Skocz do zawartości
Afro

alfa-PHP

Polecane posty

alpha-PHP; a-PHP; PHP; alpha-pyrrolidinyl-hexaphenone

IUPAC: (±)-1-Phenyl-2-(1-pyrrolidinyl)-1-hexanone

Dawkowanie (królik doświadczalny ma tolerancję)

SNIFF

lekko: 10-20 mg

średnio: 25-40 mg

mocno: 40 mg +

vapo

30-40 mg działa bardzo dobrze

Czas działania

Nieznany, królik doświadczalny co godzinę/dwie poprawiał.

Efekty uboczne:

brak apetytu; problemy ze snem; niepokój, nerwowość, paranoja (po dłuższym użyciu)

Pozytywne efekty:

W działaniu bardzo podobne do alfy-pvp i MDPV: stymulacja; dopaminowa euforia; "zwiększona wydajność"; zwiększona chęć na rozmowy itp..

Toksyczność:

Toksyczność nie udowodniona.

Nie mylić z MPHP.

*******Zerżnięte i przetłumaczone od chemmana z drugs-forum**********

Testowałem zarówno proch od B3 (35 zł) jak i kryształ od G (45 zł). Rzeźnik dopaminy godny PVP tylko w moim mniemaniu bez schizowy :D

W działaniu bardzo podobne do alfy-pvp i MDPV: stymulacja; dopaminowa euforia; "zwiększona wydajność"; zwiększona chęć na rozmowy itp..

Sztos od B3 (nie mam porównania z innymi sortami) sniff nie drażni, działanie podobne do pvp .

Mocniej wchodzi szybciej schodzi. Odczynnik ekonomiczny, wydajny wart obadania. :) 

Jadłem alfę przez rok czasu .

Codziennie około 2gramy.

Jeśli chodzi o tolerancje.. to u mnie sniff na śniadanie miał z 350mg.

Wyobraźcie sobie :) 
Paranoje ? To już schizy na maxa, kiedyś miałem sytuacje że zjadłem szczurka , a potem zapaliłem dopał z kolekcjonera " mocarz"
To mi rekiny po przedpokoju pływały i schowałem się do szafy.

Jest to najbardziej uzależniający proch jaki jest w tej cenie 40/50zł gram który można kupić w necie.

Jesli chodzi o te "chęci do rozmowy" Owszem pojawia się takowa... ale po dłuższej rozmowie zaczynasz się człowiek jękać , przejęzyczać  , a zasychanie w buzi to istna afryka , serio ..

Jeśli masz 1g alfy to naszykuj sobie 5 litrów Coli .

Konser, tylko, że pierwsze wzmianki o A-PHP na poważnych branżowych serwisach pojawiły się za granicą +/- 7 miesięcy temu (źródło). To jak mogłeś walić PHP rok czasu? Nie chcę być wyrocznią, że to nie możliwe jak by co...

Jako, że nie mogę trzasnąć edyty dlatego post pod postem (niech ktoś kompetentny złączy).

Tak się prezentuje proch od B3 (35 zł/g):

KCJr.jpg

A tak kryształ od G: (45 zł/g)

KCJq.jpg

Testowałem oba sorty. Od B3 zrobiłem jakieś 3-4 g (był to w ogóle mój pierwszy kontakt z Alfa-pirolidynoketonami od czasów legalnego MDPV kiedy to zrobiłem może 1.5 g z dwoma kolegami i uznaliśmy, że to "chujnia straszna"). No i owszem puder PHP nie był schizogenny, zwała lajtowa. Po czym odkryłem sort APVP od tego samego dostawcy, który okazał się ewenementem, fakt zdarzały się schizy w 4 noc bez snu (ale od czego mamy eti, poza tym na trzeźwo myślę, że też nasz beret nie byłbym w najlepszej kondycji). Ale "czesał dopaminkę" elegancko, nie było wjazdu na bebechy i do tego cena była atrakcyjna bo 25/g (A w BeFree jak to w B3 worek zawsze z nadsypką czyli za tą cenę 1.1-1.3 g). Ale niestety u vendora wystąpiły braki tegoż towaru. Więc zacząłem szukać alternatywy, u poje(bów)dyńczych na trzy zamówienia raz wysłali mi sort przypominający w działaniu mój ideał (z tym, że od poje... (prześmiewam ich bo ktoś kto kreuje się na profesjonalnego dostawce szczycącego się powt. sortów wysyła za każdym razem co innego, to nie loteriada). Wybecelowałem też 4 dychy gienkowi żeby stestować jego produkt i niestety, działanie dobre, do czasu - kryształowa schiza. 

Nagle u G pojawił się PHP w K. Myśląc, że skoro PVP od B3>G to tutaj miałem z góry obawy. Spróbowałem sortu w prochu i...bez rewelacji ale o tym już wiedziałem. Po czym zabrałem się za zwapowanie 30 mg A-PHP K. i moje odczucia w tamtej chwili świetnie opisuje ten fragment pewnego teledysku:

LINK

Dostałem takiego dopaminowego pierdolnięcia niczym murzyn na bronxie odpalający swoją porcję krylu %-)

Niewinny pytał o potencjał uzależniający. Hmmm APVP mimo swoich wad, negatywnych jazd uzależnia. a PHP to po prostu jak by "oczysczona" PVP ze schiz i brudnego działania i czysta dopamina, potencjał uzależniający a-PHP w krysztale bym porównał do Królowej Kolumbii Śnieżki :niewinny:

PRODUKT

Nazwa: alfa-PHP

Pochodzenie: Wilk

Dawka: niecałe 200mg

Droga podania: Sniff

BADACZ

Wiek testera: 18

Waga: 68kg

Doświadczenie z powyższą, lub podobnymi substancjami: alfa PVP, PVT, PV8

DZIAŁANIE

Speed: 9/10

Euforia: 5/10

Empatia: Występowała.

Słowotok, mowa: Rozmawia się w przyjemny sposób. Natchnienie do poruszania trudnych, zawiłych, wszelakich tematów. Ciekawe rozkminy :D

Inne: Zmiana kontrastu, wszystko wyglądało 15 razy ładniej niż na trzeźwo (możliwe, że powodem tego były brane przed tym substancje).

Czas działania: Nie mierzyłem, ale baaardzo długo. Aplikacja przed godziną 18, cała nocka z głowy.

ZWAŁA

Jak to zwała po alphie, co tu dużo mówić.

OPIS

Początkującym radze uważać, taka dawka z malutką tolerką urwała mi łeb razem z kręgosłupem. Ogólnie zajebisty trip można zrobić wiele fajnych rzeczy, akurat szczegółów nie pamiętam.

POZDRO!

Brainless, człowieku sugerowali do max 50mg przy tym gównie. A-PHP ma pierdolnięcie niczym Bruce Lee. Łamie w kościach na pół powyżej zalecanej dawki. Dziwne, że euforia przy tak kozackiej porcji ma u Ciebie tylko 5 na 10 możliwych. Testerzy omawiali, że jest wyższa niż po PVP, więc powinna mieć co najmniej 8 jak nie 9. 

Nie zapominaj, że to RC i każdy może mieć inne odczucia. Jest możliwe wiele czynników, może kolega preferuje serotoninowe działanie i "dopaminowa euforia" nie jest tym co preferuje. Dawki to też kwestia osobnicza...

Bref to serotogenik więc "inna bajka" ale z kolei PV8 jest to inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy (i w mniejszej części noradrenaliny także) tyle, że dużo słabszy w PVP/PHP. Ale "odczucia" to jak mówię kwestia osobnicza, jest też pełno opinii jako by APVP/APHP najlepsze odczucia dawała dopiero np. po zarwanej nocce ;)

Oj myśle że ta nocka zrobiła rzeczywiście swoje tak jak mówisz, tym bardziej że byłem po 16 godzinnej zmianie w fabryce. Czułem sie jak połamany i odmóżdżony (po tej PeVauce) 2 setki PHP i latałem jeszcze całą kolejną noc, zajebiaszczy lot.

Bardzo mi podeszła alfa PHP, co do działania nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń, trochę jednak wkurwia mnie lepka konsystencja i waporyzacja nie przebiega tak sprawnie jak w wypadku A-PVP. Poza tym jest lepiej niż dobrze, moc jest praktycznie identyczna jak alfa PVP ale jest jakoś przyjemniej, odczuwałem pewną błogość i lekkość której na oryginalnej alfie nie uświadczyłem. Dodatkowo substancja potrafi zaskoczyć, raz po spaleniu jakiejś ilości złapała mnie faza jak po zielsku, było zupełnie tak jak bym się zbakał a nie nawdychał oparów z podsmażanego beta-ketona, aż nie mogłem w to uwierzyć.

Gość DanioMetodaNaGłoda

ile zwapować tej substancji bez tolerki ?

Gość DanioMetodaNaGłoda

i jak w działaniu ten sort od czarnego ? bo też jutro bede miał od niego sampla 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się