bo gdzie Polaków dwóch tam trzy opinie ;) a gdzie pachy po ubawie to i przez tyłek pomocną dłonią idzie dostać :mrgreen:

apeluję o wyrozumiałość dla mnie gdyż geniuszem nie jestem, więc i coś nie coś palnąć czasami mogę, choć się starać będę, na bogów - będę

:mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko Julka, wybaczymy %-)

Również się przywitam, choć chyba nie muszę :P

Otwierałem to forum wraz z Runnerem, jestem tu odpowiedzialny za technikalia ;) W obecnej chwilii na dopalaczowym urlopie- z używek jedynie piwko i fajki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm powiedzmy że tak na dobre ruszyliśmy mniej więcej we wrześniu 2009.

Aha- i co do pytania PsychodelicLovera: tak, ja kojarzę tamte forum, występowałem pod podobnym nickiem ;)

Ówczesny admin- Toker, był u nas przez jakiś czas moderatorem. Altair69 który tam był modem u nas również miał być, po czym dowiedział się że dostał się na polibudę i stracił czas na cokolwiek ;)

Ogólnie rzecz biorąc te forum chciałem żeby uchodziło za kontynuację poprzedniego, niektórzy mi mówią że tu jest nawet lepiej, a Ty co o tym myślisz?

pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tym "starym" forum byłem jedynie przez chwilę, ale odniosłem czysto subiektywne wrażenie, że tamto forum było bardziej "hyperrealowe". Już tłumaczę - nie widziałem tam tego klimatu, który jest teraz, wydaje mi się, że tamto forum było większe, miało więcej udzielających się użytkowników (niekoniecznie inteligentnych).

Jednym zdaniem - uważam, że obecne forum jakie mamy jest dużo lepsze od tego "starego". (btw. tamto "stare" forum jeszcze stoi - także jeżeli ktoś chciałby sobie je zobaczyć - wystarczy chwilkę pogooglować ;) )

Na tym forum już od dłuższego czasu się udzielam, datę rejestracji mojego konta nie bierz jako daty mego udzielania się, bo było to znacznie dłużej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe dzięki, mówisz że udzielasz się dłużej niż jest napisane w tym profilu, czyli występowałeś tu przedtem pod innym nickiem ;)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A też się przywitam ; ) Jako, że jestem w sumie od prawie początku to nie wypada milczeć ; D Cześć! Ostatnio powolutku coraz częściej staram się udzielać, bo kiedyś w sumie rzadko przebywałem w domu a jak tak to głównie wieczorami więc i tak rzadko się udzielałem w życiu dziennym ; ) Teraz inna praca (no i naszczęście praca) pozwoliła się wyrwać z letargu dopkowego i znów fascynować się różnymi rzeczami i odczuwać z nich większą przyjemność, tak samo jak z pisania teraz he he ; d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz jestem bankowcem ; d nie no, robie dla Santandera przy zamykaniu pozyczek, rat i tym podobne sprawy : ) Fajna praca, chociaz troszke monotonna ale daje rade, na szczescie ostatnio calkowicie rzucilem dopki (sprobowalem konkreta i walilo denaturatem, nie mialem jakby wlasnej swiadomej woli, jedynie z dopalacze.com jeszcze mieszanki daja rade, bo tak nie ryja bani ale i tak rzucilem to w cholere), bo odkrylem, ze strasznie psuja psychike i oddalaja od ludzi, w sumie wyczuwam, ze latwo wtedy o to, by zlo wstapilo (a szczegolnie to czulem ostatnio po 2c-e w czasie przesilenia, cholerne ze mnie medium jakies sie zrobilo i naprawde czuje, ze sie dzieje nie tak przez te nienaturalne srodki i ogolnie z ludzmi, no ale nie ma co sie rozpisywac, czuje sie okej tylko wiem, ze juz nie bedzie nic tak jak wczesniej, za duzo odczowam). Ps: nie mam klawiatury tutaj z polskimi znakami, pozdro z pracy ; D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mj cię wybawi :mrgreen: zero myślenia stresów i innych męczących doznań, jeden buch i relaaaaks :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• REKLAMA