Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

ziomek123

Własne pille - porady

Recommended Posts

mój kumpel ukradł gdzieś w niemczech jakąś starą maszynke do robienia tabletek i przytargał ją do pl i jak ją zobaczyłem to odrazu w mojej porytej głowie urodził sie pomysł że zrobić własne tabsy. tylko niewiem zabardzo czego tam nasuć żeby wyszło coś dobrej jakości. myślałem o jakimś stymulancie z czymś zmieszanym żeby było dobre na imprezy. dajcie jakieś propozycje

Guest Synchro

Co do składu: 5-MAPB lub miks 5-APB z 6-APB. Lub samo 2C-D. Lub odrobina 4-HO-MET z 3-MMC/5-MAPB. Jest sporo fajnych pomysłów.

Co do masy: kombinowałem kiedyś nad produkcją tabletek bez tabletkarki i całkiem rozsądny wydawał mi się pomysł dosypania ulubionej substancji na ostatnim etapie produkcji cukierków pudrowych, przepisy znajdziecie w Sieci. Nie sprawdzałem tej opcji w praktyce, projekt zarzuciłem jako zbędny, podobnie jak wykonywanie palkoholu z maltodekstryny.

3,4DMMC było baaaardzo misiowe w pigułach i jak dla mnie, jednym z najlepszych składników dla piguł. Poza tym brefedron. W miksach wspomniane benzofurany, trójka z metocyną.

Co do masy tabletkowej idealnie sprawdza się mleko w proszku, sam miałem pillarke zrobioną ze starego radzieckiego mikrometru, działało to na zasadzie prasy i w tym przypadku mleko w proszku zdało egzamin w 100 % - tapsy wychodziły twarde nie kruszyły sie i świeciły się jak powlekane 

Witam, zamierzam reaktywować mój projekcik odnośnie własnych pillów, skonstruowałem sobie taka mini tabletkarke na zasadzie prasy (dziecinnie prosta w wykonaniu), polega to na tym że sypie proszek do tulejki i wale młotkiem w tłoczek, wyciągam zabezpieczenie i wale młotkiem drugi raz zeby pill wypadł. Jeżeli ktogoś to interesuję to podejśle na pw projekcik. 

Mianowicie, poleci mi ktoś jakiś odczynnik tani i ekonomiczny do produkcji ? Kiedyś robiłem na MXE, teraz myślałem o 5-meo-mipt. Jakieś pomysły, sugestie ?

Weź pod uwagę, że tableciarze najczęściej dorzucają, więc substancja musi działać po dorzutce, ale przy tym działać dobrze po jednej tablecie. Trójka? po 150mg. Albo jakie benzofurany.

Szukam czegoś taniego i co będzie kopać przy dawce max 50 mg, pill ma około 220 mg przy czym minimum 150 jest wypełniacza

A co myślicie o dodaniu odrobiny kanna do droli ? Pb-22 mam pod ręką. Mam też do dyspozycji etylofenidat i eapb. Chciał bym się zaopatrzyć we wszystko co potrzebne dopóki jest ta cudowa promka u pojedyńczych

Zastanawiałem się też nad niewielkimi ilościami tych nowych dysocjatów. 

W trące że 70mg kanna do 10gr wypełniacz + alfa (działanie lekko speed ujące) zmieniło uw mix w buch przy snifie 100mg . Czyli czujemy się tak jak byśmy zapalili Kmiotka , lolka , etc... niby dobrze ok ale drugi snif tego mixu i trzeci i śpimy 20 godzin . ( po ok 400mg sen trwa 2-3dni z 2-3x  przerwą do wc Dx )

Z połączenia kanna + np. alfa ( stymulant ) nic ciekawego nie wyjdzie (chyba że tniemy fazę kanna EPH etylofenidat 'em i zostaje sama mikro faza EPH + alfa w tle )

Za uwarzyłem że

Nacisk prasy powyżej 250kg na obiekt typu pills sprawdza się .

Mniejsza siła zgniotu i tabletka się rozlatuje po jakimś czasie.

Przy nacisku ok. 75-100kg  jedynie pelet ( bobek jak z płatków śniadaniowych ) wychodzi z np. 3mmc ale jest dość nietrwały i różnie warzy od 250mg do 350mg ciężko wymierzyć ideał i różnice w wadze są spore .

Piperazyny to jeden wielki syf.Tak samo omijałem zawsze z daleka 6apb,5eap i wszystko po którym byłem kolowaty i senny a tego nie nawidze.Wole ze trzy razy przekroczyć norme naspidowania niż zdychać i patrzeć jak moje zwloki nie maja ochote podnieść reki i pogrzebac w nosie.A to miałem po prawie gramie 5mapb które mnie zniechecilo przedwczoraj od pojedynczego bo zawiodłem się bo działanie może się tak drametralnie roznic przy jednej substancja,watpie. bo myslalem ze mnie wystrzeli jak głupiego po snifie a tu huj wielki poducha i fimy.Ale przecież to nosem przyjalem a było to ok 8 rana i usnalem kolo 15 gdy w worku już były resztki tego czegos.Ponad 15 telefonow miałem które mogly dzwonic jeszcze ze 100razya ja spalem jak kamien.Trzy zegarki następnego dnia mnie nie obudzily tylko glod w zoladku którego nie lubie.Spalem w sumie i w pracy około razem licząc doby z przerwami i zatanawiam się czy to było na pewno 5mapb który w takie formie ogłupienia jak po psychotropach mnie odrzuca.Polecam mix penedron  /etylofenidat polaczyc z dobra jakosciowa trojka i 5mapb,(0,5gr-2,5gr-0,5 gr.Wymieszac te 3,5 grama i podzielić je na działki ok 0,2 wsypane do pustych osłonek z zelatyny.4'4 DMAR z dobrym 4fma lub jeszcze lepiej z feta-miks bajeczny ale grozny i mocny w huj.Proporcje 1gr 4'4 DMARA  na 4fma/fety rozsypane po 150-250mg.Aminorexy to chyba oprócz Heleny,methy,kokainy jedyne drugi których się boje poważnie.Bo tam sypniesz więcej i to może być ostatnia twoja kreska w zyciu,a 4;4dmar jest poważnym już narkotykiem który może poprzepalac nam styki bo jak wiadomo pociagnal za sobą ten drag pare  ofiar.                                                                                                                                                        

Ach żeby odtworzyć można było zabki oryginalne z dwoma lub trzema koronami jaki i podroby od Pylkow które momentami były lepsze od prawdziwych.Ale oczy i zrenice jak talerze musialem zakrywać nawet w domu ciemnymi okularami bo były smiesznie większe jeszcze powiększone pare razy  przez moje okulary do czytania tak ze była beka ze mnie ze może mnie diabel opetal i przybrałem jego oczy   .Tak mi kumpel nawinal po fecie gdy mnie zobaczyl i spytal.-Sledzisz mnie od dawna ale i tak mnie nie dostaniesz bo oczy mam już wszędzie.I naprawdę zle mu było u mnie bo czegos szukal ale i tak by nie znalazł przy takim kręceniu się w kolko.

A teraz mam pytanie całkowicie z innej beczki. Skład i kolor już mam. Pillsy wychodzą eleganckie, twarde, nie kruszą się. Brakuje mi tylko obrazka. 

Ma ktoś jakiś pomysł jak takim handmade pillsom nadać obrazek ? Nit jest miękki, może by na jego powierzchni coś odbić, wygrawerować, przykleić ? 

Wpadłem na pomysł żeby do tego mojego wynalazku zamiast tłoczka wsadzić jakaś śrubkę, przypierdolić młotkiem a na nicie odbije się "+" lub jak kto woli " x", ale taki obrazek średnio do mnie przemawia, mało profesjonalnie wygląda. Ale trzeba przyznać że jest to jakieś rozwiązanie, zrobiłem kilka próbnych pillsów i widnieje na nich taki duży plusik. 

Powiem tak zrób taką nakładkę wymienną na trzpień z mosiądzu.. Mosiądz jest miękki i fajnie się w nim robi różne wzory..

Sam to testowałem i wychodzi naprawdę fajnie zrobiłem parę wzorów i w razie potrzeby tylko przekładam końcówki..