Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

ZDJĘCIE KOLEKCJONERSKIE - WYNIKI!!!

Polecane posty

Gość
Zasady konkursu:1. Należy umieścić w tym temacie własne zdjęcie kolekcjonerskie.2. Na Waszym zdjęciu należy umieścić nick z forum napisany np. na kartce, wyryty w drewnie, napisany palcem w "mące" itp.3. Wszystkie prace umieszczamy w tym temacie. Umieszczamy tylko zgłoszenia konkursowe, zbędny spam zostanie usunięty.4. Z uwagi na znaczącą nagrodę za I miejsce, po zakończeniu konkursu ekipa dopalamy.com wyłoni 3 najlepsze zdjęcia.5. Można zgłosić max. 3 prace.6. Jeżeli nie spełniłeś/aś któregoś z punktów konkursowych, nie bierzesz udziału w konkursie!7. Nagrody zostaną rozesłane za 3 pierwsze miejsca:I miejsce - Konsola XBOX 360 500 GB + FIFA 15 + zapalniczka z logiem DOPALAMYII miejsce - 300 zł w gotówce + zapalniczka z logiem DOPALAMYIII miejsce - 200 zł w gotówce + zapalniczka z logiem DOPALAMY5. Zgłaszać prace można do 15.12.2014r., do godziny 23:59. Zgłoszenia po wyznaczonym terminie, nie będą brać udziału w konkursie.6. Ogłoszenie wyników przedankietowych nastąpi w tym temacie, jako ostatni post.7. Osoby, które zwyciężą mają za zadanie napisać na e-mail [email protected]:    - nick z forum,    - dane do wysyłki.8. Jeżeli któryś ze zwycięzców nie zgłosi się do nas w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu (patrz pkt. 5), nagroda przechodzi na kolejną najlepszą pracę.Życzymy powodzenia!załoga dopalamy.com

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Wykonaliście kawał dobrej roboty oraz wykazaliście się niebywałą wyobraźnią %-) Wybór był naprawdę trudny, wyniki miały być jeszcze wczoraj, ale jednak mieliśmy za duży dylemat. W końcu, po wielu sprzeczkach, wyłoniliśmy zwycięzców!

Oto oni:

I miejsce - Lola

II miejsce - Mistrz Burzy

III miejsce - master0

Wyróżnione prace: TwoFace, Testerr - dla Was też mamy co nieco, także prosimy o adres do wysyłki na [email protected]

Moje gratulacje, aż żałuję że nie zrobiłem żadnej pracy do konkursu. Niby x'a mam ale pokazalbym przynajmniej ze potrafię coś zrobic:-D

dzisiaj o 15tej dotarła do mnie paczka z $$$ ;) dziekuje jeszcze raz ekipie dopalamy.com

ps: szkoda tylko, ze zapalniczki nie było, ale to szczególik ;)

pzdr

Gratuluje wyróżnionym aczkolwiek muszę przyznać, że znaczna większość mocno mnie zawiodła brakiem kreatywności i poziomem "prac". Zdecydowanie nieadekwatne do nagród.

Lola jedyna miała stosunkowo ciekawą pracę.

Witam i przepraszam, że tak późno się odzywam, ale przepadłam w katakumbach Diabloo ;) XBOX dotarł przed świętami, za co serdecznie dziękuję! Zapalniczki też na pokładzie ;) Wielkie dzięki za wszystko Dx Najlepszego Nowego Roku życzę Dx

p.s. Niewinny dzięki za uznanie Dx

master0 na szczęście nie musiałam pokazywać cycków, żeby wygrać :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA