Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kyrexior

4-CMC & Fake Amph fakeweed.eu sen

Polecane posty

Witam pisze na świeżo iz jestem jeszcze we śnie który powoli sie kończy ale coś tam jeszcze zostało na śnienie.

Aby wyręczyć admina powiem tak :

Dawki w moim śnie mogą byc dla Ciebie za duże niż na mnie i na kolege troche to inaczej podziałało bo braliśmy troszke inne dawki DLA CIEBIE MOŻE BYĆ TO ZA MOCNE !!!

Zamówienie :

1 g fake amph + 4 CMC  gratis (sample wiec raczej 0,2 - 0.3) = Dobrze dobrze trip po lesie.

Przebieg snu:

W nocy koło 4 zszedłem z czatu i poszedłem spać bujałem się bujałem bo chciałem coś pospać w końcu a na 2 dzień miało mi sie snić pewien z forumowiczów mnie rył ze przesyłka nie przyjdzie bo zamówiłem listem wczoraj wysłane dzisiaj doręczony ( wiec dobrze). Zasnąłem około godziny 6 wstałem o 11:30 szybki zryw do skrzynki jest ciach przesyłka od fakeweed myślałem że dostane gratis w postaci 3mmc z powodu tego iż mieli mi dać ostatnim razem ale zapomnieli cos tam i im napisałem że ma być. Dostałem więc "sample" 4 CMC w kryształkach w miarę fajnie to wyglądało przeźroczyste kryształki a fake amph w proszku białym śnieżnym w dodatku strasznie suche. Telefon do ziomka i śnie że posypałem sobie 1/2 tego i rozgniotłem ziomek prosił żebym mu dał spróbować bo on rc nigdy nie walił tam parę razy sniło mi się że maczany palił i to wszystko . Po rozgnieceniu kryształów i usypaniu  1 wężyka strasznie wydawało mi się to duże wiec na 2 razy i moje zaraz przyjdzie kolega to weźmie. (JA NIC NIE JADŁEM OD DNIA WCZORAJSZEGO).

I pach zawinąłem sobie stare 1000 zł w banknocie małą taką znaczy z 4 cm - 5 szeroką za 2-3 mm i siedzę czuje się trochę inaczej ale nic specjalnego przyszedł sąsiad po fajkę wpuściłem go i wszystko okej siedzimy gadamy i sie patrze na ta 2 wysypana, przyszedł kolega . Mówi że weźmie jak ja tez wezmę no to git posypałem jeszcze toszkę i zostalo mi 1/2 w samarce co do mnie przyszło w gratisie snif snif i siedze siedze gramy w fife 15 min mowie że wychodzimy bo nie chce mi sie siedzieć w domu. Śąsiad poszedł do domu my w tipa. Pakung na majtki i w trase. Do sklepu na góre nad miastem z której jest widok na nasza miejscowośc i inne poboczne no to troche jest z 2-3 km pod góre + jakis kilometr po miescie weszlismy tam i kurwa wieje ale git rozsypałem 2 węże z fake amph jakies 150-200 mg i pach po snifie i idziemy na okoliczne jezioro kolejne 1.5 w inną strone i pod stroma góre 2 km do lasu w lesie znaleźlismy miejsce za krzakami ktore było super widok z tyłu lasu na polany żadnej duszy do okoła i odrazu lepiej sie widziało zrywałem każdy kwiatek co 5 m gałązki listki. Tam kolejny sniff  wymieszane reszte 4 CMC i fake amph nie chciało nam sie isc bo tam było cudownie wszystko takie fajne z kolega rozmawialismy na powazne tematu gdzie na trzeźwo pewnie byśmy nie gadali troche empatia straszna wzrokowo wszystko wyraźnie gadka szmatka na powazne tematy też stasznie.  Posiedziliśmy z 30 min i pach przez łąki ja sobie obczajałem gdzie moge coś sobie posadzić wiecie " pomidory " bo mam kilka nasion z kraju w którym był moj znajomy w pracy.. No strasznie ja krótkie spodnie wyskoczyły mi bomble po pokrzywach ale nie czułem bólu z kolega sobie przerywaliśmy gadaliśmy ze bardzo fajnie jest i że bd zamawiać więcej i snić więcej ale bez przesady by nie wpaśc w letarg. Zaszliśmy na mojego spota z pomidorem sporej wielkości dobrze ze poszedlem bo nie bylem tydzien a susze i deszcze nie wiedziałem co sie dzieje. Tam posiedzieliśmy sporo naprawdę sporo az za dużo ale niczym sie nie przjemowalismy wszystko bylo super. Tam kolejny snif ew 2.. Wyszlo po jakiś 8 szczurow bo nie chcielismy dużo bo jakimiś kozakami ze snieniem o rc nie jestesmy jakoś zaznajomieni.

Trip od 14 do 19:20 kolega pod koniec jak wracaliśmy dziwnie sie czuł ja teraz zresztą tez ale nic nei jadłem od 1.5 h kumpel ma lekkie dreszcze we snie ja tak dziwnie troche jak na zjeździe ale ostatni sen o "sniff_sniff" był z godzine temu to nie wiem może z przemęczenia bo nigdy tak nie chodzilem po gorach i wyszlo tak z samo z siebie. zostało mi jeszcz ejakies 150 mg  fake amph zrobie to wieczorem.

Ocena :

W skali 1-10 myslę 7.

Zalety:

- Empatia

- Speed szybki spacer z przerwami na sniffy i oglądanie ładnych widoków a jak przerwy to staliśmy.

- hmm nie wiem co jeszcze ogólnie fajnie.

- oczy normalne.

- Super wyostrzony wzrok.

- Oszczędne i długo trzyma sen no 5 h + tripa non stop chodzenie.

- Śniło mi się że to wymieszałem i było bardzo spoko.

- Brak zmęczenia + brak odczuwania bólu.

- Chęć zwiedzania lasu ( przynajmniej u mnie ).

Wady:

- kolega się dziwnie czuł i ma dreszcze ja siedze w reczniczku i mi gorąco i troche dziwnie uczucie ale mało przeszkadzające ale lepiej jakby tego nie bylo

- Chyba pocenie ale zapach normalnego potu i sporo potu ale to 5 h bycia w ciąglym ruchu w słońcu w południe wiecie jak jest

- ciągłe plucie i ja musiałem uzywac gumy kolega wręcz przeciwnie.

- Mozliwośc białego nosa ( tak jak mówił jakiś inny przedmówca na forum bodajże Potwór- Spaghetti czy jakoś tak. Trzeba uważać

- Chyba zabardzo się rozpisałem i za duzo powiedziałem ale to tylko sen to za śnienie nie karają

- Jak to mówi koleżanka po MJ "SUCHO_USTNOŚĆ".

Na pewno jeszcze zamówię.

PS. Pewnie jutro jak to przeczytam bedę mówił jak przy ostatniej recenzji " CO JA KURDE NAPISAŁEM ?!?! ".

PAMIĘTAJCIE JESZCZE RAZ TO NAPISZE : DAWKI DLA WAS MOGA BYĆ ZA DUŻE UWAŻAJCIE W SWOICH SNACH TO NIE JEST ZABAWKA.

Starałem się błędów nie popełniać ort. jak i interpunkcja ( wiem ona jest tutaj słaba ale wybaczcie)  i wgl miałem tyle się nie rozpisywać, czasami nie uzywalem Polskich znaków ale to wiecie sen sen i jeszcze raz sen.

Pozdrawiam Kyrexior z "Czech".

PS2. czuję że zjazd mam jakoś nie jest zły ale przyjemny tez nie a nie wiem jak będzie za godzinkę czy coś ale raczej źle nie bd wystarczy posiedzieć w spokoju z muzyczką napić się czegoś ew. zjeść coś i to zrobić muszę na chama bo od wczoraj popołudnia nic nie jadłem.

PS3. Po powrocie z lasu/gór patrzcie czy nie macie kleszczy ja zrzuciłem z siebie (chodziły po rękach i nogach) trzy mendy.

PAMIĘTAJCIE DZIECI KLESZCZE PRZENOSZĄ CHOROBY A NIKT NIE CHCE BYĆ CHORY !

hahaha kurwa ale kolega ma pizdę ;)

Ale OK kleszcze i mendy nie wędrują po ciele, one od razu się wpijają w naskórek więc powyższy trip pokazuje wam jedno, gram marnej podrób AMFY, wzbudza u bohatera (niby z Czech gdzie można dostać czystą plus trawę) paranoję, ale na tym forum każdy co pisze na pierwszej czy mocniejszej pizdzie tripa obiektywnie ocenia towar

Ja powiem tak (nie po sobie bo nie brałem

ale ta pseudo amfa to nawet koło władka nie leżała (kupowałem u fejków wiele ich squna więc nie marudzę ;)

No i widać, ktoś dojebał jakieś RC (i pojawiła się schiza, fobia itd, że swędzi, że robale, że mendy kurwa te ostatnie biorą się z braku higieny czy nieczystości w pokoju a nie spaceru, proszę o artykuł gdzie wsza zaatakowała na spacerze, pierdolnąłem śmiechem )

Do tego w górach nie macie kleszczy (niskie temperatury, raczej wilgotne i liściaste tereny gdzuie jest ściółka)

Edytowano przez Synchro
Pobawiłem się w pogrubienia, dobrze oddają stan Ema.

Chłopie o czym ty gadasz miałem pizde bo miałem, ale stary o co ci chodzi brak higieny stary w lasach które okalają moją mieścinę jest zarojenie kleszczy a spedzilem w lesie prawie 5h. 

Do tego ( wiem że to bd wyglądalo na to iż się tłumaczę ) wzieliśmy z kumplem stary litr tymbarka bo sobie jebneliśmy tripa dłuższego gorac + trasa = odwodnienie . A o tych kleszczach to tak o napisałem 4fun nie wiem czy to komuś przeszkadza poza toba. Dobrze powinieneś wiedzieć chyba że jesteś nie douczony że roznoszą choroby np Boreliozę jak i kleszczowe zapalenia mózgu. 

Pozdrawiam mimo hejtu Kyrexior.

Gość Przemal

Tradycyjne rozbieżności ;) czyli ktoś zawsze wkręca zamierzam zamówić fake spid fake AMPH aczkolwiek pewnie będzie to to samo i jeszcze fake coco teraz pytanko nie do tych cwaniaczków co nie próbowali tylko tych co mieli z tym styczność mianowicie chodzi czy większe dawki wystrzeliwuja czy tylko daja hujową chęć do rozmowy;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA