Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest Synchro

1P-LSD; 1-propionyl-lysergic acid diethylamide

Recommended Posts

No tak, tak tylko chciałem się upewnić. Masz taki kalkulator który odwaza ci 200 UG? Ja mam zwykła szalę i mierzy mi od 0.01g, niestety na swojej bym nie odważył.  Planuję zakup 1P od jaszczura tylko muszę zebrać chęci i trochę kwitu, a no i uzbroić się w cierpliwość bo tam żeby zapłacić za coś to trzeba trochę się wysilic heee 

To żeś teraz dopierdolił do pieca :E Mam wagę która waży jeden miligram i to i tak chujową bo trzeba 15min się z nią bawić żeby coś zważyć, ale za niecałe 200zł to nie narzekam. 200ug to jedna piąta tego miligrama. NIE PRÓBUJ TEGO WAŻYĆ! Takie rzeczy odmierza się w roztworze (objętość). Ja mam kartoniki po 100 ug jeden. Już wszystko odmierzone, bez pierdolenia. Dwa kartony na dziąsło i zapinasz pasy :D

Pytałem po prostu czy taki licznik, bo napisałeś że przyjales 200 UG, i chciałem się upewnić czy 200 UG substancji, czy 200 w blotterach. Czyli rozumiem że jaszczury mają blotki po 100 UG, chyba się skuszę, a jak tam z płatnością u nich da radę normalny prze***? Czy tylko bi*c****y ? 

Po około 1,5 roku "czystości" od jakichkolwiek używek (nie licząc sporadycznego alkoholu) postanowiłem powrócić do tego pięknego świata magii i zwariowanej percepcji. Stąd zamówienie u Jaszczurów na 1P-LSD. 

Wcześniejsze doświadczenie? Jakieś 15-20 tripów na "grzybach" (4-aco-dmt, 4-ho-met i nich obu na raz:chong:), parę razy na MXE. Także było to moje pierwsze starcie z lizergamidami. 

Stąd też wynikała dawka- jeden blotter 100UG. Porównując ją do moich normalnych dawek hometa (33-40mg) nie jest to zbyt wiele. Razem ze mną taką samą dawkę przyjęło dwóch znajomych, z którymi zresztą odbyłem większość moich tripów. S&S było więc naprawdę zacne.

Pierwsze efekty zacząłem dostrzegać po około 40 minutach, praktycznie zero nieprzyjemnego bodyloada. Tutaj zacząłem zauważać pierwszą istotną różnicę w porównaniu do grzybów- 1P rozkręcało się dość powoli, homet dawał peak zdecydowanie szybciej. Jednak po rozkręceniu się kwas "nie zwalniał" przez jakies 8 godzin. Kolejne przeciwieństwo- bardzo równe doświadczenie. Nie ma charakterystycznego dla grzybów falowania. 

A co robiliśmy podczas tripa? Może zabrzmi to dość dziwnie ale większość czasu spędziliśmy patrząc przez okna. Mieszkam w kamienicy na starówce, na ostatnim piętrze. Widoki są więc dość ciekawe, akurat mam 3 okna dachowe co parę metrów- każdy zajął swoje i podziwiał otoczenie. Towarzyszyły nam przy tym kojące dźwięki wszystkich części "Psychedelic Salvia Trip Music", szczególnie IV części- "The Bread of God" (polecam każdemu- po każdym psychodeliku). W pewnym momencie zaczął padać deszcz, zaczęliśmy robić wszystko, żeby padało na nas. Nie było to zbyt łatwe biorąc pod uwagę specyfikację okien dachowych.:lol: Oczywiście dużo rozmawialiśmy- czasem o kwestiach egzystencjalnych a czasem o kompletnych głupotach. Słuchanie naukowych kanałów było również świetne- szczególnie tych o kosmosie. (polecam kanał kurzgesagt, nawet na trzeźwo)

Co do efektów wizualnych- było dość podobnie do grzybów chociaż nie grało to aż tak ważnej roli jak po nich. Spirale oczywiście odgrywały największą rolę. Mieszanie kolorów było dość ciekawym zjawiskiem. 

Generalnie całego tripa uważam za udanego, jednak jak dla mnie dawka była troszkę za mała. Pewnie wynika to z kwestii odbyciu wieli tripów na dużych dawkach grzybów. Dla osób zaczynających swoją przygodę z psychodelikami 100UG powinnio być w porządku.

Jednak to nie koniec historii, po około 8-9 godzinach, kiedy efekty zaczęły powoli słabnąć postanowiłem zapalić MJ. Palę bardzo rzadko i okazało się to biletem do świata fraktali, wizji, cevów i oevów. Serio, nawet po dużej dawce MXE nie miałem takich cevów i co najciekawsze oevów. Nawet na otwartych oczach, gdy z tym nie walczyłem topiłem się w niesamowitych tunelach tworzonych z wszystkiego o czym pomyślę (w pamięci został mi tunel z takich malutkich samolocików jak na flightradarze, coś niesamowitego). Wizualnie było jakieś 10x mocniej niż na samym peaku 1P-LSD. Momentami było dość ciężko, takie wizje na dość normalnej świadomości napawały niepokojem. Ale generalnie to doświadczenie było niesamowite.

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem i dało się to czytać.

@plopek propsy stary... jak dla mnie kozak opisany locik na kartonach. Czytajac twoja czarna skrzynke z lotu nr 1p-lsd, aż chce się wglebiac w dalszą część tekstu.  Pokazałeś naprawdę że jesteś doświadczonym chemikiem w lizergamidowych syntezach. Pozdrowki! 

@plopek

Co do mj to potwierdzam. Jakiś czas temu zajebałem 150ug i kółko. Jak już wróciłem do domu i myślałem, że już praktycznie po wszystkim (nie dało się już oglądać muzyki hehe) dopaliłem mj  tak samo jak ty się zdziwiłem. Nie mogłem się napatrzeć. Jedyny minus to to, że wzrastało dość mocno ciśnienie z każdym dopaleniem. W pewnym momencie zacząłem widzieć na czerwono, ponoć jest to skutek zbyt wysokiego ciśnienia, ale wizuale nabierały mocno przestrzeni i były bardziej trójwymiarowe, a może czterowymiarowe? :E

P.S. Robiłeś zakupy u nich jak jeszcze działali z UK czy po blanketbanie?

@RaulDuke Jeszcze przed blanketbanem, z UK. 

To prawda, też zauważyłem wzrost ciśnienia i niepokój z tego wynikający. No ale dla tych fraktali i, jak to trafnie ująłeś, czterowymiarowych wizji zdecydowanie było warto. 

@wayatek6 Moim zdaniem idealna, w sam raz. 100ug to tak nie za dużo nie za mało. Można poczuć potencjał, ale jednocześnie ogarnąć rzeczywistość.

@plopek Ja jak zajarałem, to zacząłem chodzić jarać co chwilę prawie, żeby utrzymać te wizje. Myślałem, że już po wszystkim, a tu drugiego tripa się dało uzyskać :D. Na szczęście trawa jest bezpieczna i nie miałem obaw, że coś mi się stanie

@RaulDuke dzieki za info, a nakieruj mnie gdzieś kto ma w ofercie 1p, ale w detalu. Miałbyś kogoś? Poza Dzesim bo z tym to nigdy nic nie wiadomo, a poza tym to krzyczy sobie 50ziko za karton( przesada w chuuuuj), a jaszczury się zwinely z przymusu(blanket)... dziekowa z góry..

@RaulDuke Ja nie musiałem dopalać, na jakieś 3 godziny mnie i tak wystrzeliło w kosmos haha. No ale jak już wspominałem- prawie w ogóle nie palę, zerowa tolerka. No i jakiś wyjątkowo podatny jestem, często w stronę schiz niestety. 

@wayatek6 Potwierdzam, 100ug w zupełności wystarczy na pierwszy kontakt. Też Ci podeśle na pw małego protipa ;)

Ostatnio po jednym kartonie i pigule ta płyta mnie zmiażdżyła:

Pieprzone arcydzieło :E. Chmury epicko sunęły w rytm muzyki, a w kulminacyjnym momencie rozpętała się ulewa. Piękny widok, gdy napadało mi na szybę to tak jakby napadało na fraktale hehe :). Po 1P-LSD wszystko jest bardziej. Bardziej widzę, bardziej słyszę. Kurwa... widziałem nawet wiatr, a w słuchawkach słychać tyle dźwięków, że szok. Normalnie na trzeźwo jak długo słucham to po jakimś czasie się zamyślę i nie koncentruję się na wszystkich dźwiękach, a tu słychać każdy jeden dźwięk, a ich kombinacje doprowadzają do ekstazy. Słuchałem tej płyty 3 razy pod rząd, chciałem porobić coś innego, ale nie mogłem się powstrzymać przed odpaleniem tego kolejny raz. Czasem mam tak, że jak włączę sobie po tym jakiś kawałek, który znam to mi się robi głupio bo dopiero słyszę dlaczego on jest taki zajebisty. Tak jakbym wcześniej nie ogarnął o co w nim chodzi i dlaczego ludzie go słuchają :E.

Lobo postanowił dać drugą szansę psajko, tym razem dawka Lobowa, czyli 2 kartoniki. Psajko x 2 - oooo tak, teraz to było to! Wizualnie jak najbardziej si, podobne trochę, ale jak inne od trypto... Uginanie obrazu jeszcze nie miałem, falowanie tekstur tak. Na zejśicu rozkminy i parę postanowień. Nie było tak duchowo, jak po starych trypto, ale też to polubiłem! Męczące na koniec, o wiele dłuższe od trypto... Zasypiałem jeszcze widząc delikatne ruchy przestrzeni, jakieś 10 h od poczatku zabawy.

Dorzucę info jeszcze tutaj w temacie by każdy poszukujący informacji wiedział, że tripujecie jednocześnie na 1P-LSD oraz samym LSD[1]:E dlatego ta substancja taka fajna jest. Nasze ciało przekształca ją do tego co po prostu jest najlepsze :) (Tylko pewną ilość niestety, nie całość)

Źródło (badanie naukowe na myszkach) :

[1] - Return of the lysergamides. Part I: Analytical and behavioural characterization of 1-propionyl-d-lysergic acid diethylamide (1P-LSD)

Ja jako nowicjusz w tych sprawach gdy kupię blotter powiedzmy 100ug, zrobię go na 2 razy żeby nie zrobić bad tripa na pierwszym razie testu tego psychodelika. Myślę i tak na mnie to podziała bardzo mocno, gdyż moje substancje które testowałem z RC to tylko euforytyki i stimy, co o tym sądzicie, nie chce mieć krzywej pizdy, więc takie rozumowanie chyba jest na miejscu.

Taaa... i wuja praktycznie poczujesz a na pewno niczego poza lekkim falowanie nie zobaczysz. Utnij jeden narożnik, żebyś miał trochę mniej, ale dla mnie to i tak mija się z celem. Później będziesz żałował, że nie brałes całego :)

A z takim podejściem, że będziesz miał BT, to najlepiej w ogóle znajdź sobie inne zabawki ;)

Ponoć jest duże prawdopodobieństwo na zacieranie zębów lub szczękościsk przez te 8-10 godzin przy tym produkcie, troszkę się obawiam bo moje ząbki z lewej i prawej strony górne/dolne są już w opłakanym stanie, opiszcie coś więcej o tej krzywdzie przy tym produkcie. Dzieki!

@Kraken rakieta jest w drodze. A testy, to i tak najwcześniej w przyszły weekend.

@Kajdaniarz35 ja nie wiem skąd Ty czerpiesz informacje nt. tej substancji... mnie nigdy to nie spotkało i w ogóle pierwszy raz o tym słyszę. Zawsze możesz sobie kupić gumy i żuć na tripie... tylko się nie udław ;)