Skocz do zawartości

Polecane posty

post-12817-0-43101600-1399278672_thumb.j

Paczka doszła, testy wykonane i muszę przyznać, że godny zamiennik AMki :E zobaczymy jak z tolerką, ale klepie zajebiście :D

Edytowano przez Synchro
scalone

Dawkowanie to ciężko powiedzieć, bo paliłem na tytoniu :) Ale raczej zbliżone, działa pierwszy raz około 1-1,5h później tolerka rośnie i skraca się do ~30min. Bardziej chaos, ale bez kompletnego nieogaru :E

Oska możesz dokładniej opisać ten sprzęt po dłuższych testach które zostały już pewnie zrobione? :D

No właśnie. Apeluję o rozszerzenie informacji na temat tego kanna przez kogokolwiek (bo Oska pewnie napisze "spoko." i po poście...) kilkoma zdaniami ZŁOŻONYMI (odświeżyć elementarze z podstawówki jeśli ktoś nie kojarzy cóż to takiego, a takich niestety tu nie brakuje).

W innym wypadku wątek do usunięcia, gdyż jest o niczym.

Przerobiłem tylko 1g, więc dużo o nim nie wiem :) Ogólnie działanie jest bardzo zbliżone do AM-ki miłe upierdolenie, ale czas działania na pewno jest dłuższy. Po przepaleniu grama kanna tolera urosła tak, że praktycznie nie działało, jedynie chwila wyjeby i puszcza. Do palenia sporadycznego jest lepsza od AM-ki, ale na dłuższą metę odpada. 

Mialem to kanna od pylki w ilosci 2g.

Wyglad: bialy sypki proszek o charakterystycznym chemicznym zapachu.

Smak: plastik, cholerny plastik.

Stezenie: 2:25. Podklad to prawoslaz.

Opis: (spora tolerka) spalilem lufke tego specyfiku okolo 6 soczystch buchow. Wchodzi stosunkowo stopniowo nie ma takiego pierdolniecia. Potem to juz czysta faza caly czas banan na ryju, smiechy. Mile mocne upalenie, nieraz faza mnie zaczynala przytlaczac ale tylko chwilowo. Trzyma bardzo DLUGO! I za to plus. Pozniej ciagle dopalanie daje podobny efekt ale slabnie. Do ciagow sie zbytnio nie nadaje. Pzdr

Moze i niezly jest ten kannabinoid ale jak dla mnie to on jest jeszcze za slaby zeby sie fajnie ujarac,ale na upartego ujdzie w tłoku.Wiem bo w czerwcu mialem tego 5gr od pojedynczego i wszystko poszlo z alu w pluco.Ogolnie 3 z plusem

Edytowano przez Synchro
Przenoszę z wątku o NM w dziale Pyłków do forumowego.

bardzo lajtowe kana nie da rady sie nia raczej przepalic jeden z lepszych kanna jakie palilem a pylek byl od fejkszopa

Edytowano przez Synchro
Przenoszę z działu Pyłków do wątku o substancji.

Bez tolerancji 1:20, choć ja próbowałbym 1:15 jak mocne dosypiesz, Nm-2201 ogólnie jest bardzo przyjemnym, a zarazem niezbyt mocnym kanna na # 1:10

Gość

ja dawałem bez tolerki na # 1:20 1:25 i było jak mocna trawa

Gość nabijajwiadro

Jak się z tym obejść? Dostałem to od bazarku miało być 1g headshot a dostałem 1g nm-2201 i nie wiem co z tym zrobić klepie to wgl? Lufa tytoniu posypana prochen gdzieś tak pol na pol nic nie porobilo

NM-2201 działa jak indica, ale na tolerce pokarać się można przy bardzo bardzo duzych ilościach. Ja na tolerce po pol lufy prochu jarałem to się ładnie rozmarzyłem. :E  Wez lufe zamocz dobrze proch około 1/3 cybucha, podpal od spodu niech się chwilę przyklei do szkła i bucha w płoco. Nie ma szans, że się nie pokarasz. Ew. zrób se klimacik idź do lasu i tam pal. Maczanki nie polecam chyba że w proporcjach 1:8~ (lub mniejsze) jak tolerke masz dużą i wiadra w lesie pizgaj. :tulimy:

Nm 2201 jest ponoc żółty krystaliczny proch a to co dają niektórzy vendorzy to gowno jakies chemiczne nawet to nie kanna wyjebalem cała maczanke do kibla

Nm od palenie.cz nie polecam to wcale nie kanna tylko jakis chemiczny proszekv zatruc się można i pozygac...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA