Skocz do zawartości
obserwator

4-CMC; Klefedron

Polecane posty

Jak myślicie klef da radę poleżeć że 2-3 lata i działać? Ma ktoś doświadczenia z odczynnikami które leżały + 2 lata? 

Ostatnio znalazłem też trochę 4-homipta conajmniej 2 letniego, wygląda jak wyglądał tylko może jest bardziej beżowy. Trochę się zawiodłem bo jak zobaczyłem 4 z przodu myślałem że to homet :( ale lepszy rydz niż nic :niewinny:

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jak to jest w końcu z tą czwórką? Czy w dawce np 5g dobrego sorttu rozłożoną w czasie może wyrządzić trwae szkody dla zdrowego człowieka? Jak w porównaniu toksyczności z Hexem?

Szczerze mówiąc kolega wziął trochę na test przed delegalem i dopiero potem się wczytał o ludziach tracących wzrok, nerki, o plamach na skórze, wielotygodniowych wymiotach, dziurach w żołądku itd.

I w sumie się zastanawiam czy nie wypierdolić w kibel jak przyjdzie. Nie wiem czy więcej paniki czy skąpstwa u mnie.. 4 jest aż takim gównem i jednorazowo potrafi tak mocno zaszkodzić, czy po prostu na tak zniszczonych ludzi trafia?

chłopaki pomóżcie, zakupilem 50g odczynnika 4cmc i zostawilem go na noc w samochodzie, rano z ładnych, twardych jak kamien przezroczystych kryształków zrobiła się przezroczytobrązowa papka z kroplami cieczy na ściankach folijek. Da się jakoś przywrócić to do poprzedniego stanu? Dodam że 4ka od 13nastki

Jak smierdzi moczem to od razu to wypierdol

Ps jaka miałeś temperature tak około w aucie i czy sort był brązowy? 

Edytowano przez luifhui

smierdzi tak jak smierdziała jakimś rozpuszczalnikiem 

to już 3 raz kiedy czwórka mi się taka robi a troche szkoda wyjebac cos warte 8 stówek...

sort był przezrozyczysty temperatura w aucie raczej niska bo deszcz pada

worki były szczelnie zamknięte 

pomoże ktos? czy można otwarte worki położyć na goracym  kaloryferze czy to jakoś zaszkodzi?

a jednak możliwe, to 3 raz kiedy poporcjowałem sobie na mniejsze porcje wieksza ilość, wsadziłem do szczelnie zamkniętego słoika i wyjąłem taką gównopapkę

jakby ta woda gdzieś siedziała w odczynniku i po poporcjowaniu go wychodziła

Edytowano przez 99999999999

Gość BASILUR

akurat to standard w kombinowanych-oczyszczanych sortach

po wysuszeniu wyglada ok, ale jak go odlozysz gdzies na bok to robi sie dziwnie wilgotny lub nawet zamienia sie w taka papke

mozesz go suszyc na parapecie na sloncu ale nie za dlugo - to przeciez tez wietrzeje

gdzies tu ludzie pisali o suszeniu w piekarniku ale nie za duza temperatura

ps jak ten klef wali rozpuszczalnikiem to nie byl to dobry zakup :D

wali strasznie ale jak dla mnie(siedze w euforykach rc +/-6-7lat) jest to całkiem przyjemny zapach, sort zwilgotniał, a potem znów zamienił się w stan stały jednak zmienił swą konsystencje i kolor, jednak mam wrażenie, że nie wpłynęło to negatywnie na jego właściwości. Mimo to narazie z trzynastka dam sobie spokoj jesli chodzi o 4ke.

Tak już nie biorę jakiś czas i mam pytanko bo teraz mnie to ciekawi jak łeb trochę zaczął myśleć, a nie mogę się doczytać. Czy są tu wariaty co się nie pierdolą i nakurwiały/nakurwiają 2-3 gieta na raz w piciu i poprawiają jeszcze gramowym węgorzem(aż rozkurwia niesamowicie łepetynę  do odciny i porzygu) czy tylko Ja +2 moich ziomków mieliśmy tak szalone pomysły i niesamowicie wyrobioną tolerancje ze po samym wężu z gieta jedyne co się czuło to chujowy spływ i może lekkie ciepełko.(dodam ze nakurwialismy albo sztynks od predzia 4cmc big crystal/moon rocks albo 4cmc r83 do demonika)

1 godzinę temu, Safepass napisał:

Mój znajomy preferował taki sposób rozrywki i niestety rozstał się z tym światem po sniffie 0.5g i bombce 2g na raz... Więc szczerze odradzam... Zresztą jaki jest sens takie zabawy... Tolerancja kosmiczna

No na szczęście skończyłem takie zabawy, gdzies w drugim miesiącu przerwy zrobiłem sobie badania i wszystko wyszło git. Chociaż miałem problemy żołądkowe że po każdym posiłku od razu latałem na kibel ale i to minęło. Teraz tylko ta dziura w głowie że ostatnie 3 lata pamiętam jak przez mgłę...

1 godzinę temu, Safepass napisał:

Mój znajomy preferował taki sposób rozrywki i niestety rozstał się z tym światem po sniffie 0.5g i bombce 2g na raz... Więc szczerze odradzam... Zresztą jaki jest sens takie zabawy... Tolerancja kosmiczna

amator

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się