Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ketoniarz

Jak zrobić dobrą bombke czyli podanie drogą oralna

Polecane posty

Witam! Początkujący w rc nie jestem lecz wszystko co podaje moim szczurom przyjmowane jest drogą sniffu, bombki waliły raz w życiu co dla nich skończyło sie całonocnym wymiotowaniem, bombka byla robiona z husteczki higienicznek jako iż chce wypróbować oralna metodę mam kilka pytań do osob doświadczonych.

1. Z czego najlepiej zrobić bombke?

2. Jaki jest sredni czas "włączenia" sie substancji po podaniu tą drogą?

Proszę o konkretne odpowiedzi i z gory dziękuję. :)

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Czas Ładowania to przedział od 20 min do godziny w zależności od tego na ile żołądek jest pusty , husteczka higieniczna wydaje się być najlepsza ale ja zawszę rozpuszczam w napoju i wypijam , smak może nie jest najlepszy ale ładuje się w granicach 20 min no i niema odruchów wymiotnych .Takie 3mmc rozpuszcza się całkiem ok i wypijcie na raz nawet 500mg nie sprawiało większych problemów

Gość Kowalski

ja kiedyś robiłem bombki z papieru śniadaniowego nie wiem czy to był dobry pomysł :D

a teraz jak biore oral to rozpuszczam sobie w czymś i po prostu wypijam

No cóż, ja też.

Jedyny problem jest taki że potem przypominają mi się te smaki, potrafię sobie zobrzydzić napój którym popijałem.

A wymiotowanie to reakcja inwidualna, mnei się nigdy nie zdarzyło.

Gość depas

Na anglojęzycznych forach często czytałem że ludzie bombki robili z bletków do skrętów, w sumie pomysł nie najgorszy, ten papier jest bardzo cienki i nie powinien być jakoś specjalnie szkodliwy.

A co do kapsulek zelatynowych, mam pytanie. Czy jesli do takiej kapsulki wrzuce 300 mg 3mmc ile bede czekal na pierwsze efekty i czy dawka dobra? nigdy nie walilem tak tylko w nos. Ogolnie kikka razy 3 mmc

Gość DanioMetodaNaGłoda

mi po 20 min pojawiały sie pierwsze efekty

Zjadłem kilkadziesiąt bombek i po żadnej nie miałem efektów ubocznych (chyba, że przez substancje a nie metodę podania).

No chyba, że ktoś z Was robi bombkę z całej 10warstwowej chusteczki to powodzenia;D

A co do kapsulek zelatynowych, mam pytanie. Czy jesli do takiej kapsulki wrzuce 300 mg 3mmc ile bede czekal na pierwsze efekty i czy dawka dobra? nigdy nie walilem tak tylko w nos. Ogolnie kikka razy 3 mmc

Ale to przecież nie jest fizyka jądrowa - każdy wie ile mniej więcej trwa proces trawienia i tak to działa - bo jak ma działać inaczej?

No chyba, że ktoś z Was robi bombkę z całej 10warstwowej chusteczki to powodzenia;D

%-) albo z takiej klasycznej, old-schoolowej - materiałowej %-)

Mam pytanie. Jestem początkujący w tych sprawach. Pewien vendor ma sól o nazwie Lord Koks. Myślicie, że nadaje się on na bombkę? Jaką ilość można na raz podać szczurowi? Wiem, że do zależy od szczura, ale tak mniej więcej to bombka 200mg jest w porządku czy za mała?

Nie polecam żadnych chusteczek, najlepiej kupić na znanym portalu aukcyjnym kapsuły. Ceny zaczynają się od 7 złociszy za 100 sztuk.  "Puste kapsułki żelatynowe" - pod tym hasłem szukajcie

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA