Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gidek

Shoutbox

Polecane posty

Na starym forum dopalaczowym był shoutbox, czy na tym też jest zamiar by wprowadzić ten szybki sposób na wysyłanie wiadomości i rozmowy ? ; )

Oczywiście, że będzie, jak pewnie zwróciłeś uwagę, forum cały czas jest przetwarzane, od kilku dni robię co w mojej mocy aby wyglądało i działało to jak najlepiej :)

A jak Wam się podoba nowy silnik i styl forum? Pewne szczegóły jak np header (logo) będą jeszcze zmieniane, ale ogólny zarys pozostanie taki jaki jest..

Ogólnie jest dobrze, logo jak zostanie zmienione to będzie jeszcze lepiej ; ) Można by dział Category podzielić jeszcze na kilka mniejszych np. Bazar, Towarzyskie itd. bo według mnie za dużo działów w jednym miejscu.

Dodatkowo zauważyłem błąd w ankietach, zagłosowałem raz, wyskoczyło Twój głos został zapisany, ale jednak gdy znów wchodzę do tematu to nadal mogę zagłosować i wyskakuje ciągle to samo jednak nie nalicza głosów (mam stałe ip), poprawnie powinna być tylko możliwość przejrzenia wyników po wybraniu typu a nie możliwość ponownego oddania głosu

Łuah, 04:13, idę spać, zmieniłem szatę na fioletową coby kojarzyła się z dawnym forum i zrobiłem na szybkiego jakieś gówniane logo, które czym prędzej trzeba wymienić bo się nie zgrywa ;) Reszta typu shoutbox i dalsze dopieszczenia jutro :)

A ja mam problem z wysyłaniem wiadomości w SB z telefonu : ( a bardzo bym chciał ). Nie wiecie czy jest jakiś sposób może jakiś soft do telefonu trzeba wgrać? Jak na razie szukałem bezskutecznie. Mam Samsunga Avilla chyba z symbianem.

Spróbuj pobrać na telefon OperęMini 5.1. Te wbudowane przegląrdarki zwykle ch*jem śmierdzą. Mi na operze działa, tylko muszę ręcznie odświeżać stronę ...ale działa.

P.S.

Avila nie jest na symbianie.

U dołu strony powinieneś mieć link FULL version albo coś takiego. Jeśli domyślnie uruchamia Ci się wersja forum bez obrazków, to tu nie znajdziesz sb. Musisz przełączyć na pełną wersję forum. Jeśli nie ma linku, a jest lista wyboru z zaznaczoną opcją IP.Board.Mobile zmień to na "dopalamy". U mnie działa.

Spróbuj pobrać na telefon OperęMini 5.1. Te wbudowane przegląrdarki zwykle ch*jem śmierdzą. Mi na operze działa, tylko muszę ręcznie odświeżać stronę ...ale działa.

P.S.

Avila nie jest na symbianie.

Działa!!! Dziękuję.

U mnie działa bez odświeżania. Ja w ogóle nie wiem co to jest za os w tym telefonie. Jakiś made by Liberty in Taiwan. Generalnie to do czego sa moduły jakiś facebook czy YT to nawet da się korzystać, ale swobodnie serfować po sieci już nie bardzo. Cały czas coś nie działa :P Ale ta Opera wygląda naprawdę solidnie.

Widzę, że sb informuje już o nowych postach... i to z linkami. :D HihU, dobra robota. Już wiem, skąd te wszystkie testy na forum dziś w nocy. Gdyby co drugi polak był tak pracowity, pkb zwiększyłby się o 120%. Pozdrawiam.

Edit: Nie o 120% tylko 120x :ok:

Ahhh Greenboyu przyprawiasz mnie o rumieńce %-)

Dzięki za ciepłe słowa, dobrze że wspomniałeś o tej funkcji, ale muszę jeszcze oficjalnie o tym napisać w dziale z kroniką forum ;)

Hej ho nie wiem czy się do :E ale fajnie by było gdyby przenieść SB na stronkę główną forum,ponieważ od dłuższego czasu wyraźnie można zaobserwować tendencję spadkową w komunikacji pomiędzy użytkownikami,co moim zdaniem wprowadza pewnego rodzaju dyskomfort. Myślę że takie posunięcie przyczyniłoby się do ożywienia atmosfery, która z dnia na dzień coraz bardziej gęstnieje... Więc może zamiast czekać aż zdarzy się cud, podziałacie coś w tym kierunku chłopaki. No chyba że macie plan B :tulimy:

Hej ho nie wiem czy się do :E ale fajnie by było gdyby przenieść SB na stronkę główną forum,ponieważ od dłuższego czasu wyraźnie można zaobserwować tendencję spadkową w komunikacji pomiędzy użytkownikami,co moim zdaniem wprowadza pewnego rodzaju dyskomfort. Myślę że takie posunięcie przyczyniłoby się do ożywienia atmosfery, która z dnia na dzień coraz bardziej gęstnieje... Więc może zamiast czekać aż zdarzy się cud, podziałacie coś w tym kierunku chłopaki. No chyba że macie plan B :tulimy:

Spokojnie, czat niedługo wróci. Plan B wdrażany.

Gość Motorniczy

Plan B jest już nielegalny, po 8 czerwca został zdelegalizowany :fp:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA