Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

PsychodelicLover

Witamy na forum, czyli powiedz "CZEŚĆ" forumowej społeczności

Recommended Posts

Witam, czytam forum już od dłuższego czasu, teraz postanowiłem się zarejestrować, jednak nigdzie nie znalazłem tematu do przywitania się, tak więc jako pierwszy zakładam temat do przywitań - to tutaj nowo zarejestrowani użytkownicy będą mogli się przywitać z resztą społeczności forum.

A więc Howgh!

Tak żeby nie zakładać nowego tematu... 2 lata temu tj. w roku pańskim anno domini 2008 istniało forum o takiej samej domenie, także przekierowywane ze strony dopalacze.com jednak w odróżnieniu od tego forum, tamto starsze było bezpośrednio podległe pod dopalacze.com, miało także zupełnie inną szatę graficzną. Pamięta je ktoś jeszcze?

Dzien dobry.

Jestem nowa. Jesli chodzi o moje doswiadczenie kolekcjonerskie to jest one jakies ale narazie zadna rewelacja.

Tak sie ulozylo ze przez wakacje chyba sie wiele pod tym wzgledem nie zmieni dlatego postanowilam sie tu zalogowac i powiekszyc swoja wiedze teoretyczna czytajac opinie bardziej doswiadczonych kolegow. : >

Narazie mam w planie sobie grzecznie czytac.

Nie przywiazuje uwagi do polskich znakow.

Guest

:brawo: siemanko

buziaki dla wszystkich, bardzo się cieszę i jest mi niezmiernie miło być tu z Wami wśród tak szerokiej gamy osobowości, bo gdzie Polaków dwóch tam trzy opinie ;) a gdzie pachy po ubawie to i przez tyłek pomocną dłonią idzie dostać :mrgreen:

apeluję o wyrozumiałość dla mnie gdyż geniuszem nie jestem, więc i coś nie coś palnąć czasami mogę, choć się starać będę, na bogów - będę

:mrgreen:

Spoko Julka, wybaczymy %-)

Również się przywitam, choć chyba nie muszę :P

Otwierałem to forum wraz z Runnerem, jestem tu odpowiedzialny za technikalia ;) W obecnej chwilii na dopalaczowym urlopie- z używek jedynie piwko i fajki :)

Hmm powiedzmy że tak na dobre ruszyliśmy mniej więcej we wrześniu 2009.

Aha- i co do pytania PsychodelicLovera: tak, ja kojarzę tamte forum, występowałem pod podobnym nickiem ;)

Ówczesny admin- Toker, był u nas przez jakiś czas moderatorem. Altair69 który tam był modem u nas również miał być, po czym dowiedział się że dostał się na polibudę i stracił czas na cokolwiek ;)

Ogólnie rzecz biorąc te forum chciałem żeby uchodziło za kontynuację poprzedniego, niektórzy mi mówią że tu jest nawet lepiej, a Ty co o tym myślisz?

pozdro

Na tym "starym" forum byłem jedynie przez chwilę, ale odniosłem czysto subiektywne wrażenie, że tamto forum było bardziej "hyperrealowe". Już tłumaczę - nie widziałem tam tego klimatu, który jest teraz, wydaje mi się, że tamto forum było większe, miało więcej udzielających się użytkowników (niekoniecznie inteligentnych).

Jednym zdaniem - uważam, że obecne forum jakie mamy jest dużo lepsze od tego "starego". (btw. tamto "stare" forum jeszcze stoi - także jeżeli ktoś chciałby sobie je zobaczyć - wystarczy chwilkę pogooglować ;) )

Na tym forum już od dłuższego czasu się udzielam, datę rejestracji mojego konta nie bierz jako daty mego udzielania się, bo było to znacznie dłużej ;)

A też się przywitam ; ) Jako, że jestem w sumie od prawie początku to nie wypada milczeć ; D Cześć! Ostatnio powolutku coraz częściej staram się udzielać, bo kiedyś w sumie rzadko przebywałem w domu a jak tak to głównie wieczorami więc i tak rzadko się udzielałem w życiu dziennym ; ) Teraz inna praca (no i naszczęście praca) pozwoliła się wyrwać z letargu dopkowego i znów fascynować się różnymi rzeczami i odczuwać z nich większą przyjemność, tak samo jak z pisania teraz he he ; d

Teraz jestem bankowcem ; d nie no, robie dla Santandera przy zamykaniu pozyczek, rat i tym podobne sprawy : ) Fajna praca, chociaz troszke monotonna ale daje rade, na szczescie ostatnio calkowicie rzucilem dopki (sprobowalem konkreta i walilo denaturatem, nie mialem jakby wlasnej swiadomej woli, jedynie z dopalacze.com jeszcze mieszanki daja rade, bo tak nie ryja bani ale i tak rzucilem to w cholere), bo odkrylem, ze strasznie psuja psychike i oddalaja od ludzi, w sumie wyczuwam, ze latwo wtedy o to, by zlo wstapilo (a szczegolnie to czulem ostatnio po 2c-e w czasie przesilenia, cholerne ze mnie medium jakies sie zrobilo i naprawde czuje, ze sie dzieje nie tak przez te nienaturalne srodki i ogolnie z ludzmi, no ale nie ma co sie rozpisywac, czuje sie okej tylko wiem, ze juz nie bedzie nic tak jak wczesniej, za duzo odczowam). Ps: nie mam klawiatury tutaj z polskimi znakami, pozdro z pracy ; D

Guest

mj cię wybawi :mrgreen: zero myślenia stresów i innych męczących doznań, jeden buch i relaaaaks :mrgreen:

Siemanko wszystkim!

Świeżo zarejestrowany Tomashos ma kilkumiesięczne "kolekcjonowanie" przed sobą i dobrze to, czy to niedobrze - nie zapowiada się na rzucenie tego. Niestety w wolnych chwilach od loli czy innych bluntów trzeba pracować/studiować (zależy od pory roku) więc niestety i tutaj pewnie dość rzadko będę się udzielał.

Ale mimo to - pozdro ;)

Jakieś dwa dni temu kuzyn pokazał mi tą oto strone. Juz od pierwszych minut bardzo mi się spodobała. Ostatnie 2 noce zarwałem na czytaniu artykułów z dopalamy.com :)

Przed chwilką, rozkoszując się przesmaczną amnesią, zaraz po zarejestrowaniu postanowiłem w ten oto sposób się z wami przywitać. SIEEEMAAA BĄĄĄBLEE!! xDD

Edited by Cichy Bob
Dopięcie tematu założonego przez użytkownika do "witamy na forum, czyli..".