Skocz do zawartości
obserwator

4-CMC; Klefedron

Polecane posty

Mocny euforyk, mniej wyraźna acz odczuwalna stymulacja. Ma szansę być conajmniej na poziomie 4-BMC czy 3-MMC, a w działaniu mieści się pomiędzy nimi lub jest lepszy. Tyle z teorii.

Może być cholernie neurotoksyczny i w ogóle "fu" dla mózgu. Ma szansę stać się hitem. Następne posty zawierające te teoretyczne informacje będą nagradzane warnem za spam - czekamy na opisy :)

Opieram się na bl i df.

Dawki donosowe zaczynają się od 20mg, przy czym 50mg jeden z testerów opisał tak:

Anyway I insufflated 50mg today and am completely surprised by the effects. They are comparable to maybe 75-90mg of MDMA. Very rushy, eye wiggling, teeth grinding and strong empathogenic feelings.

Działanie przez większość jest porównywalne do 4-BMC, 3-MMC, MDMA, przy zastrzeżeniu słabej stymulacji. 

Zwraca moją uwagę jednak sporo informacji o bólach głowy i kiepskim samopoczuciu po niskich dawkach, ciekawe z czego to wynika.

4CMC jest bardziej speedujące niż 3MMC po 4CMC jest bardziej jak po Mefedronie 4MMC nosi Cie i taki rozk**rw malutki.   Po 3MMC siedzisz sobie i wszystko sie dzieje tak w tobie ale nie masz takiej mocy ! Dx Polecam 4CMC to będzie HIT !!! Dx

Jestem po testach 4cmc. Substancja świetna. Na to prawie w ogóle nie rośnie tolerancja :E każda aplikacja bardzo dobrze działała nawet po 24h. Zjazd znikomy samopoczucie .... Cudo :). Mocna dawka euforii z delikatnym pobudzeniem.

No moja substancja nr1...

Kur** po prostu nie mogę się doczekać żeby znowu zamówić

Szczerze mówiąc dosyć podobnie do mefa ale bardziej lajtowe :)

female optymalna ilość do badań na pierwszy raz 100mg powinno być ok, chyba że bardziej doświadczony chemik z ciebie to 150mg powinno stykać

Głównie od doświadczenia chemika zależy :)

Potworze Spaghetti - czy byłbyś tak miły i opisał zarówno sniff (wejście, czy bolesne itd.) oraz zjazd (napisałeś, że jest znośny, ale jakbyś mógł opisz coś więcej, bo póki co jeszcze taki keton się nie narodził, którego zejście nie wpływałoby na mnie tragicznie).

Jak z dawkowanie u Ciebie? Ile na 1 raz i jaką drogą podania będzie najlepiej? Jakie efekty oprócz stanu. który określiłeś "energiczny"? Czy i jak przejawia się stan kiedy substancja przestaje działać? 

Gość zolwik na spidzie

Moje pierwsze testy z 4cmc sklonily mnie do podzielenia się z Wami moimi pierwszymi spostrzeżeniami na temat tego związku.Dostalem go w paru cholenie twardych kryształach(można rzec w przezroczystych kamieniach).Wyobrascie sobie ze kruszyłem je z braku laku pełna puszka z piwem i był to mój błąd.Towar ja uszkodził na tyle ze miałem fontannę piwa gdy aluminium uzyte w puszcze puscilo.Moim zdaniem klefedron nie jest w sumie podobny do 3-MMC, działa dłużej i mniej intensywnie,nie miałem uczucia rozpływania się obrazu jak i charakterystycznego nieogaru typowego dla trojki ale jest bardziej spidujacy.Mniej widać ze osoba jest pod wpływem i mniej rozwala zrenice a to ważne w przypadku wyjścia do ludzi.I co ważne nie zmieniał mi się az tak głos po klefedronie jak po innych ketonach,co jest zresztą bardzo przypalowe.Zaznacze ze na pierwszy rzut poszlo 150 mg nosem i tyle samo zostało zjedzone.Po dwóch godzinach sniff 250mg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA