Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

marcel0705

4-MPD, 4-MetyloPentedron

Recommended Posts

Będę miał okazję teraz jakoś testować te oto cudo ponieważ dochodzi do mnie paczuszka (prosto z chin)
Jakieś zalecenia co do dawkowania?
Zrobić test uczuleniowy?
W jaką dawkę strzelacie?

Niestety wzoru strukturalnego nie znalazłem.

4-Methylpentedrone.png.93586125f6b5970ca

Nazwa zgodna z IUPAC: 1-(4-Methylphenyl)-2-methylamino-pentan-1-one

Numer CAS: 1373918-61-6

Wzór sumaryczny: C13H19NO

Edited by Synchro
A ja mam! ;)

Stary a tak szczerze to robiłeś chociaż raz w życiu taki test uczuleniowy ;D ja tam bym walil z 200 mg ale to ja :-D a ty jak chces poszukaj info na blue light bo tu jeszcze chyba nikt nie zarl tego :D

Daj znać jak stestujesz bo ciekawi mnie czy będzie to godny zastępca pentka po jego delegalizacji

Guest Synchro

Czy ktoś już to badał? Sam mam wielkie nadzieje wobec tej substancji od dłuższego czasu: jeśli chodzi o chłopski rozum to różnica powinna być taka jak pomiędzy metkatynonem a mefedronem - na euforyczny plus!

Jeśli podejmiecie się badań zwróćcie proszę uwagę na źródło i formę. Badania zaczynałbym od 100-130mg.

Inna sprawa, że jeśli tak długo jest i nikt się na nim nie poznał to może być po prostu ładną cząsteczką bez ciekawych efektów. Ja dałbym mu szansę, koniecznie z niską tolerancją.

Miałem wczoraj prawdziwą przyjemnośc po raz pierwszy badać ten pentedron bis, i muszę powiedzieć że testy wypadły pomyślnie. Zakładałem że mając wywaloną pod sufit tolerkę na b-ketony, nie poczuję wiele albo nic i ch*j. Tymczasem podziałało całkiem przyjemnie, poczułem się jak w samych początkach brania pentedronu czy innych rc.Fajny spid, zwyżka nastroju, ochota na wykonywanie jakichś czynności fizycznych. Nie wyrwało mnie z butów, nie zacząłem zdzierać tapet ze ścian, nic z tych rzeczy. Żrę różne rzecy już tak długo, że najlepsza na świecie amfetamina pewnie nie dalaby i nawet takiego kopa. Teraz raczej jest tak że większość rzeczy nie działa wcale, niektóre owszem ale srednio mocno. Mam tu na mysli oczywiście szeroko rozumiane stymulanty, psycho, dyso i opio to zupełnie inna historia.

Ok, reasumując - moim zdaniem jak jak najbardziej wato zainwestować w 4-MPD jesli w ogóle jest się zwolennikiem stimów,. Ja jestem, dlatego polecam :)

Dobra - przepraszam że dopiero teraz piszę ale substancja nie warta w ogóle kupowania.
Zamówiłem pakę z chin i dostałem to w gratisie - gówno jakich mało biały puder i do tego syf.

Wiadomo działa ale wali się po 200-300mg a działa gorzej niż pentedron :)
Słabszy w chuj zamiennik pentedronu.

Guest Qban12

Ziomeczki mieli sen o ok. 150mg ja sen ok. 60mg. Oni snili o niezłym pobudzeniu lecz nie powodującym nienaturalnych ruchów, powiększona empatia, chęć mówienia (dodatkowo pili). Mój sen lekko pobudził, odechciało się spać i przyjemnie słuchało gadki chłopaków. Po ok. godzinie sen się skończył u mnie, wystąpiło lekkie rozdrażnienie (nic nie piłem), u ziomeczków sen nadal trwał, dorzutka ok. 100mg wznowiła taki sam sen. Ogólnie słabsze od pentaka, lecz nie takie złe. Idealne w połączeniu z alko, na imprezy.

Śniliśmy o sorcie od kinga.

Ogólnie testowałem 2 rodzaje tej substancji.

Pierwsza substancja była od chińczyka w pudrze 1g i pisałem że syf.
No i nie będę się rozpisywał na temat paki od Holendra ponieważ to takie same gówno jak od chińczyka tylko w krysztale.
Jeżeli kochasz bezsenność, super zjazd jak po alfie i minimalną stymulacje ta substancja jest dla Ciebie.

SUBSTANCJA JEST NIE WARTA TESTOWANIA.
Nie obcujcie z nią bo po prostu potwierdzą się moje słowa, 2 razy się wyjebałem na niej i nie polecam :)

To tylko wstępne info dla zainteresowanych. Wstępne, bo badania muszą potrwać aby było więcej info..

Co z zamowieniami 4mpd?

(chodzi o Króla)

Sen o 4-mpd od Kinga:

Sen: Puder, bardzo “lekki”, biały, nie higroskopijny. Sporo tego.

sorcik od króla dopów ponoć pierwsza klasa Dx ale info niepotwierdzone bo sam nie badałem :P

Jeśli oceniamy “klasę” w porównaniu do penta (dalej: „oryginał”) to:

- dłużej się ładuje, o wiele dłużej niż oryginał (!)

- bardziej na adrenalinę działa niż oryginał

(...) Ogólnie słabsze od pentaka, lecz nie takie złe. Idealne w połączeniu z alko, na imprezy.

Śniliśmy o sorcie od kinga.

Albo jako mocna kawa. Czy słabsze? Trudno powiedzieć. Inne

(…)różnica powinna być taka jak pomiędzy metkatynonem a mefedronem - na euforyczny plus!

Sen nie euforyczny. Dopaminowo-adrenalinowy.

ciekawi mnie czy będzie to godny zastępca pentka po jego delegalizacji

niezly od wilka krysztaly w nos nie gryzace dlugo dzaialajace najpierw  robi sie przyjemnie milo a pozniej  po dwoch godzinach od zjedzenia 200mg po nosie i 200 z wodą dalej pare godzin narezany podobnie jak na amfetaminie polecam  :chong:

RECENZJA 4-MPD OD Theex

Nazwa: 4-MPD

Od: Theex.....

Wygląd: Drobny kryształek

Ilość: 0,6g (Gratis 0,3g x 2) na 2 szczury

Dawkowanie:

0,6 na 2 szczury na dwa podjazdy (czyli 0,15g na raz na 1 szczura)

Wjeżdża ok. 10 min.

Czas działania: Ok. 40 min fazy moze dluzej, ale probowane było na maratonie (mozliwe, ze w wiekszych dawkach działałoby dłużej)

Efekt działania: Faza była opisana wyraźnie jako bardzo podobna do amfetaminy, środek jest dobry do pracy, do nauki, do robienia czegos, ma sie czysty umysł, pobudzającą faze. Szczury mówiły, że "moze nawet lepsze jak amfetamina". Dodatkowo mało szkodliwe i szczypiące dla nosa.

Zjazd: Zjazdu nie zaobserwowano, faza schodzi po max 40 min (ale to było na maratonie kilkudniowym). Mysle, ze jeśli dawki byłyby większe, to i faza byłaby dłuższa i intensywniejsza.

Opis:

Technika to oczywiscie cały czas sniff  0,15g na raz na 1 szczura (0,6 na 2 szczury, dwa podjazdy)

Podsumowanie:

Faza jest pobudzająca, nie wypierdalająca, bardzo podobna do amfetaminy (moze nawet lepsza/przyjemniejsza). Środek dobry do robienia czegoś, do pracy, do załatwiania spraw, nie widac po tym nacpania po oczach (nie wiem jak byłoby po większych dawkach)

Jeśli ktoś lubi pobudzającą faze do pracy i robienia czegos, to polecam. Fajna miła przyjemna substancja. Moje szczury juz kiedys próbowały 4-MPD od Wilka, i działanie było podobne. Przyjemna substancja.

HRABIA

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

O ‎2016‎-‎12‎-‎07o03:38, Plastelina napisał:

rc-che*****.o**

Wow!!!, 4mpd, na robocie juz nocka leci, byl hex i 4cec ale bez plusów , za to jak zjazd wszedł i spróbowałem sniff 4MPD od tego vendora to mnie rozwala, taka petarda że dawno tak nie miałem fajny speed , przypomina futerko, ale źrenice póki co normie moja ocena 10/10!