Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

KONKURS - ZDJĘCIE KOLEKCJONERSKIE!

Polecane posty

Gość

Witam,

Postanowiliśmy zorganizować konkurs ZDJĘCIE KOLEKCJONERSKIE.

GXF1UxS.png

Zasady konkursu:

1. Należy umieścić w tym temacie własne zdjęcie kolekcjonerskie.

2. Na Waszym zdjęciu należy umieścić nick z forum napisany np. na kartce, wyryty w drewnie, napisany palcem w "mące" itp.

3. Wszystkie prace umieszczamy w tym temacie. Umieszczamy tylko zgłoszenia konkursowe, zbędny spam zostanie usunięty.

4. Z uwagi na znaczącą nagrodę za I miejsce, po zakończeniu konkursu ekipa dopalamy.com wyłoni 3 najlepsze zdjęcia.

5. Można zgłosić max. 3 prace.

6. Jeżeli nie spełniłeś/aś któregoś z punktów konkursowych, nie bierzesz udziału w konkursie!

7. Nagrody zostaną rozesłane za 3 pierwsze miejsca:

I miejsce - Konsola XBOX 360 500 GB + FIFA 15 + zapalniczka z logiem DOPALAMY

II miejsce - 300 zł w gotówce + zapalniczka z logiem DOPALAMY

III miejsce - 200 zł w gotówce + zapalniczka z logiem DOPALAMY

5. Zgłaszać prace można do 15.12.2014r., do godziny 23:59. Zgłoszenia po wyznaczonym terminie, nie będą brać udziału w konkursie.

6. Ogłoszenie wyników przedankietowych nastąpi w tym temacie, jako ostatni post.
7. Osoby, które zwyciężą mają za zadanie napisać na e-mail [email protected]:

- nick z forum,

- dane do wysyłki.

8. Jeżeli któryś ze zwycięzców nie zgłosi się do nas w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu (patrz pkt. 5), nagroda przechodzi na kolejną najlepszą pracę.

Życzymy powodzenia!

załoga dopalamy.com

2. Na Waszym zdjęciu należy umieścić nick z forum napisany np. na kartce, wyryty w drewnie, napisany palcem w "mące" itp.

Eddy gdzie twój nick ? Na twoim foto go nie zauważyłem

Strasznie mnie nakręciliście na tego Xboxa (Wychodzi ze mnie maniak gier)  %-) W końcu miałbym co robić,a więc spróbuję swych sił w imię mego forum,domu drugiego.

Pozdrawiam Wszystkich.

P.S Na zdjęciu nie ma żadnych nielegalnych substancji. Buziaczki :3 

Rb17.jpg

Ale nie ktorym zal dupe sciska jak dla mnie to zabawa ale nie wiedzialem ze takie uszy tu na forum sa ale dobze przynajmniej wiadomo na kogo trezba uwazac .... co do zdjecia brao udzial w kolekcjonerze niestety nowego nie moge wykonac gdyz zostala mi zajeta przez ..HWDP dla potwierdzenia tatuaz z zjecia kolekcjonerskiego plus moj nick z data . Tak Moja pani jest maniaczka gier a szczegolnie Xboxa i Gta ,oraz Forzy Motosport ....

1372963DS_whnxhrw.JPG

Edit by Synchro: jak nic, musisz jeszcze oblać tatuaż acetonem i innymi rozpuszczalnikami i zamieścić nagranie energicznego tarcia - może podrobiliście go markerem..? :finger: A tak poważnie to sądzę, że to zdjęcie rozwiewa słuszne wątpliwości związane z pierwszym. Inną sprawą jest to, że dopiero to spełnia w jakikolwiek sposób wszystkie warunki konkursu, a zdjęcie wykonane na konkurs Kolka - nie. Wyraźnie jest napisane, że na ZGŁOSZONYM zdjęciu musi być nick, skontaktuj się proszę z Alienem w celu weryfikacji czy zdjęcie weźmie udział w konkursie.

Witam. Moje trzy prace to będą poprostu trzy wersje jednego zdjęcia. Niewiem czy dobrze odebrałem pojęcie ''zdjęcie kolekcjonerskie'' ,ale postanowiłem zaryzykować :)

Niestety nie bedzie trzeciego bo zapomnialem o rozmiarze zdjecia i zmiescily sie tylko 2. A szkoda...

post-17816-0-88783500-1417557282_thumb.j

post-17816-0-52441400-1417557781_thumb.j

Witam wszystkich!
Kto powiedział, że dziewczyna nie może pragnąć Xboxa? Dwa zdjęcia przestawiają moją instalację pod tytułem "Joker to był AS!" (żadnego Photoshopa, bo się na tym nie znam). Z opakowań po tym produkcie zrobiłam piramidkę (albo choinkę jak kto woli :P ), a przed nią stoi mniejsza z plastikowych tubek po starym Greenway Speedway. To był kiedyś mój ulubiony miks, a ponieważ już długo nie kolekcjonuję takich wrażeń, to już chciałam wyrzucać te opakowania. Oprócz tego, oko konesera tematu dostrzeże tutaj inne, niedostępne i kultowe rarytasy takie jak Spice czy Smoke w metalowym pudełku...

Pozdrawiam

Foto1:
http://ifotos.pl/z/whqhheh

Foto2:
http://ifotos.pl/z/whqhhea

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA