Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Guest Synchro

Wspomnienie z MDMA

Recommended Posts

Guest Synchro

Kryształy?

Duże. Żółte, o zapachu który kojarzył mi się z jakimś drzewem czy balsamem.

Pamiętam je do dziś. Kruszyły się niczym cukier.

MDMA.

Kurwa, to naprawdę MDMA. Ćpałem wtedy od wielu lat.

- Co ja tak naprawdę wiem o MDMA? - to była słuszna myśl. Że wypierdala, że ekstaza, empatia, że pluszowo. Gdzieś w zakamarkach pamięci informacje o małej szkodliwości. I, że trzeba pamietać o spożywaniu płynów, i by nie przesadzić.

Wokół mnie ośmioro przyjaciół. Pamiętam, że widok ośmiu osób, siedzących w kręgu przed drzwiami niezmiernie mnie rozbawił. Jeszcze nie wzięliśmy, a już czuć było wzajemną empatię i zrozumienie. Świeciło słońce, było ciepło.

- Dawkowanie?! Jak dawkować MDMA?! Czy ktoś w ogóle zna dawkę? - okazuje się, że nie.

- MDMA może być maksymalnie 64% czystości, czyli wciągając 100 miligram prochu w najlepszym wypadku zażyjesz 64 mg MDMA, reszta to HCl. Te kryształy mają go pewnie i mniej! - przekrzykuję znajomych.

Postanawiamy zażyć od 100 do 180 mg, kolejne porcje są odważane na wadze, żółte "cukrowe" kryształki są zawijane w chusteczki lub wciągane przez kartkę. Nie banknot, tu nie chodziło o pieniądze,

Ja wciągałem, około 130mg. Spodziewane uczucie i zapach w nosie. Nie rozpuszczają się nagle, czuć je chwilę w zatokach.

Mijały minuty, kolejne osoby zaczynały odczuwać efekty. Zdecydowana większość z nas leżała w przyjemnej, zamulonej euforii... Zamulonej? Po MDMA? Tak, zamuliło nas. Podobno przez to, że byliśmy wszyscy od miesięcy wjebani w 3-MMC.

Muzyka brzmiała głębiej, a jednocześnie dźwięki stały się wygłuszone. Poczucie trzeźwości myślenia powoli zmieniało się w psychodeliczne uczucie.

Mijała pierwsza godzina, gdy czując narastającą stagnację i potrzebę jej przełamania zaproponowałem: jedziemy nad jezioro.

I tak o to, już w chwilę później wyruszyliśmy. Już w drodze na autobus, wszystkim dopisywał dobry humor a wszyscy z wszystkimi, nie przekrzykując się, prowadzili głębokie rozmowy.

Nastrój grupy poprawiał się z każdą chwilą. Zbliżała się 16:30, gdy osobniki memłające szczękami i kończynami w powietrzu wkroczyły pewnym krokiem na plażę.

Osobiście nie byłem aż tak wypierdolony. Nie potrzebowałem machać rękoma, choć szczęka chodziła. Odczuwałem wtedy szczęście. Nie euforię, nie empatię. Nie gadałem jak nakręcony. Nie.

MDMA sprawiło, że czułem szczęście podobne do tego po psychodelikach - przejmującą radość i zadowolenie z faktu, że o to wszyscy tu jesteśmy. Że letnie, przyjemnie chłodne powietrza muska nasze ciała.

Podzieliłem się tą myślą ze znajomym który odczuwał podobne efekty.

- spodziewałem się zupełnie czegoś innego, może to nie jest MDMA? - było.

Pamiętam jak dziś, że to czyste działanie było magiczne. Zachwycał mnie fakt, że osoby na codzień sobie wrogie siedzą przytulone i opracowują technologię współpracy.

Jednak cechą MDMA którą najbardziej wtedy pokochałem jest wywołana nim zdolność do poddania samego siebie dogłębnej psychoanalizie. Pierwszy raz w życiu rozumiałem wszystkie swoje reakcje i zachowania. Zacząłem rozmyślać o wszystkim, siedząc mokrym po kąpieli nad brzegiem jeziora.

Gdzie jest dziewczyna z którą byłem jeszcze pół roku temu? Gdzie przyjaciele byli przez ten czas, czemu dopiero dziś ich twarze są przyjazne? Jak prowadzę swoje życie? Gdzie idę?

Wiele myśli wtedy powstało, na większość z nich znalazłem odpowiedzi. W przeciagu miesiąca od owego doświadczenia rzuciłem wszystko, by wrócić do ćpania po blisko trzech miesiącach.

Wyniki z CLK potwierdziły, że badaną substancją było MDMA. Spodziewałem się zupełnie innych efektów, jednak ze względu na ciąg na 3-MMC nie poznałem tego "wyjebania", poznałem "magię". W innych tripach dociągnięcie pentedronu dodawało smaczku MDMA i sprawiało, że mówiąc wprost: latałem dziko wyjebany.

Tego pierwszego tripu nie zapomnę nigdy choć w sumie, nic specjalnego wtedy nie poznałem. Do teraz wspomnienie szczęścia które wtedy odczuwałem z całości istnienia wyciąga mnie z porannej depresji.

Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze MDMA mnie odnajdzie, zaś moje receptory będą w stanie większej używalności. Nie szukam go jednak ani nie porządam. Zaświadczam jedynie, że jest jednym z niewielu białych jadów posiadających dobrą duszę.

Guest Synchro

Możesz mieć rację, jednak mając swój kryształek lubiłem niuchnąć. Znam też osobnika u którego tak w wypadku metylonu jak i MDMA mocniejsze i lepsze efekty dawało podanie donosowe.

Obecnie jeśli znów miałbym kryształy w kraju gdzie są legalne, zaczynałbym od 180mg jedzonych... Jaka jest właściwa dawka MDMA?

Guest Synchro

@0rgasmGiv3r - spróbować MDMA w krysztale w kraju gdzie jest legalne i pamiętać ten stan do końca życia.  ;-) 

+ testery.

Ogólnie rzecz biorąc ja pamiętam MDMA jako bezjazdowe, a stan euforii był euforią psychodeliczną - wynikającą z całkowitej jedności ze światem i jego zrozumienia.  RCkami bardzo trudno to podrobić choć ponoć UWA dawało radę.

Edit: no i porównanie posiadanej piguły z już zbadanymi, wpisz w google "extasy data".

Edited by Synchro

Dzisiaj koledzy próbował bitcoina. Oczy jak kot, drugi lekki wytrzeszcz. Po jednym dało się zauważyć że pixa zeszła i miał tak jakby lekka zwale.. chyba nie dowiem się czy to mdma dopóki nie spróbuję :biggreen:

Muszę napisać w tym temacie gdyż MDMA była, jest i nadal pewnie będzie jedną z moich ulubionych przysmaków, @Synchro było rc bardzo przypominające działaniem MDMA, a jaki to rc : ? Oczywiście 5-MAPB :E Pozdro i jeszcze 6-MAPB, teraz z legal ewentualnie, 5-EAPB. 

KraK Na SmaK :E  

Guest Synchro

Mnie APB dość silnie pobudzały, czego przy MDMA nie odnotowałem.

Dnia 11.06.2014 o 11:08, Slayer92pl napisał:

Przy MDMA wazne jest s&s ... sprobuj na imprezie gdzie swiatla i muzyka a doznasz prawdziwej mocy .... w domu mdma dziala zamulajaco chillujaca .... mozesz mi wierzyc ;)))

dokładnie, zależy od nastawienia, klimatu i dawki ;) Ja uwelbałem się tak rozkurwić na spiączkę z bananem na mordzie :E

Edited by krak1984