Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

ErgePL

Purple Bomb, Fake SQN, Fake Koko - 23h grubej jazdy

Recommended Posts

Jako, że jest to mój już trzeci trip-raport opiszę Wam coś już grubszego.

Godzina 18 siedze u koleżanki jeszcze z koleżanką i kolegą: Lyknięcie pół fioletowej bombki, zajaranie 1g Fake SQN II i 0,20g Fake koko...

Godzina 18:15: Fake SQN daje się we znaki, wiem, że będzie grubo i to lubie... Zaczyna mi się wszystko kręcić, zaczynam słyszeć różne głosy i obraz jest lekko szary na skutek fake koko, ale jeszcze to nie jest to co chce osiągnąć.

Godzina 18:30: Łyknięcie pół bombki, byłem świadomy tego, że to dopiero początek snu, grubej jazdy i, że przesadziłem zwłaszcza po ilości Fake SQNa.

Godzina 19:00: Siedziałem pół godziny bez ruchu, muzyka była mega schizująca, robiło mi się ciemno i ledwo widziałem na oczy.

...Po kolejnych 30 minutach niczego nie robienia postanowiłem sobie coś wkręcić bo no w sumie szkoda fazy na takie coś.

19:30-40: Wstałem, zacząłem biegać jak pojebany po całym domu koleżanki, nie mogłem nic powiedzieć i nie było ze mną kontaktu. Byłem w jakimś nieskończonym tunelu i biegłem w nim, a tak naprawdę machałem ręką, a drugą zasłaniałem usta... I tak przez dwie godziny.

21-22:00 - rodzice koleżanki już szli do domu więc trzeba było sie zwijać. W drodze do przedpokoju zacząłem pawiować w kuchni fioletową pianą, szybko posprzątałem i poszedłem do łazienki gdzie zacząłem troche pawiować krwią zmieszaną z pianą.

22:30 - chodziliśmy po okolicy i gdy byłem obok domu kolegi w dolnych rogach widziałem trójkąty które się rozciągały do takiego stopnia, że byłem w krainie czarno-białych trójkątów.

22:40-50: Poszliśmy na jakąś klatke i sobie w niej siedziałem. Gdy widziałem koleżanke i zamknąłem oczy widziałem ją na czarnym tle w postaci kolorowych lampek na choinke. Z domu wyszedł na klatke mój kolega i sie darłem "Sebastianie (Nazwisko), jebany handlarzu e-petów!", wrócił do domu, jedna koleżanka też poszła więc zostałem z jedną koleżanką i kolegą.

23:10-15: Gdy mnie odprowadzali do domu nie mogłem się ogarnąć, krzyczałem, wybiegałem na ulice aż radiowóz sie przyczaił i mnie zabrał do mnie do domu gdzie mnie spisali, dostałem pouczenie za zakłócanie spokoju i na tym koniec.

23:40: Ide do łazienki zobaczyć jak wyglądam i miałem ogromne, skośne źrenice, a oczy całe przekrwione, jakby mi krew z nich leciała, a tęczówkę miałem bardziej żółtą niż niebieską.

24:00: Ide do pokoju, kłade się i czułem jakbym spadał w dół, wszystko było czarne i spadałem. Szybko ogarnąłem myśli, ale na marne bo jak usiadłem i zapaliłem światło była ćma na ścianie, taka dziwna bo z przeźroczystymi skrzydełkami. Najgorsze było to, że zaczęła się teleportować na ścianie, najpierw w jednym miejscu, a potem w drugim.

24:30: Poszedłem do łazienki jak z oczami i jak patrzyłem się w lustro obraz zaczął się trząść, nie do ogarnięcia. Jedynie wziąłem miske i zacząłem pawiować czerwoną pianą zmieszaną z krwią.

1:15: Gdy już przestałem pawiować patrzyłem się na miske i zacząłem obracać miske by zobaczyć jak to się przemieszcza, ale wszystko mi się obracało na lewo, prawo, a nawet widziałem wszystko do góry nogami.

1:30: Położyłem się, firanki falowały, zmieniały kolory na zielony, niebieski, czerwony i fioletowy. Wziąłem telefon i zacząłem pisać z koleżanką. Przez całą noc z nią pisałem, ledwo, ale pisałem.

2:00-30: Sen się uspokaja, ale tylko psychicznie i tylko chwilowo. Nie mam już tak grubej jazdy tylko wrażenie zamarzniętych palców, falujący obraz i kolory się zmieniały.

3:00-15: Czuje działanie Fake SQN II, obraz sie odchyla, szepty i straszne trzaski w głowie - tak jak mam zawsze po tym.

3:40-50: Faza wraca, jest grubo, pali mnie w gardle i klatce piersiowej, czuje, że będzie ze mną tylko gorzej.

4:30 - Zaczynam pisać z sensem, jest już taki lekki chill-out. Nic mi się nie chce, lekko wszystko faluje, kolory się zmieniają, ale nie tak chaotycznie.

6-7-8-9:00: Wszystko tak jak wyżej i tylko pisałem non-stop i nic więcej. O 9 poszedłem się umyć i stałem pod prysznicem 30 minut, skakałem w nim bo mysłałem, że mi sufit zalało.

10:00: Umyłem się, wytarłem i położyłem na łóżku.

11-12-13:00: Cały czas chodzę bez snu i z mega smiechawą, śmieje się z byle czego i mówie jakieś bzdety.

14:30: Wróciłem do domu i zasnąłem.

16:40: Budze się i wychodze z domu. Lekko mi się kręci w głowie, ale już ogarniam.

Czyli mój sen trwał łącznie 23h. Jeśli ktoś dotrwał do tego momentu to bardzo dziękuję za przeczytanie. ;)

Jeśli by ktoś chciał się dowiedzieć jak działa sama bombka zapita piwem + dobita lufą czystego to piszcie, z miłą chęcią opisze.

Pozdrawiam!:)

Gratuluję głupoty, gratuluję również znajomym którzy to wytrzymali. Jak byś ze mną się tak wydarl na klatce albo biegał po ulicy i kleíł niepotrzebnie przypał to bym Ci tak wyjebal w ten globus, że albo bys w mig wytrzezwial, albo bym po erke dzwonił. :tulimy: pamiętaj ze używasz coś, nawet nie wiesz kurwa co. Przyznasz mi raczej rację? Prawda. To nie są nielegale które są jakoś tam przebadane, i wiemy jak zadzialaja, to są DOPY! A Ty to wpierdalasz, mieszasz... I odpierdalasz ze Cie suka z ulic ściąga... :rolleyes: się ciesz ze na tych wymiotach się skończyło.. ;)

Uważaj kurwa na swoje zdrowie bo masz je jedno!!! A widzę ze Ty lubisz kurwa przesadzać. Ciekaw jestem co byś powiedział jakby tak Twoje dziecko wróciło w nocy zacpane bez kontaktu i rzygalo "fioletowo-krwawo"

Powtórzę, szanuj to zdrowie.

Wiem, że nie szanuje zdrowia, że przesadzam, ale po tym razie postanowaiłem nie mieszać wszystkiego w tak kosmicznej ilości. Ostatni raz gdy śniłem to było... 9 dni temu i to tylko na fake spidzie. Teraz sie staram troche ogarnąć bo potrafiłem non-stop chodzić spizgany. Czy to w dzień czy noc - teraz staram sie niczego nie brać jak najdłużej, zobaczymy ile wytrzymam. ;)

Jak dla mnie właśnie takie zachowania jak twoje potwierdzają że jednak delegalizacja to dobry pomysł ... trip raport trip raportem ale wywnioskowałem że bardziej się tym chwalisz niż stwierdzasz że odejebałeś , bo niema co ukrywać to wstyd w huj i żeby jakiś mój ziomek tak odjebał to bym chyba więcej z nim nie konsumował niczego ....

Zawineła by cię psiarnia to psycgiatryka na 2 tyg to by ci się odechciało , dragi jakie kolwiek to ma być zabawa i ogólnie lepsza zabawa a nie odpierdalanie i wkręcanie sobie samemu "fazy" bo takie rzeczy to się robi jak ma się 15 lat , no chyba że tyle masz

Wiem że wielu z was delegalizacja to zamach na wolność itp ale spójrzcie co się dzieje jak byle dzieciak może sobie wpisać fałszywą datę urodzenia i jarać się takimmi rzeczami , kto ma ogarnąc se pewne rzeczy to ogarnie a naprawdę przeraża mnie jak młodzi nieświadomi ludzi szczycą się tym że zachowują się żałośnie i nazywają to "grubym tripem"

"