Skocz do zawartości
    Obecnie widzisz jedynie część działów i materiałów dostępnych na forum. Aby uzyskać pełny dostęp do sklepów i informacji o nich zarejestruj się!

Rejestrując się uzyskujesz również dostęp do czatu na którym możesz uzyskać pomoc dotyczacą RC.

Gość vanilia

Hydroksyzyna

Polecane posty

@NaćpanyMajonezem o ile po niektórych benzodiazepinach jesteś bardziej rozluźniony i niekoniecznie śpisz, to po hydroksyzynie albo śpisz/jesteś senny albo nie działa. nie rozumiem trochę decyzji twojego lekarza, jeśli powiedziałeś mu że chcesz coś po czym możesz prowadzić.

Edytowano przez horsii

@horsii aktualnie pracuję tylko w nocy i często muszę w tym czasie wsiadać za koło co zaznaczyłem lekarzowi i przepisał "atarax" 30 min przed snem. 

Od zawsze miałem jakieś tam problemy z zasypianiem i lata cpania to tylko pogłębiły i mam duży problem zasnąć po wschodzie słońca. 

Oczywiście jestem zmuszony do pracy w nocy, a lekarz nie wie o znajomości z RC

Na mnie np hydro wgl nie dziala.

Uczucie sennosci jest tak delikatne jak na poziomi placebo.

Jedyne co zaobserwowalem to, ze budzilem sie jak polamany. Jakbym spinal miesnie przez noc.

Dla mnie chujnia ale ziomek ode mnie normalnie spac chodzi

Na zerowej tolerancji na tego typu środki po przyjęciu 25mg odczułem działanie tabletki w znacznym stopniu. 

Rozluźnienie psychiczne które nie do końca mnie zadowala (zmniejszona koncentracja przez co wpadały jakieś niepotrzebne śmieci go głowy) dodatkowo gdy położyłem się spać miałem wrażenie ciężkości ciała. Miałem raczej problem z zaśnięciem a niżeli miała by mnie odlecieć :p

przyjęte dwa razy, kolejny nie wiem ale chyba dopiero w przymusowej sytuacji.

Edytowano przez wiertarkaudarowa

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się