Skocz do zawartości
A.K.

Produkcja mieszanki ziołowej

Polecane posty

Gość akowo

a nie lepiej dac 10g tytoniu?

Gość zawiodlemsie

Zmywacz do paznokci, super :ok:

@up  

Kup sobie składniki , do tego troszke spirytu i zrob sobie sam wedle uznania :) Tworzenie maczanki jest tak proste, ze bez obawy poradzisz sobie. Jakby co to priv to pomogę                                                                                                             

O 10.02.2016o00:17, WarszawskaTryptamina napisał:

a co powiecie zeby jako podklad uzyc Czystka? wiecie moze gdzie w warszawie moge kupic prawoślaz lub jakis sklep zielarski

Stary, jako podkład możesz użyć co tylko chcesz :) to i tak nie ma żadnego znaczenia dla mocy, tylko i wylącznie wplywa na smak. Jesli zamawialbys cos z neta to polecam stara poczciwa damiane lub marshmallow jeśli lubisz "puszysty" towar

PS. niech ktos połączy posty

Edytowano przez zawiodlemsie
Posty scalone

@Hoistone istnieje trzeba kombinować, ja bym zastosował Nm-2201 dodatkowo jakiś kanna z intensywnym wejściem np. 5F-AMB

i sprawa załatwiona. AMB da srogie intensywne wejście a NM będzie wydłużać i powoli schodzić w marihuanowe zamulenie.

@Megi MDMB od legalnych i dobierasz sobie już odpowiednie proporcje, zależy jaką masz tolerkę. 1:30 bez tolerki i naprawdę trzeba uważać. Tylko sobie krzywdy nie zrób ;)

@Azymutka Zależy jakiego rozpuszczalnika użyjesz i ile go dasz. Mi na acetonie schnie powiedzmy 4-5h, ale i tak zostawiam na całą noc, żeby się wywietrzyło porządnie. Moim zdaniem lepiej poczekać i mieć pewność. Co cię zbawi jeden dzień jak możesz sobie zniszczyć zdrowie.

Co do rozpuszczania kannabinoidu to ja zawsze podgrzewam aceton praktycznie do wrzenia. Teraz mam świetny sort MDMB od Legalnych z którym nie ma problemu jeśli chodzi o rozpuszczanie. To co naprawdę pomaga w rozpuszczeniu sortu to wcześniejsze dokładne pokruszenie kannabinoidu. Miałem sort który się ciężko rozpuszczał. Na samym początku rzucałem tak jak miałem i zostawały grudy bo materiał był twardy, więc postanowiłem przed wrzucaniem do acetonu pokruszyć to na miał i już wszyściutko się ładnie rozpuszczało. Tylko jak kruszycie w worku to róbcie to w jeszcze jednym worku bo będziecie mieli połowę na stole ;)

Drodzy chemicy,

posiadam 0,5g AB CHMINACA oraz 0,5g FUB-AMB

chcę je zmieszać, rozpuścić na... no właśnie -  może być spirytus?

Ile spirytu na 1g kanna

ile podkładu tą objetością potraktować ?

doświadczenie z marysieńką - oj tak 

Jak długo rozpuszczone canna może leżeć w spirycie ?

Spirytus tak owszem polecam :) lezec ma w tym az sie wchlonie. A ile go wlac zalezy od ilosci podkladu. Ma byc tak zeby susz w tym nie plywal. Swojego czasu lubilem lajtowe maczanki, wiec ja bym dal okolo 20g podkladu i 100ml spirytu

Siema 

Mam mdmb i mmb chminaca jakoś tak od Vipa 0.6 i 0.5g czy mogę to zmieszać jak tak to ile spirytusu dać na jaką ilość podkładu jeżeli się nie da ich mieszać to osobno na ile ml i g podkładu zrobić? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA