Jump to content

DPT (dipropylotryptamina)

Brainlesss
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Ostrzeżenie: wjeżdża na serce i jest to odczuwalne nawet w niskich dawkach (50mg donosowo). Nie mam problemów z nadciśnieniem ani nic z tych rzeczy. Sort ozzowy.

Mimo tego jednego mankamentu dzięki któremu boję się próbować większych dawek a bardzo bym chciał bo widzę w tym ogromny potencjał - i tak było przyjemnie, przy 25 jak i 50mg miałem lekkie wizuale które były inne niż po LSD, grzybkach czy ich pochodnych - przypominały jakby wizuale po 2C-P zmieszanym z jakimś dyso. Za to fizyczne efekty były nieproporcjonalnie silniejsze od psychodelicznych przy obu próbach. Po próbie z 50mg fale przyjemności były tak bardzo intensywne, że towarzysząca mi wybranka serca się ze mnie śmiała i mówiła że wyglądam jakbym miał kobiecy orgazm. To trwało jakieś pół godziny...

Przede mną próba per oral z MAOi, być może nie będzie wtedy takiego wjazdu na serce. Sprawdzę jeszcze czy się nada z niską dawką etizolamu jako podkład. Zdam relację jeśli nie zapomnę. Notka do siebie - "drogi kakashi, alpra to nie cukierki" :E

• 4 months later...
Guest Synchro

Pogłaskane płomieniem 20 mg od Demoon'a działą jak powinno.

Dostać w samplu gram, to jak dostać szansę na nowe życie. Zobaczymy co z tego wyciągnę, więcej zrobię niż napiszę.

Sort opisywany jako HCl, od zawsze uważamy, że przy waporyzacji to szkodzi płucom.

Edited by Synchro

• 1 month later...
  • 2 months later...

Obecny na rynku piekielnym sort jest moim zdaniem jak najbardziej si. 

100mg dalo naprawdę niezle przeżycie psychodeliczne, wiele rzeczy przez moment doslownie plywalo... chociaz wjazd na serce był zdecydowanie odczuwalny

Jesli ktos nie ma problemow z sercem i przepada za DPT zdecydowanie polecam

• 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ja dawki 100-200mg połykałem, wciągałem, paliłem i zalewałem kreta. Efekty to pisk w uszach i lekkie uczucie psychodeliczne jak przy 5mg homipta - świadomość, że coś tam jest w organizmie, ale bez żadnych OEVów a nawet CEVów. Przy czym u mnie to kwestia braku iMAO, bo niektórym 150mg dawało jakąś fazę.

No i mówię o sorcie gdy Demoon dzielił się z Ozzem.