Jump to content

Methoxphenidine, MXP

Recommended Posts

Methoxphenidine 

2meo-dpd.jpg

Typowy dysocjant z rodziny mxe.

Dawkowanie:
Polecałbym na początek 100mg gdyż jest to jednorazowa dawka na peaka. 
Czas działania:
6-8 godzina z ogólnym zamknięciem całości. 

Sort: WIlk

Opis:

Pierwszego dnia po otrzymaniu przesyłki podane 150mg i odczuwalna lekka poprawa humoru oraz wizualizacja typowa dla dyso, następnie podane kolejne 150mg, które po skumulowaniu w godzinach wieczornych doprowadziło do stanu mocno psychodelicznego, ale ogólnie dało się wytrzymać i normalnie położyć spać, wiec lajtowo.
Drugiego dnia już nie tak lajtowo, bo mi całkiem odjebało i od godzin porannych do wieczornych pożarłem tego w dawce 700mg seriami po 200-300-200 i tak jak dnia wcześniejszego wieczorem nastąpiła kumulacja i zerwanie filmu do stopnia w którym siedziałem z opuszczoną głowa tylko, że tym razem nie było już peaka a sam kurewski bt, który uświadamiał mi, że mogę już nie wrócić.. co więcej świata w okół mnie nie było i nic co można byłoby nazwać konkretną rzeczą czy osobą, wszystko było niewyraźną materia przez którą przenikałem dłońmi, nie mogłem się wysłowić wstać czy nawet się ruszyć a przy zamknieciu oczu był tylko wszechświat i całe to gówno z nieba, jedyne co mogłem robić tak naprawdę w tamtej chwili, to słuchać rozmów i liczyć, że beda one cały czas prowadzone do czasu aż mi zejdzie, bo słuchanie ich było bardzo pomocne w powrocie Dx Najdziwniejsze, że bedąc na tym tripie z kilkoma domownikami w mieszkaniu nikt przez czas mojego tripa nie wszedł do mnie z żadną sprawą a siedziałem na konkretnym zgonie.. ekspert w ustawianiu percepcji Dx

Prosze o nie kierowanie się moimi dawkami gdyż jestem osobą niezrównoważoną a wszystko co pisze jest fikcją Dx

Dzieki P. za ciepłe słowa Dx . I najprawdopodobniej masz racje, że moje zwiększone dawki, to było marnowanie sprzętu gdyż trip nie powiększał nadzbyt swoich rozmiarów z tym, ze mnie ścięło dopiero po kilku dobrych godzinach od pierwszej dawki. A przyzwyczajenie z ciągłego dorzucania stymulantów zastosowanie miało i tym razem.. Jeżeli chodzi o sam wątek, to po prostu nie mogłem znaleźć żadnych istotnych informacji co do tej substancji a że wątku nie było, to postanowiłem go zainicjować. Tutaj troszę więcej Dx

Methoxphenidine (MXP) lub 1- [1- (2-metoksy-fenylo) -2-fenyloetylo] piperydyny jest halucynogennym dysocjacyjantem związku piperydyny. Cząsteczka piperydyny w MXP jest przyłączony do grupy benzenu poprzez dwa atomy węgla z jednej strony i cząsteczki metoksybenzeno dołączonej do jednego atomu węgla na drugiej stronie.

Wywołuje stan tzw "dysocjacyjnego znieczulenia" i jest używana jako narkotyk rekreacyjny. Bardzo niewiele wiadomo o tej substancji, ale ostatnio stała się swobodnie dostępna przez internetowych sprzedawców chemicznych, gdzie jest sprzedawana jako zamiennik MXE. Według większości zbliżona działaniem do DXM. 

Sposoby podawania to najcześciej oral oraz IV.

Dawkowanie:

50-100mg - Low
100-150 - Medium
150-200 - Hard
200+ - Hardcore

Występujące efekty:
Wymienione efekty rzadko, jeśli w ogóle występują wszystkie na raz, ale cięższe dawki zwiększają szanse i są bardziej skłonne do wywołania pełnej gamy efektów.

Efekty MXP są najbardziej zbliżone do tego z DXM niż do pozostałych powszechnie używanych dysocjantów. Można je podzielić na kilka elementów z których stopniowa intensywnośc jest proporcjonalna do dawki. Są one opisane poniżej i na ogół obejmują:

-Świadomość odłączenia
-Przyspieszenie myśl
-Ego tłumienie
-Zniekształcenia czasu 
-Myślenie koncepcyjne
-Jedność i wzajemne powiązania
-Efekty wizualne

Efekty wizualne MXP są wyjątkowe w porównaniu z innymi dysocjantami ponieważ nie obejmują otwartych oczu, są jednak bardzo silne.Obecne efekty i ich stopień są zależne od dawki:

-Omamy zewnętrzne 
-Omamy wewnętrzne
-Efekty dźwiękowe
-Efekty słuchowe MXP są powszechne w swoim występowaniu, ale w przeciwieństwie do innych bardziej rozpowszechnianych dysocjantów, są one mało prawdopodobne.

Nieoficjalne dane od ludzi, którzy próbowali MXP w społeczności sugerują, że nie ma żadnych negatywnych skutków zdrowotnych przypisywanych do standardowych dawek lub uzywając substancje bardzo oszczędnie (lecz nie może, to być w pełni gwarantowane). Oczywiście każdy narkotyk stosowany często lub przy jego przedawkowaniu może wywołać negatywne efekty uboczne :)

Dobra zostaw już może ten wątek, albo jak coś to przenieście od razu do niego moją opinie.

PRODUKT

Nazwa: Methoxphenidine

Pochodzenie: Wilk

Dawka: 100mg (dorzutka 50mg)

Droga podania: Sniff

BADACZ

Wiek testera: 18

Waga: 68kg

Doświadczenie z powyższą, lub podobnymi substancjami: Dysocjaty pierwszy raz.

OPIS

Kasza wchodzi stopniowe, miło, bez nagłego pierdolnięcia. Zaczyna się spokojnie, od zmiany sposobu myślenia, humor się poprawia, nogi zaczynająć mięknąć jak wata, światło coraz bardziej razi w oczy. Po niecałym 0,5h zaczyna sie jazda bez trzymanki, wzrok funkcjonuje jak u niepełnosprawnego, mozaika tak nachalna, że zamknięcie powiek to najlepsze uczucie jakie wtedy poznałem :D. Ogólnie dość dziwaczne rozkminy. Po ponad godzinie odważyłem sie odezwać do kolegi by zaproponować podróż do sklepu, która była niezapomnianą przygodą. Body load ogromny, u mnie ustąpił po jakiś 3 godzinach, wtedy dorzuciłem 50mg, które mnie zabiła, rozjebało bardziej niż pierwsza dawka. Gdy zaczęło sie ściemniać myślałem, że już jestem w trumnie. Peak utrzymywał się jakieś 3h, po dorzutce jakieś drugie tyle działania. Może zjebałem s&s, po prawdzie nie planowałem brać tego wtedy w tamten dzień w tamtym czasie, po za tym brakowało mi doświadczenia w takich dysocjatach i pewnie nie po to są takie RC, ale to mój własny opis tej krzywej bani. Deal with it.

Ogólnie substancja na duży +

POZDRO!

• 2 weeks later...

Mxp to ciekawa substancja jedna z lepszych ostatnio testowanych , lzejsza wersja mxe , mniejszy bodyload , mniejsza psychodela , zero jakichkolwiek negatywnych efektów . Szczury testowaly po 100 mg oralnie po 30 min czulem juz pierwsze efekty substancji : czulem sie lekki oraz poprawil mi sie nastrój , po kolejnych 30 min substancja weszla juz w pelni calkowita zmiana myslenia , dziwne rozkminy , zaburzenia czasu , pozytywne nastawienie na wszystko . Muzyka na mxp nakreca cie w rytm , prowadzi przez caly trip , Nie wyobrazam sobie spozywania tej substancji bez odpowiedniej playlisty . Ogolnie substancja jest jak najbardziej na +  . Sort od Wilka miazdzy leb . Polecam 

• 8 months later...

substancja IMO nadaje się tylko do podawania doustnego. Nos zaklei i nic nie zrobi. Ponadto brać TRZEBA Z KWASKIEM CYTRYNOWYM. Wpływa na rozpuszczanie/wchłanianie. To jest opisywane w wielu miejscach, a ze swojego doświadczena podejrzewam, że kwasek wpływa na dwu do kilku krotnie lepszego wchłaniania się substancji. Wczoraj eksperymentowałem z NIECO większą niż zwykle dawką i zmiotło mnie tak, że cieszyłem się, że jestem sam w domu. Leżałem i czekałem aż pzejdzie.

Czy ktoś z wagą mógłby laboratoryjnie potwierdzić moje przypuszczenia? tzn. uzyć takiej samej dawki raz popijając wodą a raz wodą z rozpuszczoną łyżeczką kwasku?

• 2 weeks later...

Mały dodatek do zbioru wiedzy o tej substancji na tym forum.

Jeśli dobrze ogarnąłem informację z internetu to MXP rozpuszcza się w kwasach i w zależności od użytego kwasu zmienia swoje właściwości.

Kwas solny w żołądku sprawia, że substancja ładuje się podobno z większą ilością efektów ubocznych jak i z wydłużonym czasem wchodzenia właściwej fazy. ("stomachal conversion to HCl takes like two hours"). Dodatkowo sprawia, że tolerancja dosyć mocno skacze do góry.

MXP skonwertowane do cytrynianu poprzez rozpuszczenie w kwasku cytrynowym pozwala dzięki lepszej wchłanialności na używanie mniejszych dawek. (Wchodzą one znacznie szybciej, podobno już od 30 minut zaczyna się mocna faza)

Dodatkowo przy tej konwersji użytkownicy zgłaszają, że tolerancja w większości jest omijana co w przypadku dorzucania może sprawić, że będzie o wiele za mocno więc radzę uważać.

Pewien użytkownik z innego forum zrobił rozpiskę i sugeruje dla perfekcyjnej konwersji na 60,6mg MXP użycie 39,4mg kwasu cytrynowego.

Osobiście, jak dojdzie mi tylko materiał do badań opiszę dokładniej działanie substancji przy użyciu kwasu cytrynowego.

• 2 weeks later...

Przerobiłem dosyć dużo MXP w postaci cytrynianu przez ten czas i powiem szczerze, w tej substancji nie ma nic nadzwyczajnego.

Przy ilości pół łyżeczki od herbaty proszku MXP (to raczej była wielka dawka, nie wiem ile dokładniej) rozpuszczonego w roztworze kwasku cytrynowego i wody, w CEV'ach nic poza najprostszą wizualizacją kwadratowego pokoju bez niczego w środku nie uświadczyłem. Momentami były jakieś przebłyski wizji wspomnień w postaci "zdjęć", ciężko wytłumaczyć to.

Mentalnie doszedłem do stanu zatracenia własnego istnienia, momentami przyjmowałem różne nie istniejące scenariusze, że jestem nie wiadomo kim, a momentami nie wiedziałem nawet, że istnieję. Dysocjacja całkiem niezła, po zamknięciu oczu nabiera mocno na sile. Pamięć wyzerowana, wraca dopiero po ustaniu najmocniejszych efektów substancji. Przy otwartych oczach występowała desynchronizacja wzroku, widziałem dwa różne obrazy. Były momenty w których przeszywała mnie niewyobrażalna euforia ale to było związane właśnie z tym pokazem "slajdów, zdjęć?" wspomnień. Dosyć długa bezsenność po tripie występowała, z 3-4 godziny powiedziałbym. Afterglow po tripie utrzymywał się dnia następnego dosyć mocno, zaś kolejnego dnia po tym nadal był leciutko wyczuwalny czyli efekty łącznie ustępują po 48h dopiero.