233 postów w tym temacie

Potwierdzam opinię u góry, wódka w nieskromnych ilościach w ogóle łagodzi krzywizny po stymulantach, być może lepiej niż benzo, na pewno szybciej i przyjemniej, zdrowie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepsza metoda jaką znam

edycja:

wg mnie lepiej niż benzo szybciej i przyjemniej się lata na stimach :D, ale nie zawsze można :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To niestety znów prawda, od jakiegoś czasu bardzo ciężko przychodzi mi wtłaczanie alkoholu do gardła, czy w ogóle płynów. Nie wiem czemu, ale parę lat temu było inaczej, na stim fazie piłem mnóstwo różnych smacznych wódek, wchodziły jak woda źródlana i czułem się kapitalnie. Ale i teraz kiedy już zmuszę się do wypicia drina, kanty i ostre rogi stim fazy łagodnieją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogolnie wkurwia mnie przegrywająca faza przyjemności z faza zagłuszenia mojego mózgu kazdy ruch wydaje sie buc głosny i kurwa wpierdalające i narastające schizy prawie za kazdym razem to sie pojawia chyba ze wczesniej sie dobrze napierdole i dopiero przypierdole, kiedys to byla piekna zabawka teraz niszczące gówno 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktos ma jakis namiar na sklep z wysylka do ... ? Procz predzia oczywiście bo cena z dupy wzięta, deklasowana na zarobki w euro kuzwa a nie nasze jebane gowno warte złotówki he

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.08.2017 o 11:54, MakaveliKiLLuminati napisał:

@Joe

pisalem do chłopa :) powiedział ze jest na stanie pvp ale aktualnie nie ma 3mmc :D 

cena pvp - 5g - 40€

25g - 140€

Od 5g wzyw :) 

O 9.08.2017 o 12:07, Joe napisał:

@MakaveliKiLLuminati

A kto to taki? Daj namiar na pw bo jeśli dobrze zrozumiałem to wychodzi tanio jak za barszcz i trochę to dziwne he

Też poproszę namiar :E 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz