Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pryku80

synchro

Polecane posty

troche kultury cieciu , nie kazdy czyta od deski do deski forum , mogles to lagodniej napisac ... nie spamuje syfem , jestes kolejnym dowodem na to ze gowniarzom nie wolno dawac zadnej wladzy ... zalosny jestes i tyle ..

Mor - o to że Synchro napisał mu że dopki w wstepnych badaniach wychodzą jak narkotyki,widać u tego usera te władczą rękę która domaga się władzy lol :E

...po tym, gdy założyl kolejny (ze skrótem słów "ciąg dalszy") temat w publicystyce z podobnie odkrywczą treścią i tym samym filmikiem z dopalaczami kolka przejętymi przez policję. Jeśli jeden Twój temat, Pryku, został usunięty a zakładasz kolejny to jak sądzisz, czym to jest jeśli nie świadomym spamem?

Moja pełna odpowiedź brzmiała:

I co z tego? Skończ spamować syfem, nie od dziś wiadomo, że we wstępnych testach dopalacze wychodzą jako dragi. Kosz.

I jest dostępna w tym wątku: http://forum.dopalamy.com/topic/8801-kolek-cd

Pomiędzy taką formą upomnienia za spam a wyzywanieniem kogoś od cieci widzę sporą przepaść "w kulturze" (choć tu akurat należałoby rozważyć, czy administrator z racji swej funkcji cieciem jednak nie jest - w sumie jest, więc i nawet uszczypliwość koledze nie wyszła).

Opinię o sytuacji każdy może sobie wyrobić, więcej słów nie trzeba. Według mnie pryku80 robi z igły widły i tyle. Przenoszę do działu Forum i Portal.

Historia poprzedniego wątku autora: http://forum.dopalamy.com/topic/8798-kolek-sprzedaje-amfe-i-marysie/

Edit: Jeśli jednak poczułeś się jakoś szczególnie dotknięty wspomnianymi słowami - przepraszam, nie chciałem Cię urazić a jedynie zwrócić uwagę na niezgodne z regulaminem i rozsądkiem zachowanie.

Prawdę mówiąc to sam te śmieciowe tematy przenosiłem na "śmietnik" zaznaczając, że ich nie usuwałem...

Roszczeń nie mam, typowa czynność moderacyjna... 

Temat ten w zasadzie też na śmietnik już powinien lecieć, ale jak ktoś jeszcze ma jakieś żale, to zostawiam tą oto ścianę płaczu na jakieś 2-3dni...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA