Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Mister

Amphibia [Dopalacze.com]

65 głosów

1. 1. Jak oceniasz pille?

• 1, słabizna
      5
    • 2
      2
    • 3
      7
    • 4
      14
    • 5
      37

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

615 postów w tym temacie

Co sądzicie o tych pillsach? (kapsułkach)  

moim zdaniem,najlepsze na rynku względem cena=działanie.  

Skład: kapsułki żelowe, ketony, magnez.  

Opcje smakowe/ilościowe: Amphibia występuje w trzech różnych wersjach, różniących się mocą v1 (*), v2 (**) oraz v3 (***).  

Efekty: Po około 20- 60 minutach po skolekcjonowaniu jednej czuć znaczące efekty w postaci euforii i pobudzenia, które może stymulować klaser aż do 6 godzin (zależy od wagi) i kolekcjonowania innych substancji. Spożycie dwóch może działać nawet do 10 godzin. Uwaga, produkt ma działanie falowe, przez około 15-30 min można mieć wrażenie, że efekty minęły, aby potem kilkukrotnie wracać.  

Porady: Najlepiej gdy kolekcja odbędzie się na pusty żołądek, albo po jedzeniu minimalnie 2 - 3 godziny. Pić alkohol można, ale z rozwagą i w niewielkiej ilości, do 3-6 piw! Więcej nie należy bo można przepić fazę i będzie trzeba dokolekcjonować następną pille. Jako, że Amphibia powoduje bezsenność na zejściu, warto się zaopatrzyć w leki nasenne lub uspokajające gdy chcemy przerwać fazę, skuteczne są : Persen, Validol, Klonazepam  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak podobno jest, a to ze względu chyba, że są na ketonach. cena-działanie naprawdę OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa na ketonach! Jesli ccodzi o jakosc do ceny to sa obecnie najlepsze! szczegolnie ta z 3 gwiazdkami! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja brałem 2 pixy AMPHIBIA z 1 gwiazdką, bardziej naeuforyzowany w życiu jeszcze nie byłem :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, zauważyliście realną różnicę między v1, v2, a v3?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!

Ja do nosa nie lubię za bardzo bo szczypie, ale jak dam do żołądka to chyba dłużej trzyma? A jak bym miał V.3 piguły to ile po pierwszej zarzucać długo jak chcę mieć noc euforii na balecie? ;-)

Ps. Na hypku gadali, że mocą się nie różnią tylko im więcej gwiazdek to mniejszy zjazd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To możliwe, że v3 - mniejszy zjazd. Jednak tak naprawdę, naprawdę jeśli się nie różnią, to i tak brałbym v3 - niewiele więcej, i tak mniej od doves czy nie daj boże Jax (o Ministry nie mowie, bo nawet warto za ta cene, a imho miażdżą nawet Jax'y). Działanie jest właśnie takie euforyzująco-spidujące, a nie - jak Ministry, za co je cenię - rozpływająco-cieplutkie. Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że (brałem amphibie) ona działa jak mix coco i fety

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie wspomniałem o kodzie.

2. Tak samo.

3. Nie temat o tym.

4. Wytszói ironię! :)

Nic nie będzie działało tak jak kokaina, tak samo jak nic nie będzie działało jak amfetamina z prostego powodu - to nie te substancje. ;)

Jeszcze dodam, ostatecznie - nie przyjmij tego jak pojazdu na ciebie, raczej na teksty typu "JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

Akurat są takie pomysłowe dobromiry co dają sobie koko i fete po kablach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie,która amphibia ma najlepsze działanie ta z 1,2 czy 3 gwiazdkami?Jak ktoś jadł wszystkie to niech napisze która najlepsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej nikt nie jadł wszystkich rodzajów z tego co wiem tu na forum, ale z tego co wyczytałem to najlepiej szamać V.3 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie V3 najmnieszy zjad a trzyma najdłużej ... przynajmniej mnie

jakość / cena dla mnie najlepsza piguła na rynku z legalnych ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem V3 i V1 i powiem szczerze że dużej różnicy nie zauważyłem. Jedyna ewentualna odczuwalna różnica to zjazd. Po V3 był o wiele bardziej spokojniejszy i delikatniejszy. Ale niestety tylko raz próbowałem także mogło to zależeć od wielu czynników innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Euforia, euforia i jeszcze raz euforia. Najlepsze pilsy według mnie z całych dopalaczy, miałem wielką słabość do znanych przez wszystkich Diablo na bzp.

Jednak amphibia mnie pozytywnie zaskoczyła, faza bombardująca, euforyzująco - stymulująca.

Kolejnego dnia nie odczuwa się dolegliwości i pustki w głowie jak po bzp. Kolejnym aspektem jest to, że są dużo mniej szkodliwe dla organizmu a działanie, które zostało uzyskane powala efektem. Wkręca się na gadkę, jedynym minusem jest utrzymujący się szczękościsk.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

v2 to chyba najgorsza z możliwego wyboru,a w mocy między v1 i v3 wielkiej nie ma.widocznie poprawili inne sprawy,zjazd? słabszy rzeczywiście ale tyle samo trwał :D

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

no tak,ale pisał ze bania podobna.a nie że taka sama!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam z 3 gwiazdkami i ile minut tak przed impreza zażucić i 1 tabletka wystarczy no i czy mieszać można z browarem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym nie przesadzał z alkoholem, a kapsułka na pusty żołądek zaczyna działać po ok 45min- 1h. Chyba że ktoś lubi szybko, to mozna wysypać z kapsułki zawartość i w nos, to wtedy po 15min. około zadziała. Mam nadzieję, że opiszesz nam jak było kolego bo do tej pory to tylko pytasz i pytasz :cwany:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się wydaje że wcześniej zaczyna wchodzić już po jakichś 20 minutach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn wchodzić może tak, ale jakieś tam w miarę mocne efekty, kiedy już jesteś że to właśnie to pojawiają się chyba właśnie po około 45 min ;) Przynajmniej ja u siebie tak zaobserwowałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wchodziła Amfibia 1 h 30 min a jadłem na prawie pusty %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz