Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Devis

Problem z CHAT-em

Polecane posty

Witam,
od kilku tygodni mam problem czatem, myślałem, że to ogólny problem i sam się naprawi, ale niestety czas mija a czatu nadal nie mam :(
Gdy wchodzę w zakładkę CHAT pojawia się "Upps! Coś poszło nie tak!" i pod tym "Nie posiadasz uprawnień pozwalających na korzystanie z czatu.". Na dole stronie również nie mam wyświetlonego czatu jak dawniej. Co zrobić?

Właśnie sprawdziłem na innej przeglądarce i też nie ma. A wie ktoś gdzie mogę to zgłosić do spraw technicznych, by ktoś to sprawdził? Lub właśnie czy mam bana, a jak tak to za co i czy nie jest to jakaś pomyłka.

Bo raczej na czacie bardziej jestem obserwatorem i zadałem może 2-3 pytania. A forum odwiedzam na prawdę od czasu do czasu, więc myślę, że nic głupiego nie zrobiłem nigdy, by za coś bana dostać. Ale nawet jak jestem tutaj od czasu do czasu nieraz brakuje tego czata, by zadać jakieś proste pytanko etc, a nie zakładać nowy temat. Ale myślę, że to jakiś problem mojego konta bardziej.

Dodaje ss jak to wygląda. Na głównej na dole jak zjadę również nie mam. Bana na czata tak jak mówię myślę i jestem praktycznie pewny, że nie dostałem.

post-17034-0-31455600-1417111363_thumb.j

Gość

Masz bana na chat. Napisz odwołanie w odpowiednim dziale, jeżeli autor bana się nie zgłosi, to dostaniesz unbana.

Ja mam zarąbisty problem z czatem.Otórz jak wchodze pojawia sie komunikat"oops problem spróbuj pózniej". Straszne, bo okna czata wogóle nie ma.Nie pomaga nawet odświeżenie strony oraz czata. Prosze o porade i pomoc.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA