Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MoreLSD

Apel od MoreLSD dla użytkowników forum

Polecane posty

Dawno nie było tutaj takiego spokoju,jak w dziś noc...

Apel - użytkownicy forum, jest z wami jak jest, każdy ma swoje problemy, paranoje oraz złote góry. Jak już chcecie się pochłonąć chemii i jej wpływu w naszą fizjologię, to poszanujcie to wszystko.

Nasze stany nie raz pokazują nam potencjał, odsłaniają jakieś bariery, uzewnętrzniają nas, więc weźcie do siebie to i postarajcie się szanować to forum, gdzie moglibyście normalnie i z przekazem notować swoje myśli dzieląc się spostrzeżeniami z innymi. Przez parę dobrych lat w tym miejscu wymienialiśmy się informacjami, poradami i nie raz ratowaliśmy siebie nawzajem z różnych opresji.

Postarajmy się trzymać poziom i poszanujmy zdanie innych, piszcie spokojnie i uważnie, bądźcie rozumnie i pozytywnie nastawieni by móc z tym wszystkim dalej egzystować. Każdy z was ma coś cennego do przekazania, ale tez nauczcie się słuchać, a nie non stop gadać. Nie by trzymać powagę, ale by też wasze żarty były warte swego, tak by dobrze się czuć.

Bądźcie spokojni i dążcie do szczęścia, niech forum wam służy a wy poczciwie to wykorzystujcie by mogło być dla was wiedzą, wsparciem i bazą doświadczeń. Chciałbym by nastał w was pokój, a jednocześnie by wam to wszystko dobrze służyło i dawało radość, wiedząc że prawdziwe szczęście tak naprawdę mamy w własnych głowach z niesamowitą "Trzeźwą" Egzystencją!

Pozdrawiam was i liczę na was, Pokażcie swoje dobre strony a będzie wam dane!

A ja bym prosił abyśmy wszyscy po prostu trzymali poziom wypowiedzi/dyskusji, bo od tego zależy jak się potem zachowują nowi użytkownicy, którzy biorą przykład i adaptują się do zwyczajów starych użytkowników. A szeroko pojęty poziom dyskusji ostatnio dramatycznie spadł i dotyczy to też starych wyjadaczy (czasami mam wrażenie, że to inne osoby piszą) jak i ogromnej większości nowych użytkowników. A jak poziom jest jaki jest to i taki też klimat i trend panuje na całym forum. A potem dostajemy etykietkę forum dla gimbusów. Osobiście się z tym nie zgadzam, bo jestem tu od dawna, ale patrząc obiektywnie na to, jak jest teraz to wcale mnie takie opinie nie dziwią.

Witam,

wprawdzie jestem nowym userem czata,od krótkiego czasu,ale uważam,że opieka nad czatem jest niedostateczna.Na rozmowy prywatne reagują admini itp. rzadko, gdy ma się do nich jakieś sprawy. Ogólnie uważam,że moderatorzy,admini i guardzi powinni częściej reagować i być obecni na chacie. Nadal występuje problem z trollami. Pozdrawiam:*

Może warto odświeżyć temat?

To co ostatnio się odpierdala na forum to powoli przechodzi ludzkie pojęcie. Wyzwiska, ataki słowne i ciągłe niesnaski. 

Ludzie wrzućcie na luz... Poluzujcie rajtuzy i przeczytajcie pierwszy post w tym temacie. Po co te wszystkie nerwy? Pokazanie za wszelką cenę ze racja leży po mojej stronie? Czasami warto wysłuchać innych, przemilczeć pewne kwestie. A jeśli ktoś przesadza po prostu napisać kulturalnie, że przesadza.

Czasami ciężko już czytać, gdy przez 2 strony jest napisane kto kogo matkę ruchał, a czyj ojciec to pedał...

Trochę luzu i kultury w tym smutnym jak pizda kraju... ;)

Pozdro dla wszystkich ')

Words like violence break the silence.

Kolejny paradoks, ktorego kontemplacja uplastycznia swiadomosc ;)

Ile to razy nie moglismy zrozumiec o so chosi temu co napiedala słowami i było tym gorzej im bardziej się wysilał chocby nie wiem jak bardzo chciał...

I odwrotnie - czysty jasny przekaz w formie kilku słów sklejonych w energetyczną metaforę + nasz umysł zmysł ... i wszystko jasne , klarowne a w dodatku satysfakcja z odkodowania zajebista ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA