Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
EmaJuŻbEzBana

Uważacie to za coś normalnego?

Polecane posty

To, że poziom portalu spada to jedno (młody wiek użytkowników) i wszyscy to widzą, ale że modzi nie reagują jak ci z odpowiednim stażem (to, że są głupi w większości to można wyczytać, do tego niby plus 30ści) walą danymi osobowymi nas, to po prostu niedopuszczalne

Widać, iż niektórym już ogólnie beret poryło 

Ko-Ko

Ktory to p**** p****? LOL

Dodaj komentarz

Edytowano przez Niewinny
ocenzurowane na wszelki wypadek

ale że co ? chyba jest taki user na forum o nicku "P**** P****"

Nie, nie ma, Ko-Ko się bawi w podawanie danych które gdzieś tam znalazł

To nie tylko niepoważne, to wręcz nieodpowiedzialne zachowanie ale w koncu to forum, powoli zaczyna być mało poważnym miejscem

Edytowano przez Niewinny
ocenzurowane na wszelki wypadek

Niekoniecznie tak musiało być w tym przypadku, ale jeśli ktoś daje się namówić (co niektórych to i namawiać nie trzeba) na "darmowe próbki" i podaje swoje dane komuś, kto przekonuje, że prowadzi sklep, to co w tym dziwnego, że potem jeden z drugim szastają tu personaliami innych userów? Nic nie zrobimy, bo nie można tego udowodnić. Również nie kojarzę, by Regulamin precyzował coś na ten temat. Nawet jeśli Ko-Ko podał czyjeś prawdziwe personalia, to niepoważnym nie jest on, tylko ten, kto mu te dane podał.

Powrót do zdrowia? nie ćpam od 7 miesięcy, pracuje, nie mam czasu na głupoty, jednak zerkam z sentymentu, nigdy nie miałem RC w sobie, oczywiście że dno, ojciec dziecka który żalił się, iż rzuca wszystko dla niego, ćpający tablicę mendelejewa i śpiewający na anonimowym forum o ćpunach, ich danymi świetna sprawa, może ty podpiszesz się z imienia i nazwiska?

Paradokesm jest to, iz ktoś taki jak ty, smie mnie obrażać (nazywać chorym) no mój drogi, ja zycie mam poukładane, nie muszę tak jak ty, szukać ucieczki od rzeczywistości panie o wielki redaktorze

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA