Skocz do zawartości
Synchro

Jak wygląda przedawkowanie kannabinoidów i jak mu zapobiec

Polecane posty

Ratowalem się pare razy relanium, etizolamem i chlorprotixenem gdy juz rzucalo mna konkretnie.

Co do chlorprotiksenu - schowaj to przed sobą głęboko, łączenie neuroleptyków z narkotykami to proszenie się o zgon. Używam medycznie, na bezsenność - jakiekolwiek próby łączenia z kannabinoidami kończyły się znacznym wzrostem temperatury ciała i wszystkim innym, sygerującym, że czeka mnie złośliwy zespół neuroleptyczny o którym poczytacie sobie na Wikipedii.

Problem z kannabinoidami polega na ich wpływie na pamięć - możesz zapomnieć, że miałeś atak padaczki, szczególnie gdy mieszkasz sam a sąsiedzi nie mają pretensji o dziwne odłgosy z mieszkania. Sam tak zaliczyłem ostatnio telepanie po przedawkowaniu FUB-PB-22 - chyba pierwsze od lat, pamiętane jak przez mgłę - roztapiając się w euforii obierałem na łóżku najmniej "przenoszące drgania" pozycje. Gdyby nie to, że całkiem mnie to bawiło - pewnie bym o tym zapomniał. Więc dopuszczam możliwość zapominania o "karze".

Jak widze że ktoś ma za duża fazę to próbuje utrzymać z nim kontakt i prowadzić rozmowę. Opowiedzieć coś śmiesznego by zapomniał o bt i nie Panikowal ale by zaczął się śmiać. Często jest tak że jak się zacznie śmiać to śmieje się jak opętany i po śmiechu przychodzi zamula i siedzi wpatrując się w jedno miejsce przez 15 min a potem zaczyna powoli ogarniać. Pozdrawiam 

Sklejono: Ale zazwyczaj jak kogoś częstuje to mówię żeby brał bucha jak z papierosa by go za mocno nie pojebalo

. I dlatego takie akcje bywają rzadko 

Edytowano przez Synchro
Sklejenie postów.

Jeżeli chcecie być w tv być pokazywani to zapalcie adb chminace metoda sanwidcha w klubie,na ulicy.Z fale shopu.Kazdy zrobi burdel wokół siebie.Jedyne kanna które mnie pokonało a paliłem 5adb,mdmb w prochu już.Porzadki i zagubiona lufa kumpla.Kurwa nie chce już palić żadnego gówna bo to chore a i leczę nosa przez to za jednym razem.Piwo chleje co pół godziny

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA