Skocz do zawartości
Synchro

1P-LSD; 1-propionyl-lysergic acid diethylamide

Polecane posty

@Komiks16

potem wypluwam czy polykam?

nie ma to znaczenia, rób co chcesz :E

papierek idzie normalnie pod jezyk?

pod język, na dziąsło, zjeść, obojętnie.

po wszystkim normalnie powracasz do rzwczywistosci czy pozostaje jakies zle samopoczucie ?

zwyczajne, normalne, zajebiste nie odnotujesz jakiś przykrości :E

ile czasu moze zająć cały tripa?

z osiem godzin do dwunastu :E

jeden blotter wystarczy, a czy od nbome łagodniejsze, a nie wiem, nie miałem styczności z nbome, sprawdz sam ! :E

Jak wychodzi 1p lsd na testach?

Kiedys homet mi wyszedl na krwi jako lsd.

Na leczenie jakies sie wybieram i zeby mi lsd nie wyszlo.

Jak dla ciebie 500uq 1p lsd to samobójstwo to pozdro xD

1p = 38% mocy legit lsd a w usa zarzucają po 2/3 takie legitne kwasy i to i tak nie jest jakiś super nie wiadomo jaki trip

Edytowano przez pablo
Nie cytuj poprzedniego posta.

Skoro moc mniejsza to w końcu jeden kartonik czy dwa zarzucić? Doświadczenie praktycznie zerowe, dwa razy grzyby w życiu. 

Dnia 15.02.2018 o 16:10, PROboszczu napisał:

Jak dla ciebie 500uq 1p lsd to samobójstwo to pozdro xD

1p = 38% mocy legit lsd a w usa zarzucają po 2/3 takie legitne kwasy i to i tak nie jest jakiś super nie wiadomo jaki trip

ale ja pytałem czy On samobójca bo zadaje takie pytania a nie czy 500ug to samobojstwo :o 

Hejka, wzialem dzis, etizolam 2 mg (,,benzopodobne) Nie mialem nic w palnie ale jednak na wieczor jest pomysl z 1P-LSD. Czy wczesniejsze benzo moze jakos wplyna na tripa, zmniejszyc, uspokoic??? Wywolac cos niedobrego? Czy smialo podrozowac?

Ok dzieki. A jesli toche krocej np. 5-6 godzin. Dodam ze ze 10 dni temu jadlem 4 ho mipt i mam niezle doswiadczenie z lsd i dosc duzo mi trzeba wiec po 100ug nie spodziewam sie zjednoczenia z kosmosem, raczej chodzi o owocne przemyslenia ;-) Moze bucha mj dopalic?

Edytowano przez totallight
literówki

Wrzucenie eti po peaku homipta skutecznie go zbiło, ale nigdy nie brałem psychodelika podczas działania etizolamu więc nie wiem.

Wydaje mi się, że 1P jest na tyle mocne, że powinno się przebić bez jakiś problemów, ale pewności nie mam.

Palenie strasznie intensyfikuje i zmienia profil tripu. To już Twój wybór :D. Jak zdecydujesz się na chmurę to nie przesadzaj, bo możesz się zdziwić :E.

1 godzinę temu, totallight napisał:

Moze bucha mj dopalic

Ze swojego doświadczenia z psajko powiem, że chmura mj czy nawet słabszego syntetycznego kana powodowało większą radość i "głupawki-śmiechawki" niż bez bucha.  Jednakże jak się przesadzi z ilością to może pójść w drugą stronę, czyli psychodela, którą ciężko ogarnąć, szczególnie niedoświadczonym psajkożercom  :E

Ehmmmmm.... nie jestem zadowolony. Zjadlem karton 1P-LSD z 4 godziny temu i praktycznie nic. Nie wiem może to przez to, że troche benzo dzis jadlem a dokladniej 2,5 mg etizolamu ale pare godzinek wczesniej, nie wiem czy to mialoby wielkie znaczenie... No i z 10 dni wczesniej 30mg 4 ho mipta ale jakby nie bylo tydzien minimalny minal... A mam kurde wielka chedz dzis na tripa, mam jeszcze karton AL LAD 52 na kiedy indziej ale chyba dorzuce teraz. Ma to jakis sens jak po 4 godzinach 1P-LSD  zarzuce AL LAD 52??? Moze uderzyc z wielka moca a moze juz wcale???

Dorzucenie kolejnego powinno zadziałać. Ciekawe, że 1P nie zadziałało. Długo trzymałeś schowany ten karton? Długo bierzesz etizolam? Mnie na początku mało co kopało, a po jakimś czasie zdarza się, że wrzucę np. 4-CMC mam normalną fazę, a gdy schodzi wraca eti. Ile h minęło odkąd wziąłeś eti?

Nie dlugo, pare dni- ale w samolocie na pare godzin wyjalem go z woreczka i wsadzilem normalnie do ksiazki na lot samolotem :D:D :busted_cop: Ale chyba nie wyparowałby tak szybko:bulb: Etizolam wzialem moze drugi raz bo mialem w gratisie.

Cóż zrobić, chyba zaraz zarzucę ten AL LAD52, mam tylko że nie pokara mnie ta cała sytuacja bo czeka mnie noc w małym pokoiku przed kompem z sluchawkami a na dworze zimno :/ I jeszcze ostatnio przyjaciel mial grube problemy z psycha po zarzuceniu dwoch kartonow lsd wiec obiecywalem sobie, za ja bede sie pilnowal :D:D Zdam relacje

Edytowano przez pablo
Scalone

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA