Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mister

Amphibia [Dopalacze.com]

66 głosów

1. 1. Jak oceniasz pille?

• 1, słabizna
      5
    • 2
      2
    • 3
      7
    • 4
      15
    • 5
      37

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

615 postów w tym temacie

Co sądzicie o tych pillsach? (kapsułkach)  

moim zdaniem,najlepsze na rynku względem cena=działanie.  

Skład: kapsułki żelowe, ketony, magnez.  

Opcje smakowe/ilościowe: Amphibia występuje w trzech różnych wersjach, różniących się mocą v1 (*), v2 (**) oraz v3 (***).  

Efekty: Po około 20- 60 minutach po skolekcjonowaniu jednej czuć znaczące efekty w postaci euforii i pobudzenia, które może stymulować klaser aż do 6 godzin (zależy od wagi) i kolekcjonowania innych substancji. Spożycie dwóch może działać nawet do 10 godzin. Uwaga, produkt ma działanie falowe, przez około 15-30 min można mieć wrażenie, że efekty minęły, aby potem kilkukrotnie wracać.  

Porady: Najlepiej gdy kolekcja odbędzie się na pusty żołądek, albo po jedzeniu minimalnie 2 - 3 godziny. Pić alkohol można, ale z rozwagą i w niewielkiej ilości, do 3-6 piw! Więcej nie należy bo można przepić fazę i będzie trzeba dokolekcjonować następną pille. Jako, że Amphibia powoduje bezsenność na zejściu, warto się zaopatrzyć w leki nasenne lub uspokajające gdy chcemy przerwać fazę, skuteczne są : Persen, Validol, Klonazepam  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak podobno jest, a to ze względu chyba, że są na ketonach. cena-działanie naprawdę OK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa na ketonach! Jesli ccodzi o jakosc do ceny to sa obecnie najlepsze! szczegolnie ta z 3 gwiazdkami! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja brałem 2 pixy AMPHIBIA z 1 gwiazdką, bardziej naeuforyzowany w życiu jeszcze nie byłem :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, zauważyliście realną różnicę między v1, v2, a v3?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To sprobuj zarzucic te z 2-ma lub z 3 gwiazdkami to dopiero bedziesz mial jazde! Z 3 wystarczy jedna kapsulka i zaj.... :mrgreen: Plusem jest to ze sa to kapsulki, wiec mozesz je otworzyc i wciagnac proszek, wiec faza wejdzie jeszcze szybciej!

Ja do nosa nie lubię za bardzo bo szczypie, ale jak dam do żołądka to chyba dłużej trzyma? A jak bym miał V.3 piguły to ile po pierwszej zarzucać długo jak chcę mieć noc euforii na balecie? ;-)

Ps. Na hypku gadali, że mocą się nie różnią tylko im więcej gwiazdek to mniejszy zjazd...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To możliwe, że v3 - mniejszy zjazd. Jednak tak naprawdę, naprawdę jeśli się nie różnią, to i tak brałbym v3 - niewiele więcej, i tak mniej od doves czy nie daj boże Jax (o Ministry nie mowie, bo nawet warto za ta cene, a imho miażdżą nawet Jax'y). Działanie jest właśnie takie euforyzująco-spidujące, a nie - jak Ministry, za co je cenię - rozpływająco-cieplutkie. Polecam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że (brałem amphibie) ona działa jak mix coco i fety

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie wspomniałem o kodzie.

2. Tak samo.

3. Nie temat o tym.

4. Wytszói ironię! :)

Nic nie będzie działało tak jak kokaina, tak samo jak nic nie będzie działało jak amfetamina z prostego powodu - to nie te substancje. ;)

Jeszcze dodam, ostatecznie - nie przyjmij tego jak pojazdu na ciebie, raczej na teksty typu "JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"JAPIERDOLĘ ALE FAZA JAK KOKAINA DORZYLNIE". :D

Akurat są takie pomysłowe dobromiry co dają sobie koko i fete po kablach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie,która amphibia ma najlepsze działanie ta z 1,2 czy 3 gwiazdkami?Jak ktoś jadł wszystkie to niech napisze która najlepsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej nikt nie jadł wszystkich rodzajów z tego co wiem tu na forum, ale z tego co wyczytałem to najlepiej szamać V.3 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokladnie V3 najmnieszy zjad a trzyma najdłużej ... przynajmniej mnie

jakość / cena dla mnie najlepsza piguła na rynku z legalnych ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem V3 i V1 i powiem szczerze że dużej różnicy nie zauważyłem. Jedyna ewentualna odczuwalna różnica to zjazd. Po V3 był o wiele bardziej spokojniejszy i delikatniejszy. Ale niestety tylko raz próbowałem także mogło to zależeć od wielu czynników innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Euforia, euforia i jeszcze raz euforia. Najlepsze pilsy według mnie z całych dopalaczy, miałem wielką słabość do znanych przez wszystkich Diablo na bzp.

Jednak amphibia mnie pozytywnie zaskoczyła, faza bombardująca, euforyzująco - stymulująca.

Kolejnego dnia nie odczuwa się dolegliwości i pustki w głowie jak po bzp. Kolejnym aspektem jest to, że są dużo mniej szkodliwe dla organizmu a działanie, które zostało uzyskane powala efektem. Wkręca się na gadkę, jedynym minusem jest utrzymujący się szczękościsk.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

v2 to chyba najgorsza z możliwego wyboru,a w mocy między v1 i v3 wielkiej nie ma.widocznie poprawili inne sprawy,zjazd? słabszy rzeczywiście ale tyle samo trwał :D

Oczywiście, czemu nie? Rozpuszczalne w wodzie, jest rush, jest faza, jest impreza. Tylko porównywanie Amphibii do tego to głupia sprawa, bo tam NIE MA amfetaminy ANI kokainy, dlatego nie mogą działać "jak mix koko i fety". ;)

no tak,ale pisał ze bania podobna.a nie że taka sama!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam z 3 gwiazdkami i ile minut tak przed impreza zażucić i 1 tabletka wystarczy no i czy mieszać można z browarem ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym nie przesadzał z alkoholem, a kapsułka na pusty żołądek zaczyna działać po ok 45min- 1h. Chyba że ktoś lubi szybko, to mozna wysypać z kapsułki zawartość i w nos, to wtedy po 15min. około zadziała. Mam nadzieję, że opiszesz nam jak było kolego bo do tej pory to tylko pytasz i pytasz :cwany:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mi się wydaje że wcześniej zaczyna wchodzić już po jakichś 20 minutach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tzn wchodzić może tak, ale jakieś tam w miarę mocne efekty, kiedy już jesteś że to właśnie to pojawiają się chyba właśnie po około 45 min ;) Przynajmniej ja u siebie tak zaobserwowałem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi wchodziła Amfibia 1 h 30 min a jadłem na prawie pusty %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach