Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hawken121

W-15

Polecane posty

512px-1-Phenylethylpiperidylidene-2-%284-chlorophenyl%29sulfonamide.svg.png

1-Phenylethylpiperidylidene-2-(4-chlorophenyl)sulfonamide

Dawkowanie: 5-10mg na początek. 10+mg na tolerancji (czysta substancja)

Czas działania: 1-3h

Opis: Z wyglądu strasznie sypkie nano przezroczysto-białe kryształki. Zapach lekko grzybowy (coś jak alfa-pvp) a w smaku słono-gorzkie - może rozbijali solą kuchenną %-) - dalej nie testowane. Testy jutro.

No zapomniałem %-)

Opis:

W-15 w ilości 15mg podane sniffem

Wjechało po ok. 15min po czym dostałem uderzenie sedacji i opio-euforii (brak nodów) - stan ten utrzymywał się przez niecałą godzinkę (35-50min?) po czym substancja zaczęła dosyć powoli schodzić. Wszystko się zamyka w czasie 1,5-2h.

I taka opinia ode mnie:

Słabszy niż butyr-fentanyl ale bardzo podobny - po delegalizacji będzie chyba to jedyny dobry opiat opioid Dx

Pozdrawiam :D

W15 jest dosyć spoko opiatem,jednak nie będzie zapewne zamiennikiem ani morfiny ani heroiny,działanie dosyć podobne do Kodeiny,jednak mniej sedacji.

Testowane w ilości :

15 Mg - Brak sedacji,poprawa humoru

25 Mg - wyczuwalna sedacja,mocna euforia

35 Mg - wywalenie na orbite,mocna sedacja,najchętniej bym tylko siedział,

euforia delikatnie mocniejsza niż przy 25 Mg.

w śnie nie miałem tolerancji. Ostatnie opio jedzone 4-5 Msc wcześniej. Małe doświadczenie z opiatami opioidami ( Kilka razy Kodeina,2x Trampek)

PAMIĘTAJ !

TO JAK SUBSTANCJA ZADZIAŁAŁA NA MNIE W ŚNIE NIE OZNACZA ŻE TAK ZADZIAŁA NA CIEBIE !

Nie lubię czepialskich, ale jeśli druga osoba powtarza błędną informację to muszę ją naprostować: W-15 to opioid a nie opiat, gdyż działa na receptory opioidowe jednak nie jest substancją czynną opium (poprawne znaczenie) lub pochodną morfiny (w bardziej potocznym rozumieniu).

Pisownię w obu postach poprawiłem po osobistej prośbie każdego z autorów.

jak jest waśnie z czystością tego? czy ktoś próbował tego sprzedawanego w PL np. przez mef.p ??    na zagranicznych forach pjawia się info o "ostrym" mieszaniu z wypełniaczami przez vendorów, w skutek czego pojawia się wiele opinii o dawkach powyżej 100mg działających na granicy placebo. jak jest u nas?

kolejne pytanie:

czy występuje tolerancja krzyżowa z innymi opioidami?

@dopalamin - znając życie W-15 od PL wendorów też jest mieszane (bodajże producenci mieszają czy inny kij). Ale ja i SKO od PL vendora nie mieliśmy :E

A co do tolerki to troszkę ją wywindowuję :E 2 tygi po tym 150mg lekko smyrło :P

no niestety. ja po 0,5g poczułem lekkie smyrniście na granicy placebo i pa pa. dokładnie tak jak opisiwli to na innych forach. bubel i tyle.

no niestety. ja po 0,5g poczułem lekkie smyrniście na granicy placebo i pa pa. dokładnie tak jak opisiwli to na innych forach. bubel i tyle.

Jak widać na tych "rozcierkach" tną, oj tną :P

Ja miałem z debory/tpr-p i działało dobrze - SKO miał to samo i też dobrze ocenia.

Lecz ja wole pochodne morfiny %-)

No i w końcu jest znowu dostępne u legalów. 

Nie mam żadnego pojęcia o obecnym sorcie ani o sklepie, ale zamówię 2g, bo wiadomo jak to jest z opioidami u Polskich vendzorow - są raz na ruski rok. 

Spodziewajcie się niedługo relacji :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA