Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Synchro

MDMB-FUBINACA; MDMB-Bz-F - zabójczy kannabinoid

Polecane posty

W Rosji pojawił się nowy kannabinoid zwany MDMB (N)-BzF, który spowodował dotychczas 25* śmierci oraz ponad 700 hospitalizacji. Niestety nie wiadomo do końca z jaką substancją mamy do czynienia.

MDMB.png

Prawdopodobnie jest to zmodyfikowana cząsteczka MDMB-CHMINACA, która to jest zmodyfikowaną AB-CHMINACĄ, która jest modyfikacją AB-FUBINACI, która jest modyfikacją AB-PINACA.

Nazwa nie sugeruje jednoznacznie z jaką substancją mamy do czynienia, jednak można się domyślać, że BzF to skrót od słów Benzyl i Fluor, sugeruje więc to podobną modyfikację do AB-FUBINACI (dodanie grupy fluorobenzylowej).

Prawdopodobnie tak wygląda zabójcza cząsteczka:

MDMB2.png

Źródło: http://dosemakespoison.blogspot.com

* http://rt.com/news/193700-russia-spice-deadly-drug/

Edytowano przez Synchro
Budowa jest już potwierdzona.

Ja doświadczyłem krzywych (bardzo) akcji po, jak dotąd każdym kanabinoidzie z atomem fluoru w składzie, jaki badałem. AM2201, 5FAKB i czymś tam jeszcze co dostałem w samplu. Fluor to zło - nawet ten w paście do zębów, ale otępia umysły i powoduje że motłochem łatwiej się rządzi. Dlatego sprzedawany jest razem z kitem iż wzmacnia szkliwo - w rzeczywistości degeneruje kości. Znane są też skutki uboczne leków które mają fluor w składzie np po prozacu - występuje duży odsetek samobójstw (w śród ludzi z zaleczoną przez prozac depresją).

Tam gdzie jest fluor (kannabinoidy), to puchną mi nogi i muszę brać  neofuraginum (po tym szybko przechodzi). Czyli szkodliwość tych kannabinoidów jest potwierdzona w moim przypadku.

Czy ktos miał z tym kannabinoidem styczność ? Nie wiem jakie proporcje zrobić na maczanke, chcialem użyć 2x FUB AMB i g Mdmb na 100 podkładu, bedzie git? :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA