Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Sign in to follow this  
TwoFace

Eutylone

Recommended Posts

Guest depas

Nie pochodzi z Polski, tylko z Chin jak wszystkie prochy ;) Nawet wikipedia podaje że powstał w latach 60tych, gdzie indziej wyczytałem że w UK. Ale bez wątpienia ciekawa rzecz i trzeba ją będzie obadać w najbliższym czasie.

Właśnie o to chodzi, że na BL sami byli zdziwieni o kraju pochodzenia tego środka. Wiem o tym co na pisałeś wszytskie informacje dostępne na temat tego środka w sieci zostały przezemnie sprawdzone. Podobno działa w dawkach 10-15mg działa jak alfa pvp mocna jak mdpv tak opisuje jeden z testerów na BL.

Guest depas

Już złożyłem zamówienie na parę g tego specyfiku, także za jakiś czas napiszę jak wyniki badań :)

Po wczrorajszych badaniach subsancję podsumowywuje w dwoch słowach: NIE WARTO!!!

Dziwna bania niby jest dobrze ale jednak chujowo i mół straszny się włącza. Badaliśmy to w parę osób i każda miała identyczne spostrzeżenia.

Kategorycznie odradzam!!!

Hmm, jutro odbiorę aż 5g tego specyfiku, mam nadzieję że pójdzie mi trochę lepiej z badaniami i nie będzie to kasa wyrzucona w błoto. Ale raczej jestem optymistą mimo wszystko, z pewnością nie będzie aż takiej biedy żeby eutylon nie działał w ogóle, na to nie ma zgody! :)

Witam,

Znajdując sie dziś wśród tych samych znajomych co podczas testu eutylone, korzystając z okazji i chwili wytchnienia po ciężkim tygodniu postanowiłem opisać dziś dokładnie opisać sen o owym środku. No to lecimy %-)

Nazwa RC:

Eutylone

Vendor:

Kołek.nl

Wygląd:

Kryształy w połowie przeźroczyste i w połowie białe.

Ilość odczynnika:

5g (przereagowało około 2g na 6 probówek resztę przyjął Pan Kibelek).

Dawkowanie:

50-100mg per sniff w zależności od doświadczenia

70-150mg per oral -''-

0-0mg per vapo środek nie nadaję się do tej metody podania nawet w postaci "freebase"

Czas reakcji:

Wejście po około 15 min przy obu drogach podania. 30-60min peak w zależności od probówki. Potem z 1.5h tkz. stabilnej bani i zejście.

Efekt:

Podobne do alpha-pvp lecz wejście trochę takie bardziej "euforyczne". Fajnie zapowiada swe działanie a później obrót 180* i załącza się taka "anty empatia". Każda probówka poszłał do domu zamulać.

Zjazd:

Tragiczny jak po pyłkach ulicznych, cały następny dzień BLAZ.

Set&Settings:

Pozytyw 100% tkz wesoła sala.

Uwagi:

Nie polecam!!!

+ :

- fajnie wchodzi/zapowiada się

- tyle....

- :

- odosobnienie, brak chęci na rozmowę,

- dziwna bania ogólnie chujowa,

- brak satysfakcji a zjazd jak po weekendzie na metce....

Podsumowanie:

Chcesz eksperymentować, twój wybór. Ja nie polecam nigdy do tej substancji na pewno  nie wrócę.

Chujnia po prostu!!!

To w jaki sposób śniłem o reakcji RC w moim laboratorium, nie oznacza że u Ciebie będzie tak samo. :ok:

Uważaj na to gówno!!!!

Pozdro TwoFace

No tak, więc eutylon został dokładnie przebadany i mogę już co nieco o nim napisać. Pierwsze podejście to 100mg sniffem - po kilku minutach pojawiły się pierwsze efekty, lekka stymulacja, rozbiegana żuchwa, nóżki same wybijały niesłyszalny rytm pod stołem. Na pewno czuło się że coś się wrzuciło, i przez pierwszą godzinę miałem wrażenie że zaraz, już za chwilę się zacznie, wejdzie konkretna faza. Niestety, nic takiego się nie stało i wszelkie efekty zaczęły dość szybko zanikać. Dołożyłem drugie 100mg sniffem i historia się powtórzyła, z tym ze już sporo słabiej. Postanowiłem dać sobie już tego dnia spokój i nie marnować więcej odczynnika na tą drogę podania i następnego dnia spróbować orala.

Żeby nie bawić się w półśrodki, odważyłem 400mg i spożyłem wymieszane w napoju. I jak miało się okazać, eutylon właśnie w ten sposób powinien być przyjmowany, bo naprawdę konkretnie mnie wystrzeliło. Najpierw pojawiła się znów stymulacja fizyczna, ale szybko poszło to dalej i czułem jakby moje ciało topiło się i rozpływało, albo zupełnie traciłem poczucie własnego ciała i czułem jedynie zajebiście przyjemne ciepło całym sobą. Było też wejście na wzrok, obraz rozmywał się, ciężko było cokolwiek przeczytać na ekranie komputera, ale specjalnie mi to nie przeszkadzało bo czułem się kurewsko dobrze. Nie powiedziałbym że czułem jakąś euforię, raczej konkretny nieogar i wrażenie typu "kurwa ale jestem porobiony!". Po jakichś dwóch godzinach faza zmieniła się na bardziej psychodeliczną, ten stan przypominał mi zbakanie zielskiem, bardzo trudno było jakoś zebrać myśli i skupić się na czymkolwiek, więc właściwie tylko siedziałem na łóżku oparty o ścianę i płynąłem z prądem. Wystąpiło spore zaburzenie widzenia, obraz falował i trochę ciężko było ocenić odległości między przedmiotami. Po jakichś 4 godzinach efekty zaczęły stopniowo słabnąć i ostatecznie minęły zupełnie, ale pozostał kurewsko przyjemny afterglow, przyjemne zmęczenie i jakaś lekkość ciała, umysł całkowicie zrelaksowany, pełen spokój. Żadnego zejścia nie uświadczyłem, jakiś tam czas później położyłem się spać, następnego dnia obudziłem się w dobrej formie, wypoczęty, w dobrym nastroju.

Także wychodzi na to że eutylon, jeśli spożyty jak należy, może być naprawdę konkretną używką i dawać sporo radochy. Ale w grę wchodzi wyłącznie oral i dawki od 300mg w górę, ja wziąłem 400mg i moim zdaniem to była naprawdę mocna przygoda, myślę że 500 lub 600mg to może być już hardkor... Tylko tutaj ważna uwaga - wygląda na to że eutylon nie działa kiedy przyjmuje się go zbyt często i niezbędne są przerwy. Dzień po spożyciu tych 400mg zeżarłem 600mg i spodziewałem się mega fazy, ale nie stało się nic, praktycznie zero efektów i ponad pół gramca odczynnika zmarnowane. Zaczekam przynajmniej tydzień zanim wrzucę znowu.

Eutylon, w odpowiedniej dawce i sposobie podania, oceniam na mocne 4, fizyczna strona fazy najbardziej przypominała mi stan po pigule, ten rozpływ i błogość, ale bez ekstazowej euforii i kochania całego świata.