Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gidek

Shoutbox

Polecane posty

Od kilku dni forum praktycznie przestało działać! Na otwarcie strony czeka się czasami kilka minut, a najczęściej po tym czasie ukazuje się nie strona dopalamy, tylko jakiś komunikat. Od kilku dni udaje mi się otworzyć tylko kilka tematów i to po licznych próbach. Wczoraj nawet SB nie działało. Też wczoraj, dopiero po wielu godzin udalo mi się przeczytać wiadomosc otrzymaną na PW i nawet nie próbowałem napisać odpowiedź.

.

Droga administracjo, dajcie jakiś dokładny komunikat. Co się dzieje??? Przecież to jest jedyne takie forum w Polsce!

.

Tylko na tym forum można pisać o zaopatrzeniu się w sieci w te substancjie. A po drugie, tylko na dopalamy można tak prawdziwie pisać o represjach wobec nas, oraz domagać się depenalizacji.

.

Dla mnie zniknięcie tego forum, było by naprawdę krzywdą. Co można zrobić, aby pomóc naszemu forum? Proszę o jakieś informacje, bo się dzieje?

Gość Motorniczy

Bo to jest tak, że teraz każdy miesięcznie będzie płacić abonament w wysokości 70 zł + VAT za korzystanie z forum, nie ma nic za free %-)

To byłby niezły pomysł :okulary: walnąc takie coś, jak powiedzmy dotacja 5 zł co 3 miechy. Niby niewiele, ale zawsze byłoby na jakieś opłaty, czy nagrody...

Tym bardziej, że XX % z tego forum na pewno może sobie na taki wydatek pozwolić. Wtedy nie będzie ani narzekania, ani zbędnego gadania.

Jeśli chcemy faktycznie coś osiągnąć, to weźmy sprawy w swoje ręce.

Niewinny - zwalniam Cię :tulimy: teraz Zordon przejmuje dowodzenie nad drużyną Power Rangers :lol:

Niewinny mów co chcesz ale ja to słysze od kiedy zjebał się czat , miał byc czat naprawiony już kiedy, a dotychczas konczy się jedynie na pustych zapewnieniach które trwają już dłuższy czas. Bo przeciągać to sobie tak mozna i rok lub krócej gdy na forum nie bedzie juz nikogo. Ale chce człowiek pomóc to albo posty mu usuwaja albo odrzucaja :tulimy: ale za pewne będzie dobrze i "niedługo" wszystko bedzie dobrze :) Doczekać sie nie moge.

Kasa z reklam przećpana została chyba. Innego wyjaśnienia nie znajduje. Widac ,ze limit transferu zostal wykorzystany i hosting zmniejszyl przepustowosc łącza. Jednak ilosc odsłon forum spada drastycznie od roku wiec to raczej nie przez duze zainteresowanie tylko ktoś wybrał tańszą oferte prawdopodobnie. Nie wiem. Nie znam się. Tak stawiam na zdrowy rozsądek.

Tak samo czata nie ma bo byl na zewnetrznym serwie i pewnie tez nie zostal opłacony. Mozemy tylko spekulowac co sie stalo z pieniedzmi z reklam i czemu nie trafiły na utrzymanie forum.

Niewinny, o czym ty piszesz? To trwa już za długo! A Cieniek chyba się myli, bo forum.dopalamy jest praktycznie nieczynne o każdej porze, czyli rano, w południe, wieczorem, w środku nocy, czy nad ranem sytuacja jest zawsze taka sama. Czyli nie ma żadnego znaczenia, czy na forum jest 30 ludzi, czy jest tylko jeden, bo zawsze jest tak samo, więc przepustowość łącza chyba tutaj nie ma znaczenia. Ale w takim razie co??? Jednak administracja mogła by podać info, jakie są problemy. Obojętnie jakie one są, to można by je podać. Mam nadzieję, że to nie mroczne siły zła?

Mam nadzieję, że to nie mroczne siły zła?

No oby nie :) Fiesta, jak żyjesz to właź na shoutbox'a, za bardzo się przegrzałem empatogenami i jest ciężko :)

Z całym szacunkiem Fiesta, ale z jakiej to tajemniczej paki mamy podawać użytkonikom przyczyny chwilowych problemów technicznych?

Jedyne co mogę (nie muszę) zrobić to poinformować o tym czy np. chat wróci a jeżeli tak to kiedy - więc napisałem, że chat wróci niedługo. Gdybym znał konkretną datę to prawdopodobnie bym ją podał.

Mamy chwilowe problemy, nie potrwają już długo. Tyle w tym temacie, przypominam, że tutaj rozmawiamy o Shoutboxie i każdy kolejny post na temat chata bądź kondycji serwerów dopalamy będzie traktowany jako spam. Uporczywy span = warn.

Cierpliwości.

Gość Motorniczy

Stwierdzam, że shoutboxa nadal nie ma, aczkolwiek bardzo zdziwiła mnie prędkość, z jaką TERAZ chodzi forum - jest jak dawniej %-) .

Nie srajcie żarem bando chuja, wkrótce będzie dobrze mówiłem.

Mów mi Marcin ;)

Niewinny tylko proszę nie złość się za mój post, który mógł wydać się prowokujący.

Ja naprawdę byłbym skłonny do tego, by dobrowolnie co jakiś okres przesłać te parę groszy na forum (nie myślcie sobie, że w sponsoring zacząłem się bawić, nic z tego).

Po prostu bardzo leży mi na pikawie dobro tego forum, ciężko mi byłoby się pogodzić z tak nagłą stratą :pfe:

Tak samo czata nie ma bo byl na zewnetrznym serwie i pewnie tez nie zostal opłacony. Mozemy tylko spekulowac co sie stalo z pieniedzmi z reklam i czemu nie trafiły na utrzymanie forum.

Jest sens polemizować na ten temat i niepotrzebnie szarżować w stronę zbędnej dyskusji (czytaj kłótni) ??

Cholera, już pisałem, że to nie ma nic wspólnego z przepustowością łączy, bo forum ma zwiechy i zwolnienia nawet w środku nocy, gdy na forum jest tylko jeden użytkownik. Dlatego to CHYBA (bo na tym się nie znam) nie ma nic wspólnego z płatnością. . .

.

Wprost sabotażem pachną komentarze dwóch użytkowników, którzy notorycznie i po chamsku zarzucają administracji -uwaga-przećpanie kasy za reklamy i nie zapłacenie za serwer! Ostatnio to są ich jedyne wypowiedzi na forum... Nie podoba mi się takie chamskie prowokację. To nie są ich przypadkowe komentarze, ale świadome i systematyczne oczernianie administracji...

Po 20 latach ćpania heroiny też by mi pachniało wszędzie sabotażem.

W każdym razie jakoś mi o 2-6 rano forum działa W MIARE normalnie a teraz miedzy powiedzmy 10 a 24 to praktycznie nie da sie nic zrobic. Dlatego obstawiam na zmniejszoną przepustowość łącza bo kiedyś też miałem jakąś strone internetową oraz wyczerpany limit miesięczny i na tej podstawie mowie swoje przypuszczenia.

Nie zauwazylem takze aby ten proces trwal powoli od dawna tylko raczej z dnia na dzien sie problem pojawil.

Aby nie bylo offtopa to stwierdzam ,ze na tym shoutboxie nikogo nie ma a pisanie na nim jest prawie niemozliwe bo strona sie nie ładuje 10 razy.

Gość Motorniczy

Cinek te złośliwości odnośnie ćpania heleny mógłbyś sobie darować, pod względem brania nie jest nikt gorszy, nikt lepszy, nie piętnuj proszę na każdym kroku Fiesty ok?

Dziś rano strona chodziła prze chuj, aż się zdziwiłem, kiedy o godzinie 14 gdy wpadłem do domu, na nowo była lipa...

A z czatem to fakt, nie warto wchodzić, jeden wpis ładuje się nawet 30 sekund, i to nie zawsze się załaduje...

Ja wpadam na dopalamy co pewien czas na chwilę, oraz szybko znikam, by w wolnej chwili znowu tutaj wejść i tak w kółko przez całą dobę, dlatego wiem jak forum działa przez całą dobę. Nad ranem w piątek dopalamy działało jako tako, ale też BYŁY POWAŻNE PROBLEMY! Nawet udalo mi się dodać komentarze, ale udawało mi się to po wielu próbach! Ja uważam, że na ogół w NOCY FORUM DZIAŁA GORZEJ. To że wczoraj był wyjątek, to nie można od razu generalizowac! Oczywiście, że jeżeli w czwartek dopalamy nie działało nieomal zupełnie, a nad ranem była poprawa, bo działało, ale z trudem, to nie można pisać, że to jest kwestia przepustowości! Bo jak wytłumaczyć fakt, że na forum w nocy jestem sam, a forum nie chce działać? Czyli przepustowość była by na granicy zera? Ale za kilka godzin nagle wszystko

Rozmawiałem dziś na shoucie z Hihem. Pozdrawia on forumowiczów, specjalnie prosił mnie o przekazanie pozdrowień. A przy okazji wyjaśnił że osobiście zajął się problemami technicznymi forum i teraz wszystko powinno być okej!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA